- Přidat do oblíbených - Switch to English škoda quickbar >>  skoda-tuning.cz |  skoda110r.cz |  skoda110r.com |  skoda.daves.cz |  skoda-virt.cz |  techweb 
 
ddd
Načítám obsah...Vyhledávání
Peníze v banku
525 Kč
Co je to bank a jak čerpat?
Menu

[ Mapa stránek ]
Foto Tip
!Rally Šumava 2008

Rally Šumava 2008

WebShop Tip
Naše projekty
www.skodateam.cz
dumsnu.skodateam.cz
vysivky.skodateam.cz
Reklama


Navigace

>> 

Domů

-

Vaše vozy

>

Škoda 100

>

Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

 << 

Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

 
Celkem záznamů: 64 [ Zobrazit 15 ]

05.08.2021 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak tradičně po rally Vltava bylo letos sice jen soukromé, ale opět úspěšné posezení do ranních hodin. A jak to rok co rok je, dali jsme hlavy dohromady a to by bylo něco nevymyslet :D A po filmu Slunce seno a hláškou : "My už se neztratíme, a kor teď né, když stojíme jednou nohou v Evropě." Jsme vyrazili okouknout první závod elektromobilu v podání Raimunda Baumschlagera s R5, ale hlavně jsme sebou vzali auta :D Jako technická a morální opora nám byl VHML a Standa Bufka, a druhá posádka Kovařík-Kapic. No shrnu to pár slovy. Jak komisaři tak lidé jsou tam úplně jiní! Jsou rádi že se něco děje, že jedeme, že taková auta jsou a nehledají jen závady atd.. Auta tam byli fakt na pokoukání moc pěkná! Tratě opravdu nebyli pro naše auta bez výkonu ale nám tam o to opravdu nešlo a byli jsme rádi že jsme si splnili zas další cíl a někam se jeli po Covidu podívat a něco pěkného zažít :) Byl to super zážitek hromada srandy a teď se těším na Běšiny kde si to opět pojedeme užít a opět večer něco vymyslet ?? :D :D
03.06.2021 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Konečně máme video z letošní Vltavy tak snad po těším alespoň průjezdy z Činovske kosy která se jela letos myslím naposledy. A na srazu ahoj!!!


06.04.2021 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Moc sem toho nepřídávám jsem ostuda!! Tak alespoň pár řádků z loňské zkrácené sezony .
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

03.01.2019 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak koukám, že tu to pěkně zanedbávám tak musím něco dopsat. Dnes všichni vše hodí na FB a přijde mi, že takové stránky a příspěvky tohoto druhu velice degradují což je škoda, ale což už to tak je :)

Koukám že poslední příspěvek se týkal Krumlova a když mrknu na výsledky tak následovala Pačív. Musím uznat že je opravdu snad rodinnou pořádaná soutěž kde to nezáleží jen na pořadatelích, ale i soutěžících a lidech, kteří se pohybují okolo. Můj plán byl takový že večer po najíždění pěkně posedíme u grilu, pokecáme, popijeme. Ale nic z toho se nedělo, protože to byl zas takový fofr, že jsme bohužel nic nestihnuli a mrzelo mě to. Jenže na náladě to nic nepokazilo a pustili jsme se do závodění. Celý Pačív byl krásný a zrušení druhého průjezdu rozbitým muničákem pro historiky byl perfektní tah pořadatelů!! jediné co tak se nám na přejezdu z ničeho nic roztrhnula guma, ale to k tomu asi patří i když je jí škoda když byla zánovní :D

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Následovaly Běšiny kde je to prostě super!! Pohodové posezení, lidi se stejným zájmem, dostatek času, příjemné poježdění na Čínově a pak večer posezení, které se po závodech odehrává jen na Vltavě, což je fakt super, když to vše člověk může probrat a pokecat! Chápu, že všichni co tam jezdíme tak už jim to přijde jako samozřejmost, ale krásná!!!


A nakonec jsme si jeli opravit po dvou letech reputaci na Příbram. Tam vše taky dopadlo parádně, dojeli jsme, spousty smíchu jak v autě, tak v servisu i mezi posádkama, prostě povedená soutěž, která nám prostě sedí! Je to dost rychlé a Sko prostě nejede, tak jen držím plyn a občas radši zavřu oči :-D A ještě přálo počasí krásně prosluněná krajina.
Před Běšinama jsem zakoupil nové pneu na vodu s disky a hned na noční RZ vyzkoušel. Stejně myslím že mi to pomohlo prd, když mám levé ruce :)

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Do příštího roku nastoupíme s novým motorem, který snad o trošku posílí, doufám že Lukáš se mnou vydrží ještě nějakou dobu, ale nejspíše pro nás nebude rok 2019 tak akční, jako rok 2018. Jelikož máme s Lukášem různé radostné životní události a ostatní radosti, tak nemůžeme mít té radosti tolik abychom se nezbláznili!!

Na spousty věcí jsem zapomněl, určitě to snad dopíšu zas jindy. Ale hlavně jsem vám všem dobrým lidem chtěl popřát, aby v roce 2019 vám náležel jen úsměv na tváři a ten byl spojen s naprostou spokojeností v životě snad brzy na viděnou například na rally plese?? :)

30.05.2018 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak asi je jasný že Krumlov je za náma! Když jsem se dříve koukal na závodní videa kde povídají jak je Krumlov těžký tak jsem si říkal že Vltava je podobná... Ale tohle byl opravdovej očistec!! Počasí které na každé RZ předvedlo co umí, tratě kde jsem myslel že v každé 3tí zatáčce nějakej hospodář vysypal valník zeminy ( vykatováno od velkejch aut ), RZty samej horizont a mraky zatáček, hned na první a předposlední RZ jsme jeli s Lukášem odpoutaný v totálně zamlženým autě kde jsem neviděl ani na metr před sebe. Ale tohle vše člověka jen zdokonaluje, tlačí ho to se zlepšovat, vylepšovat auto .. jenže tohle vše by fakt nešlo bez kamarádů rodiny, mitfáry a kluků co jsou v servisu a opravdu se o mě dokázali postarat tak jak jsem to nikdy nezažil!!!! Pánové všem strašně děkuji už jen za to že drží palce!!!!


11.05.2018 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Rally vltava za náma a úspěšně!! Musím říct že to byla nejkrásnější česká soutěž kterou jsem kdy jel! Jak účastí vozidel, počasím, lidma kolem trati a přírodou když všechno kvetlo, vonělo, děvčata vytáhnula sukně ... no asi jsem cíťa *1* I auto fungovalo až na jeden zádrhel kdy nám první den zmizela někde v převodovce 3jka.. Ale usoudil jsem že každe zařazení jsou cca 0,4 sekundy a když jsem jel celou sobotu 1-2--4 tak bych měl teoreticky zrychlovat, ale to se nědělo :D Ale nic z toho mě nevadilo a ten super pocit když jsem si vzal synka do auta a vyjel s ním na rampu byl prostě super!!!! Nehledě na to že nás čekala v Sobotu večer ještě tradiční tour de pub :D Takže vše bylo v pořádku a auto je opravené a připravujeme na Český Krumlov.

A jen pro ukázku naše pohodové letošní počínání :


24.08.2017 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak a zas jsem se nechal na Pačívu ukecat když jsme měli takovou radost z výsledku :) Prej pojeď bude legrace vezmeme suda...:D No a je to Lukáš poslal během 2 dnů přihlášku na Arboe rally Admont. Z počátku jsem uvažoval nad Barum rally kam se chce dlouho Barumka podívat, ale ještě musí počkat jelikož v Rakousku jsou krásná auta, krásná příroda a pokud to bude jako loni tak i krásná atmosféra!! Prozatím to ještě do hlavy nedošlo, ale myslím že to bude krásný zážitek z motorsportem :) Malá ochutnávka :


01.05.2017 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Video z letošní Vltavy.. Jen koukám jak strašně jsem jel :/ Podtáčel jsem motor, motor nešel tak pěkně jako po úpravě Urbiho, no musím se zas hodně učit!!!


28.04.2017 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Letošní již 3tí Vltava byla taková jiná. Sice byla půlka sezony času dát auto dohromady, ale i to je času málo. Auto prošlo kompletní rozborkou po rance na Příbrami, ale vše se podařilo složit, opravit a i upravit pro lepší výsledky  Jenže v hlavě zůstalo, že na mokru to klouže a to zde platilo 2x. Ještě před startem jsme zjistili, že lehce klepou kameny v diferenciálu, ale to nás neodradilo. Pátek byl krásnej! Musel jsem se naučit s novou převodovkou, která byla delší , ale vše šlo jako po másle. Je znát že nám to s Lukášem v autě klape, rozpis sedí i v noci a na suchu se jelo krásně. I časy byli pro nás super na, to že máme jedno z nejslabších aut.
Ale následovala sobota a to začal být očistec… Samozřejmě jakožto začátečníci jsme počítali že stačí na vše suché pneu sice měkké, ale… Nebo to je spíš tím že na ně ještě nemáme  Ale nevadí snažili jsme se. Jen nám bohužel na mokru příliš neseděl rozpis, já jsem se dost bál, protože auto chvílemi drželo jako přibité a občas uklouzlo na rovince. Na neštěstí pře poslední RZ se začali ozývat divné zvuky ze zadní části vozu, tak jsme usoudili, že to „prodáme“ a radši dojedeme na rampu než to rvát do poslední chvíle. To nás stálo sice asi 2-3 místa, ale ůkol zněl jasně: Dojet v pořádku!!! Což mě nakázala maminka  A to jsme i splnili i když bych si představoval lepší pozice. Byla to pro mě obrovská zkušenost, krásná soutěž super diváci i pořadatelé domácí překrásné tratě i príma lidé okolo tohoto sportu jak v autech tak okolo! Moc se těšíme s Lukášem až zas sedneme vedle sebe a užijeme si další soutěž, která je prozatím ve hvězdách.

Jinak perlička před rampou byla ta že za mnou přišel p. Vojík a řekl že mám krásné čisté auto, čistou jízdu a takto že to má vypadat a že ho těší jak předvádím tento sport!!!! A aby Sko bylo zas kousek Skem tak vytáhnul z tašky kus hadru a v tom origo otáčkoměr Smith který mě dal že ho mám zapasovat do kapličky :D Což mě osobně tyhle slova potěšili a otáčkoměr ještě víc :)

17.10.2016 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Zde je pár obrázků ze smolné rally Příbram. Ale mám chuť opravovat a dokonce vylepšovat tak náprava je venku, motor a drobnosti také. Nyní pouze drobnosti a auto pojede doufám protáhnout jen lehce na stolici myslím že bych to i porovnal sám, ale chci to mít hezký :D


10.08.2016 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Zde je pár záběrů od JNK studia kde jsou naše chyby :) Ale co nám to nevadí! Musíme se učit protože při závodech není moc místa na takové chyby jako cestou na dovolenou, ale zas atmosféra v autě je myslím tak uvolněná jako by jsme byli rodinka!!! Tedy včetně kluků co nám pomáhají a drží palce :)


19.07.2016 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak jsem měl krátký rozhovor s redaktorem klatovského deníku :)

Samozřejmě na začátky se nesmí zapomenout!!!!

http://klatovsky.denik.cz/ostatni_region/fotogalerie-tous-zavodil-s-legendami-motorsportu-20160719.html

17.07.2016 (Ne)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak o rally Vltava jsem zde nic nenapsal jen že bylo auto na výstavce. TAk to asi nemá už moc cenu rozepisovat! Soutěž se povedla na 100% auto fungovalo. S Lukášem se oba učíme já jak zacházet s autem Lukáš diktovat a výsledky byli také ale to asi většina už ví.

Ale spíše sem přidám něco z realizovaného výletu na rally k našim bratrům Rakoušákům :)
Původně tato soutěž v plánu nebyla, ale když jsem zjistil že že pačejov jedeme až na konci července bylo mě Barči líto aby stála na špalkách a trošku jsem ji provětrali. Tak jsem poprosil Lukáše aby nás nějak den po uzávěrce přihlásil což se povedlo. Pak nastalo hledání auta a podvalu což klaplo a vyrazili jsme.

Na místě bylo úžasné prostředí, servis byl v garážích obchodního domu což by u nás bylo nemyslitelné, pohodová atmosféra, vydávání itíků a map v den kdy už jsme měli najíždět a neočekávané zkrácení celkové délky soutěže. Ale náladu to nepokazilo.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Tak jsme si najeli RZ a pak už jen závodit. Byla paráda že soutěž obsahovala veškeré povrchy a druhy disciplín co se zde nejezdí. První RZ na šotolině byli dost zvláštní podklad byl tvrdý a na tom nasypaný píseček který dost prášil a ještě tam nějakej zemědělec kterej moc nesouhlasil se závody na auta stříkal vodu takže po první RZ byli auta dost špinavá což mě mrzelo.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Pak se jelo na letiště kde byla jen smyčka pro divák kde teda naše obutí BARUM na zadku dost trpělo a neustálé hodiny byli opravdu jen pro pobavení diváků :D
Pak se jeli RZ znovu a jak jsme byli nadšení z šotoliny tak jsem přijeli po konci soutěže znovu na start a poprosili zda můžeme jet ještě jednou že u nás šotolina není.... Tak jsme jako jediní měli 3 průjezdy a všechny jsme si moc užili!!! A jen taková perlička:

Při druhém průjezdu šotolinou na mě Lukáš : Hele nech tam zařazenou tu dvojku.....

Odpověd: Ty vole já tam mám roztočenou 4 tak to bylo dost úsměvný :D :D

Pak byla už jen očista těla a dílů :D
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Druhý den následovaly 2 RZ krátké po úzkých cestičkách mezi ohradníky v horském prostředí. A jako třešnička na dortu byla RZ na chatu pod ledovci kde na trati bylo spousty klikatých zatáček, tunelů, prudkých stoupání. No musím uznat že tohle bylo opravdu asi to proč tahle akce je tak úžasná!!!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

A celou soutěž nás doprovázeli nádherná Bčková auta na které by stálo se jet jen podívat, ale když byla ta možnost i vedle nich startovat byla to nádhera!!! Když jsem například koukal na videa Diany tak jsem říkal že ten člověk umí ale naživo je to neuvěřitelný!!!! Italové jak řemen :D
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


To asi vše všem kdo by chtěl určitě tuto soutěž doporučuji i jen jako divák!!!! Je to paráda!

06.07.2016 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak zítra s Barčou vyrážíme na Rallyelegend Saalfelden bude to něco nového zajímavého a snad to bude bez problémů! Máme připravené Barumky na zadek aby to bylo divácky zajímavé :D Tak prosím držte palce a slibuji že přidám nějaké info jak jsme si to užili :)
http://www.gr-b-rallyelegenden.com/2016/index.php/de/race-on-the-mountain

06.04.2016 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Jinak ještě doplním že auto bude k vidění ještě od čtvrtka 14.4 do neděle v Olympii Plzeň jako propagační vozidlo na Vltavu. Což musím uznat potěšilo že můžu reprezentovat a není to pastouška :)

06.04.2016 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Po delší době zas něco nového o autě :) Zaprvé jsem úspěšně prošli testováním. Bohužel už u toho nebude tolik vtipných historek jako loni, ale vrcholná hláška technika kterej mě patou tloukl do podlahy a nadával že nějak pruží... No nic výsledek byl ten že řekl:Taková blbost to je a přitom to muselo dát tolik práce!!!! Tuto hlášku považuji za průvodní pro tuto sezonu :D

Jinak na autě jsem díky Vennimu konečně nové lemy které už snad nikoho nebudou uráže. Vennimu moc děkuji protože to je pašák a moc šikovnej a pečlivej člověk. Já bych na takovou práci asi neměl :D Auto díky lemům prokouklo moc to musím uznat. Ještě jsem upravil podběh abychom mohli ještě o trošku popotáhnout gumy ven. Jsem zvědav jak to bude působit na jízdní vlastnosti.

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A teď už o pracích které předcházeli :
Nainstalovali jsme do auta nové sedačky, Lukáš si koupil svou protože odmítal nějakou nejlevnější propocenou co jsou mu plánoval pořídit :D Tak si objednal do auta krásnou parádičku. Sedačky jsou krásný nádherně nám sedí jen mají jeden neduh.... Jsou teda dost velké.. Takže u dveří se opírám o Bsloupek uprostřed jsme ramenama na sobě a Lukáš opět na dveřích je to takové dost legrační to napáskovat do tak malého auta. Ale sedíme dobře což je hlavní. Jen se musel poposunout středový tunel.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Pak byli úpravy jako instalace ventiátoru Spal. Pro mě neskutečný jak fouká :D Ale snad nám to pomůže. Nakoupili jsme na sezonu taky nějaký nové pneu, přichycení ližin, a spousty dalších drobností..

Ale jedna věc drobnost nebyla. A to stavba nového motoru.. Počítal jsem že do motoru se pustím tak nějak sám a hlavu bych si nechal někde poskládat ale dopadlo to nad očekávání!! S VHML jsem se vydal k p. Zenklovi kterej mě řekl že nemá čas atd atd.. Popis návštěvy by byl asi zas na delší sloh protože některé komické akce nechci asi psát teď :D Ale nakonec jsme tam nechali celej motor a v dnešních dnech ho zajíždím.. Ještě jsem mu nemohl šlápnout, ale jsem moc zvědav jak bude fungovat na ostrých RZ :)

Prozatím jsme příhlášení na rally Vltava tak budume určitě moc rádi za každého fanouška kterej nám zamává (pískat nemá cenu neslyším to :D ) a budeme mávat zpět. Doufáme že auto vydrží po kupě a zdárně budu moct zas něco napsal ze zážitků z rally a doufám že nebudu zas muset tahat VHML od svíčkové a Venniho moc honit :)

To zatím asi vše :) Ahoj a na Vltavě mávat budu taky!!!!

04.01.2016 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak aby bylo vidět že se Barunka nefláká.. no spíš majitel když se Barča válí na špalkách :) Hned chvilku po Běšinách jsem zakoupil nové sezení do auta abych nemusel neustále někoho otravovat! I když vím že by mě ji Pavel Kolář kdykoliv zapůjčil znovu vlastní je vlastní a druhou uvidíme v čem bude Lukáš vozit zadek :D
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Ještě jsem pro jistotu koupil jeden ventilátor na chladič, přeci jen pokud člověk dlouho stál na startu a lidi mu říkaj že se mu kouří z motoru není úplně to pravé :D

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Samozřejmě co mě čekalo a nedá se bez toho asi závodit jsou ližiny které nám dost chyběli a věděl jsem že mě přes zimu čekají tak jsem se na ně vrhnul a uvidíme jak ty lyžiny budou fungovat. Je to taková kombinace která by mohla, ale poreferuji až bude odzkoušená ( samozřejmě doufám že co nejméňe)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


No a přišli vánoce! Tak jsem se rozhodl a koupil domů novej stromeček:) I ta cena byla letos přijatelná :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

A nyní se nejvíce věnuji přípravě motoru, kde se snažím co nejvíce připravit věci aby složení bylo jen zábava uvidíme ještě pro koho:)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A samozřejmě musí být drobnosti okolo auta kde se mě Venni pustil do blatníků které prý nyní na začátku roku budou... Možná...No uvidíme :D
Ale není čas zahálet musíme předělat elektriku, a spousty drobností které se mě na autě nelíbí nebo jsou nefunkční. Což je asi běh na celej život :D
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Toť pár drobností, asi jsem spousty věcí zapomněl popsat, spousty věcí nefotím. Ale jsem rád že se doma nenudím a je stále co dělat i když to u mě asi nehrozí :/ TAk se mějte báječně a do nového roku vše nejlepší a spousty úspěchů !!

10.11.2015 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Přátele kamarádi. Budou k mání trička od výrobce Dareba shop který byl tak ochotný a vytvořil design mého auta škoda 120S Barum:)
Původně jsem počítal, že nákup bude pouze pro mě, ale určitě budu rád pokud uvidím člověka v tomto oblečení! Prosím velikost a ceny se řídí podle obchodu což by mělo být 395kč, ale uvidím, jakou dojednám slevu. Veškeré info o obchodu : http://darebashop.cz
Tak mě prosím asi kdyžtak napište velikosti a ks - Představa ( Radek Touš,1x trička XL a 1x L, 1x Plakát,1x Taška ) popřípadě o co by jste ještě měli jiného zájem abych věděl jak cenu ujednat a pokud nemáte zájem tak sorry že vopruzuju :)

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

27.09.2015 (Ne)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak první videjko z RZ1. Krásně se s tím jelo už se moc těším na novej motor!!


24.09.2015 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Běšiny 2015

Tak mě to nedá nenapsat alespoň pár dojmů ze srazu škodovek, který se konal v Běšinech.

Kdysi to byl můj úplně první sraz, úplně první závod a úplně první setkání s lidmi kde mě bylo fajn. Měl jsem sériovou 100vku kterou jsem si koupil jako své první auto a je zajímavé, jak mě to uchvátilo! Prvně jsem tak koukal na závodní auta, kde jsem si říkal tak takhle bych to někdy chtěl mít a taky jsem dost často říkal TO JE HUSTÝ :D
Pak jsem chtěl auto, které je z venku serie a uvnitř to strašně pojede… Jenže to dopadlo tak že to nejelo a ještě se auto rozbilo.
A pak nastalo 5-6 let kde jsem stavěl nejprve tak nějak auto kde mě byl velkým vzorem Wena a v té době jsem měl to štěstí, že jsem narazil na kluky Frejů a Venniho. Kteří mě zasvětili do závodění na úrovni poněkud jiné než Běšiny.

A tak jsem něco postavil a letos se opět navrátil tam, kde mě vychovali, tam kde mě játra ničili a tam kde jsou ty fajn lidi se kterýma je fajn se setkat. Když jsem se dozvěděl, že se pojede RZ Kámen moje nadšení bylo o 100% vetší protože to je opravdu RZ je to opravdová rally! Nádhera a nadšení na závody se ještě spojilo s těšením na Běšiny celkové což uznejte, že je super ne??  Tak jsme s Lukášem vyřešili ještě problém že nemáme sedačky dost elegantně, osazením karbonových sedaček z fábie WRC a nějaké drobnosti a hurá na sraz.

A teď už k samotným závodům. Moc jsem se těšil na čas, kdy se konečně porovnám s Vencou Hornem, kterej mě vždy překvapoval jeho jízdou každej sraz, kterého jsem se kdy účastnil. Ale to bych mu moc lichotil bylo to kvůli sázce, že kdo prohraje pije 10 zelenejch.. Tak jsme s Lukášem najeli a snažili jsme se co nejlépe napsat rozpis, abychom natrénovali na rally Klatovy. Večer v pátek jsme dali pivko pokecali, dobře se najedli Lukášovo sekané, kterou mu pekla babička a šli v klídku spát.

A hurá je tu sobota! Den kdy se do toho šlápne! Natěšenej jsem už ráno v 7 začal pobíhat a shánět čaj, cukr, něco k jídlu… Trošku narážka na Lukáše, kterej mi řekl že se o jídlo postará, ale to se bohužel večer nestačilo ukrást z ostatních chatek jako vždy tak jsem musel ráno :D A pokračovali jsme jízdou k nám pro auto protože v něm nemám ventilátor a nechtěl jsem aby se auto mlžilo. Příjezd do campu, doladění kamery, pak přijela má drahá polovička s naším malým měsíčním závodníkem Štěpánkem. Dali jsme nějakou fotku s autem okoukli jsme úžasné auta ostatních, pak rozprava a hurá na dlabanec obléct a….. START!!! Dojeli jsme na RZ Kámen. Kde jsme projeli, jak nejlépe jsme uměli kde si myslím nebyla žádná krizovka, a taková nádherná RZ kde jsme na konci začali oproti ostatním brzdit protože brzdy na autě jsou prostě famózní.. Ano trochu samochvála  Pak jsme jeli na Koráb ze kterého jsem byl dost šílenej protože odvěšený kolo na kyvce je prostě peklo… Ale dali jsme to. Nastala poslední RZ osudová.. Natěšený oba jsme vyrazili v před.. Paráda auto jede jako čára, ale pak se mi zdálo že se ulil karbec… Divný co weber a uleje se mě běželo v hlavě.. No za pár zatáček jsme zjistili že nejdeme už vůbec tak rychlovka vyskočit, mrknout na karbec… nic, cívka elektrika…. Nic, nechápající posádka…. Něco je zadřenej motor.
Takže Lukáš vytáhnul od maminky namáznuté rohlíky, sedli jsme na mez natočili video a koukáme krásně na ostatní a držíme palce aby nikoho nepotkalo nic jiného s Lukášem se domluvíme že letos sezona končí a už jen užíváme dne kde pro nás ještě přijede Venni s odtahovkou od hlavního sponzora Ekologická likvidace a kovošrot Spůle :D.

No a večer nevím zda je vhodný rozebírat protože si ho člověk moc nepamatuje jen mě teda hóóóódně zaskočilo že si doma pohár vezeme a to za první místo na sprintu na kterej jsem zajel jen proto, že v té vesnici žiju  Tak paráda oslavili jsme dostatečně myslím.. No určitě protože jsme opět zavírali hospodu :D
Takže poděkování úplně všem jako jsou prýma lidi na srazu, Romanovi za úspořádání protože to co jsem viděl ,jaký on s tím musí mít starosti…. já bych lidi asi zabil :D Pořadatelé naprosto úžasný a příjemný! Všem kamarádům, mamče a hlavně těm dvoum pokladům které mám doma díky všem vám za překrásný víkend!!!

03.08.2015 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak jsem se v dobré víře ještě před dočkáním se potomka pustil do nějakého tunění.. Chtěl jsem trochu pošlechtit hlavu, dát jinou vačku,... Ale po rozborce motoru jsem bohužel zjistil že je to marné. Motor nemá dostatečnou kompresi a bohužel se tam nedá už kvůlu velkému vybrání hlavy ani nahnat, písty jsou již taky dost jeté a celej motor drží pohromadě jen asi pomocí červeného tmelu :) Tak jsem usoudil že když to vydrželo Vltavu musí to vydržet ještě 2 závody do zimy a pak se pustíme do něčeho pořádnějšího.

Tak se to snažím poladit alespoň z venku dílama co použiji dál. Svody jsem omotal 10m pásky a nevěřil jsem že mě nevyšla ani k rozvětvení, ale tam už to nemá moc si myslím význam protože už to je pod příčkou a dost tam fičí :) Jen bych se chtěl zeptat kdo má jaké zkušenosti s barvou na výfuk? Nebo nějakou povrchovou úpravu na tlumič aby byla bezúdržbová nejlépe :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A taky musím poděkovat za super 1. Škodateam motorka sraz :) Byl to krásný výlet po okolí, kde bylo bráno v úvahu že srazu se zůčastní spíše starší ročníky motorek. Vytváření kouřové clony při výjezdů 2taktů mazaný 1:33 značky ČZ a Jawa bylo odstašujícím případem zamoření naší planety, ale samozřejmě jsem byl mezi nimi takže to beru spíše jako stylový doplněk jízdy na těchto strojích. Ale co nesmím zapomenout pochválit byli výborné koláče od Lenky a kolektivu které byli za odměnu kdo se svým strojem dojel až k rozhledně na Korábu.

No a teď už zbejvá dodělat nějakou tu zkoušku do školy, porodit mládě, zasadit strom a přijet na Běšiny!!!

13.07.2015 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak zas něco málo přihodíme! Zaprvé bych velice opožděně moc rád poděkoval za parádní sraz v Běšinech, kde jsem potkal spousty lidí pokecali jsme užili jsme si bezva autokino, měl jsem možnost ochutnat slalom s VHML což byl opravdu velice silný zážitek když člověk sedí vzadu nohy zapřené pod sedačkama a pozoruje řidiče kterej nějakým velice záhadným způsobem kroutí volantem mezi kuželkama a přitom jede neustále bokem, a spolujezdec se snaží neustále chytat věci které létají po autě jako ve vesmírné stanici a hází je zpět do kastlíku, takže letěla láhev rumu, brýle, cigára , klíče atd atd... No je fakt že to ve vesmíru asi nemají no :D Ale zpět k srazu! Nějak mě nejde na rozum jak dokáže Roman s ostatníma uspořádat tak strašně parádně plnej program kde člověk nemá ani chvilku toho že by se zastavil a nebylo co dělat! Všechny soutěže, pozvání překrásných aut o p. Molčana, dívky Škodateamu kde je velká škoda paní Hornové, která by měla určitě velké ovace :) Pak uspořádání slalomu, orienťáku no prostě smekám !!!! Jen počasí si člověk nevybere což je fakt! A samozřejmě bych nechal pouze chválu, ale drobná poznámka kterou jsem zaslechl a možná by stála za úvahu je sprint 2 aut zároveň. Neví co to obnáší, ale určitě to je pro diváky zajímavější! No a večerní zábava krásně celí sraz vždy završí jako třešnička na dortu!!
Zde jedna fotka kde jsme se sešli navigátor, řidič, šéf mechanik Barum teamu :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


No a pak nastala na autě už drobná rozborka, kde musíme auto připravit na další soutěže a mohl bych se spolehnout na techniku a jen si užívat závodní atmosféru a nemuseli jsme řešit problémy jako na Vltavě což myslím že si spousty z nás dost oddechne :D Zaprvé jsem vyndal nápravu, kde chtěla předělat geometrie, nandat ještě nějaké lepší gumy a i jsem zkontroloval destičky které se začali nějak drolit což už je snad pomalu vyřešeno. Dál jsem zakoupil tyče řazení kvůli Skovému tunelu protože chci zabezpečit to aby nám nepraskla tyč řazení někde na RZ.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


No a ještě se po elektrice chci zaměřit trochu na motor kterej byl pouze na testování a nakonec tam ještě vydržel, ale je fakt že musíme udělat drobné úpravy aby to nebylo takové trápení jako do teď.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Ještě se mě podařilo sehnat hever na který jsem dlouho koukal a nemohl jsem se rozhodnout jaký tak jsme nakonec našel nový nepoužity v kovošrotu :D No taky jsem tomu nechtěl moc věřit, ale opravdu je to tak :) A na včerejší pouti jsem našel brýle ve kterých je možné konkurovat továrnímu týmu škoda :D
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


No a aby jste si nemysleli tak v brzké době asi bude na světě další člen a další škodovák z čehož mám velikou radost a je vidět že už teď musí mít rád volant :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

11.06.2015 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak první onboard z Vltavy. Byl to boj se k tomu dostat seznámit se jak se úplně začátečnicky upravuje video a dokonce sám nahrát na ty youtuby :) Kvalita bohužel nic moc protože kamera byla špatně nastavená a upravit to neumím :)

Tak jsem dal všechny. Jen jediné co tam strašně vyzní je ta 4ka a přitom tam je šikmej zub a v autě to tolik slyšet není.


28.04.2015 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Ačkoliv sedím ve škole a mám otevřenej word s bakalářou, trošku mě to nedá, abych něco nenapsal. Když otevřu EWRC, všude jsou vyjádření D. Landy, Kopeckého, atd. ale o Barum teamu nic. A proto jak se říká, když tě nikdo nepochválí, udělej to sám. A proto já jdu chválit!

Jak asi většina z vás ví, auto se mi povedlo otestovat, získal jsem dokonce i značky a nastala chvíle na co se každý, kdo staví auto, těší asi ze všeho nejvíce. A to je usednutí za volant. Ale to nebylo tak snadné, protože auto chtělo ještě doopravit nebo doskládat nebo dotáhnou : velcí závodníci to nazývají myslím OTESTOVAT. Tak jsem nelenil a oslovil jsem kamarády, které mám kolem sebe, zda by neměli chuť přijet poradit, nebo přiložit ruku k dílu. A musím uznat, že k velkému překvapení se plán ujal!! Těch lidí, kteří neustále nemají čas je dneska spousty, tahle banda se zvedla přijela v modrákach a prostě se rozhodli, že mě to přání zazávodit mi pomohou splnit!! Byl to parádní den. Chtěl bych se ještě jednou omluvit za mou pozdější nervozitu protože „Nově“ udělaná elektrika totálně nefungovala a to mě trochu rozhodilo, ale vše se dalo do pořádku auto začalo fungovat a já měl jen radost!! Asi to nejvíc vystihl Venca Horn, který mě nazval profi jezdcem! (Ne kvůli tomu že by mě to šlo, ale kvůli tomu že jsem byl večer před tím na zábavě a nějak jsem se nemohl moc pohybovat tak jsem spíše přihlížel :D )

Ale teď asi popíšu raději to, co následovalo a tj. dlouho očekávaný start na nějakých závodech! A musím uznat, že start na Rally Vltava v legendách byla výzva naprosto nepředstavitelná. Čekal jsem, že s autem vyrazím na první závod do Běšin, do Kramolína nebo na Podbrdskou rally nebo něco podobného, ale moct se svést na tratích Vltavy byl asi trošku sen. Tak jsem kontaktoval J. Nejdla jaké jsou podmínky a už to bylo. Na auto jsem si půjčil rampu, dodělal nějaké drobnosti a u pana Holého se auto polepilo do dnešní podoby. Práce krásná , jen s časem to je na štíru a jsem moc rád že jsem nakonec nejel jen se žlutou stovkou.

Po předchozí domluvě s Lukášem Hronkem jsme se dali dohromady, domluvili na najíždění a vrhnuli se na to. Ve středu večer jsem vyzvedl Itík a ve čtvrtek jsme se vrhnuli na najíždění. Musím uznat že to bylo najednou nějaký těžší, když jsem si musel diktovat noty, podle kterých pojedu než si je jen zapisovat. S totální neznalostí toho jak to auto pojede, kolik pojedeme do té a té zatáčky , určování vzdáleností atd atd toho bylo spoustu J No musím říct, že to byla fakt sranda. Ale zvládnuli jsme to. Jenže to nastal problém, že ještě nebyly čtverce na dveřích, nalepené reklamy sponzorů a v autě byl pouze 35A altík. A to se opět muselo vyřešit a kdo jiný by toto dokázal?? Ne, já to nejsem, ale provozní četa kamarádů kteří tam se mnou do půl 11 byli, montovali a ještě u toho zvládnuli dělat srandu!!
Nastal den D pátek ráno. Samozřejmě jsem nemohl dospat, ráno jsme museli ještě najet 2 vložky což bylo v klidu. Dát do dveří tapeci, aby prošlo technickou, které jsem vyndal při lepení, dotáhnout nápravu a přetáhnout kola J Auto jsem odvezl do Janovic na servis. Docela se i překvapivě stíhalo. Administrativní přejímka byla v klidu, co překvapilo kluky v servisu tak že mám připravenou zásuvku na GPS to byla asi první věc co je potěšila. Tak jsme ve volné chvilce vyrazili povzbudit Honzu na shakedown. Kde bylo vidět, že auto opravdu jede, což všechny moc potěšilo. Při odchodu zpět koukám na VHML jak úspěšně couvá přes červeně blikající přejezd ale to už mě takové drobnosti nemohli rozhodit J

Okolo 3ti jsme měli rozpravu kde jsem pochopil že to bude krásně pohodová soutěž a v 16:30 jsme měli stát na náměstí . (VHMLův komentář: A já jsem se mezitím snažil z auta sundat přední kolo, které se rozhodlo, že prostě dolů nepůjde. Ale po troše domlouvání palicí, šmirglem i pilníkem šlo dokonce i nasazovat )
V 16:00 jsme vyrazili ze servisu ujeli jsme 2 km a koukám nebo spíš nekoukám že už nejdou budíky tlak, otáčky, teplota oleje. V hlavě problikla pojistka. Na náměstí jsme měli čas tak jsem začal měnit. Jak možná tušíte, na náměstí se možná ještě dneska válí 5 prasklých pojistek a budíky ani přesto stále nejdou… Ale tahle banalita mě nemohla zastavit. Vyrážíme na Činovskej okruh. Natěšený na první start přišel pořadatel a se slovy“ ,,Moc se omlouváme, ale musíme vám dát volný průjezd, protože potřebujem uklidit trať“. Po pravdě to vyznělo: Hele vy legendy jedny, o vás nám nejde a potřebujem aby p.Kopecký měl krásnej asfalt tak vypadněte. Ale dobré bylo, že jsme měli půl kola průjezd. Sice bez helem ,ale alespoň něco J Tak stojím na startu připravenej vyrazit 3-2-1 a vyrazil jsem dopředu do kopce. No a tady jsem to po pár desítkách metrech jsem zjistil… ano to auto prostě nejedeJ Ne že by mu něco bylo, ale motor je slabej. Sotva jsem se vyhoupl na 3jku na horizont zařadím 4 a už jsem u retardéru tak zpět do 2jky. Nevadí, motor roztáčím do něma řadím 4ku a jsem v kose, takže znovu zpět na 2. Tahám za ručku a nic se neděje. Jsem v klidu, prostě ručka nebrzdí no a pak do cíle jsem asi ani 4ku nedal protože jsem věděl že motor se musí pekelně točit než zbytečně řadit :D (Někdy tady vznikla hlavní hláška pro celej víkend: ,,Ty Radku, kolik na tom sériovým motoru točíš? Do mrtva! A když je kopec, tak jí ještě chvíli přidržím )

Nevadí v hlavě mě běželo jak dlouho může motor vydržet mé zacházení, když jsem věděl, že se ve vodě nachází olej, který nevím kde se tam vzal , ale byl tam J Nevadí jedem do servisu. Tady jsme se pokouošeli zprovoznit budíky, ale zbytečně. Já byl v klidu, protože mě zůstala alespoň teplota vody a kontrolka mazání. Jinak VHML zalehl mezi tím pod moje auto a jen slyším ten blbec ( těch výrazů bylo určitě mnohem víc ) a z auta mi elegantními oblouky odlétávali veškeré pérové podložky.. A ještě jsem měl některé šrouby povolené abych to popřípadě mohl vše na RZ dotáhnou a to se mu taky nějak nezdálo.. Tak jsem se stáhnul do ústraní abych nedostal ráčnou po hlavě :D :D Mezitím přijel Honza s porušeným chladičem oleje tak se kluci věnovali jemu což bylo jedině dobře.
Vyrážíme na další RZ… Trošku povyjedu ze servisu a světe div se, přestal fungovat budík teploty a rozsvítilo se mazání. Vše jsem ale velice elegantně vyřešil pootočením toho čudlíku na podsvícení budíků ( budu ho nazývat tyristor) a obojí zhaslo.(tím pádem to asi začalo mazat i chladit ) Problém zažehnán J Stojíme na startu RZ2 a hned nám řekli že je pro nás RZ3 zrušena tak alespoň jedna. Elegantně jsem si nastavil teplotu vody pootočením tyristoru pod 80°a 3-2-1 jedeme. Tady už to bylo fajn. NA této RZ jsem poznal jak brzdy, nápravy a podvozek perfektně fungujou .. To pro mě bylo něco neskutečnýho prvních pár zatáček jsem brzdil hodně brzo, ale čím horší cesta tím víc to snad drželo to mě moc v autě potěšilo. Přijíždíme pod Drslavice, kde jsme to měli zalomit za balík.. Vyhodnocuji teamové rady, vidím štěrk diváky dávám za 2 tahám ručku elegantním obloučkem těsně kolem balíku se otáčím kolem…. Ale ano neměl jsem tam jedničku takže auto se zastavilo řadím a odjíždím.. Ale na první pohled to muselo vypadat velice efektně J Dojíždíme do cíle s vysmátým úsměvem na tváři jak moc nás to baví. Pohoda vracíme se do servisu, klucí nandavaj rampu protože pojedeme na noční RZ.
První byla Městská : Dojíždíme na start nechávám auto běžet. Dost dlouho to stojí 3 auta do startu.. Najednou přibíhá nějakej člověk že se nám dost kouří z motoru.. Vypínám auto, odpojuju baterku, vyskakuju koukám a ona to jen vaří voda.. Skáču zpět do auta a vyžaduji opakování ceremoniálu startu :D Pouští nás první 2-3 zatáčky jedu pomalu aby se motor schladil. Pak jsem otočil tyristorem motor spadl na 40° a to už byla pohoda :D Takže šlapu na plyn a s motorem který nejede se snažím jet alespoň pro diváky. Jenže v každé zatáčce je ulitej karbec :/ nedá se nic dělat plyn držím furt
Jedeme druhé kolo to už od začátku na plno. Projíždíme znovu slalom, letím do vracáku tahám ručku…. Chcípá motor… start a pokračujem. Dojeli jsme na panelku kde jsem to totálně prodal přeci jen si nechci rozmlátit auto. Pokračujeme po asfaltu a najednou motor chcípá bezdůvodně. Tak jsme poděkovali divákům že jim toho bohužel víc nepředvedeme a jeden opravovat! Jedeme dál odešla cívka motoru máme náhradní. Pokračujeme ven a míříme na RZ Koráb.

A pokračování příště….
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

20.04.2015 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak včera proběhla asi největší příprava na Rally Vltava legend. Někdo tomu říká "Testování", ale já bych to asi úplně tak nenazval. Bylo to spíš takové doskládání a rozhýbání auta aby nějak začalo fungovat jako celek. Nejedno poděkování patří Romanovi protože bez něj by bohužel asi nikde v Klatovech nešla udělat geometrie. Protože snaha řešit problémy které nastanou mě občas až udivují.. Ale velké dík za ochotu!!

Jinak včera se ke mě sjeli kamarádí kteří mi s autem moc pomohli! Největší zásluhu na to měl Dušan, Venni a Vhml který nepřijeli koukat, ale pěkně ráno v modrákách a dotáhnuli jsme podvozek, předělali sedačky, nastavili motor, zprovoznili rampu ( která mě byla ochotně zapůjčena od Ulcmena tak doufám že v naprosto stejném stavu vrátím :) ) rozchodili elektriku která mě dala psychicky dost zabrat protože elektrikář usoudil že je kravina to dělat pořádně když auto bude stát jen doma nebo nevím proč byli některé zapojené věci nefunkční :D Tím bych se chtěl omluvit že jsem byl pak trochu nervozní když jsem už po 20té slyšel otázku : Proč to nefunguje, kde je konec toho kabelu, atd ...

Ale vše myslím dobře dopadlo! Motor funguje v rámci možností, ale na Vhml prostě nemám no :) Převodovka řadí, spojka spojkuje, kouřit to kouří pořád takže vše v pořádku.

Takže pokud nevíce co v pátek a sobotu dělat přijďte nás podpořít na RZ do Klatov nebo na Vimperk. Je fakt že vám nenabídnu podepsané plakáty, kartičky nebo catering. Ale možná se budete moct auta dotknout..... A to se může stát kdekoliv že přestane jet, tak to spolu budeme moct dotlačit třeba až do servisu zpět to jediný co mám :) A pokud mě budete mávat tak se předem omlouvám že nebudu mávat zpět, není to tím že nechci, ale spíš tím že mám sedačku strašně nízko a nevidím ven.. Tak na Vltavě na snad viděnou!!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

12.04.2015 (Ne)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak vám představuji nově namalovanou kočku. Vennimu děkuji za moc parádní fotky, které stačil vyfotit asi tak rychle jako já telefonem. Ale kvalita je poněkud jiná..
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

26.03.2015 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tam měl bych prosbu neměl by někdo na zápůjčení světelnou rampu na Vltavu?? Vím že si spousty lidí ťuká na čelo že nedokážu udělat rampu :D Ale spíš jde o to že toho musím ještě dost připravit a nějak není celkově čas :( Proto bych byl moc rád když by se někdo našel protože přeci jen se toho pojede v noci víc a rád bych alespoň něco viděl když už tam jedu :) Děkuju moc!

24.03.2015 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak máme opravené kontakty v rozdělovači které se mi neustále pálili a bylo to na 99% tím že jsem měl propojené kontakty na 2 cívkách, aby stačil přehodit jen kabel od rozdělovač a to asi dělalo neplechu.

Ještě jsem opravil pučící zadní poloosu- která začala pučet nejvíc na testování v Praze.

A dnes jsem podal přihlášku na Rally legend Vltava. Sice netuším co pojedu, jaké jsou tam podmínky, kolik budu platiti, ale myslím si že na otestování auta zda vůbec vydrží nebo ne to je ideální příležitost. Sice jsem moc jet nechtěl, protože jsem se chtěl věnovat více škole, ale když mě Venni řekl že už jsi vzal dovolenou tak rozhodnutí bylo jasný. Bude to taková první soutěž kde se budu učit točit volantem Lukáš Hronek se bude učit číst noty a Venni se bude seznamovat s Barunkou po technické stránce :)

12.03.2015 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak včera jsem ráno v 7 hodin vyrazil do dopravní inspektorát města Plzně pro nové značky. Byl jsem tam před 8, protože jsem nechtěl čekat tak abych byl první. Což jsem zjistil že si myslelo více lidí :) Ale nevadilo. V 8:03 jsem dostal číslo, a bylo mi řečeno že dneska jsou je 2 ze 3 komisařů. Předem mnou byl jen jeden člověk co chtěl odhlásit auto nebo něco podobného. Což řešil jeden komisař, mezi tím druhý byl na snídani. Přišel 8:45 což už jsem nevydržel a šel se zeptat zda bych si jen nemohl vyzvednout značky. Byl to pohodář ani já nebyl ještě nějak rozmrzelej tak mě řekl že jen něco dodělá a vrhnem se na to :) V ten moment se zvedli oba technici a šli asi na společnou snídani :D Pak už byli jen drobnosti že neví kolik to bude stát, jak se to dělá že to ví nejlépe ten co tam není, špatné formuláře atd :D
No zkrátím to školu v 10:30 jsem nestačil, ale značky mám :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Jen co mě zaskočilo je že v malém techničáku mám stejné hodnoty jako 100vka : Obsah motoru 988 -což neodpovídá velkému techničaku kde mám uvedenou změnu obsahu, max. výkon:35,3kw-přes co doufám že se dostanu, a max rychlost je 125- což je asi na trojku :)

10.03.2015 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Jak jsem Barunkou do prahy vyrazil 

Přemýšlím jak tento článek sepsat a přiznám se, že na ewrc mě trošku nakopl článek o Titanaku. Proto volím tuto formu.

7.00- Začínám se převalovat s myšlenkou že mě nesvítí ještě mlhovka, nemám nastříkané mřížky do blatníků,…

7.15- Vstávám chudák Andrejka na mě kouká jako na blázna proč v neděli když tvrdím že mám vše hotové už vstávám a jedu na likvidaci pro rohožky aby auto vypadalo i uvnitř hezky. Vracím se zpět, rychlá snídaně a vyrážíme do Rohozna dodělat auto.

9- Volám Honzovi jak probíhala technická na LR. Začne vyprávění jak Olda nedostal technickou že mu nebrzdí ručka, Honza že měl problém s tím že mu přibržďovalo kolo a musel opravovat atd.

9.05- Kolabuju :D Důvod: přibržďují mi obě zadní kola každé jinak, nesvítí mlhovka a pokud svítí nesvítí přední levé dálkové světlo, pokud dám blinkr a dálkové rozbliká se celá palubovka, nemám mřížky v blatnících, stále hoří kontakdy v rozdělovači...

9.06-11 stříkám, brousím , zapojuji, měním žárovky, zvedám, trošku se i vztekám, mezi tím jedu s feldou která žere oleje stejné množství jako benzínu pro plato, tím pádem v okolí Rohozna vznikla mlha 

11-12 ještě projíždím auto a snažím se trochu ošoupat nové obložení v bubnech, které přibržďuje.

12.15- Rychle najíst, letím domů s ČERVENOU FELICIÍ pro doklady, oblečení.

12.30 Honza přijel, dokurtování auta, nějakej vercajk sebou (vzal jsem SPZ z Una-pro Venniho), připřažení bráchovo auta, od mamči jsme dostali svačinu a vyrážíme směr Praha.

14.30- ( 30 minut do plánovaného testování) Už jen s Honzou dorážíme na Chodov, koukám kolem všude auta a hodně, složíme auto, přeparkujeme. A Honza říká vem papíry dojdem to zaplatit a pak tam najedeme.

14.31- Ty vole , ty vole úúúúúúúááááááááááá néééééééééé

14.32-Honzo průser doklady jsou v ČERVENÉ FELICI, která stojí mimochodem v Rohozně. Jdu za p. Stránským :
Já: Dobrý den já mám starost zapomněl jsem si doklady od auta doma.

Stránský: No to jsi tady dneska jedinej kdo má starost :D :D

14.45- Volám mé drahé polovičce Andrejce : Miláčku prosím úplně co nejrychleji skoč do auta pokud tam je batoh a co nejrychleji mi ho přivez před Beroun ke KFC.

16.05- Volá Honza, který zůstal na STK : Je tady posledních 5 aut měl bys trochu hnout ( Stále čekám před Berounem na doklady)

16.12- Volá p. Stránský : Kdepak jsi už tady čekáme jen na tebe človeče!!

16.33- Přijíždím s Andrejkou na STK vyskakuji běžím k placení : Máte sporťák a techničák?
Projíždím papíry………….A safra a safra ---- Pak mě napadlo že mě to z fólie vypadlo do batohu naštěstí běžím zpět, vytahuji beru Andrejku za ruku a společně utíkáme zaplatit. Poté běžím zpět do auta pro SPZ, abych je nějak přichytil na auto kvůli fotkám.

16.42-Máme naměřené emise za mnou naštěstí ještě nějaké auto.

16.45- Začátek technické: Perfektní pan komisař, který byl hodně fajn a myslím, že na nás poznal že jsme druh závodníků, kteří to staví doma na koleni a nechtěl dělat problémy. A o těch povím kdyžtak individuálně protože bych nějak nechtěl dělat problémy STK.

16.55- Přejíždím ke komisařům, tam jsem trochu zmatenej nejdříve se ptají na co t chci testovat. Tak říkám že na MČRHA- komisař se podívá a jen s pousmáním: No to máš ještě co dohánět jestli se tam chceš s někým honit( serie karbec, motor 120ca, serie výfuk) a po otázce proč nemám nějaké svody a lepší výfuk než serii z Rka se na komisaře podívám a vysvětluji že šetřím na kočárek a nemám na výfuk. Myslím že tímto jsem dostatek komisařů odrovnal a už bez dalších dotazů mě poslali dáme.

17.05 Vyjíždím ven zatím ještě ve stresu, že to neudělám nebo že si to ještě rozmyslí 

A pak už jen nakládáme auto, a vyrážíme pomalu domů. Kousek za Prahou mě dochází, že už nemusím mít tělo v křeči, protože už to prostě MÁM HOTOVÉ. Stavíme v mekáči na jednoho hambambá. Po cestě koukám se na Andrejku, která jejím pohledem vyjadřuje: „Ty seš ale moje pako, ještě že už to máš hotové“. A hezky se usmívá.

Tímto bych chtěl moc poděkovat v hlavní řadě mojí nejdražší polovičce za tu trpělivost, našim a hlavně mamče za všechno od penízků na auto, po svačiny do dílny… ,Honzovi za to že za mě skoro udělal STK a navedl mě na to, že chci takové hezké auto, které dneska mám, Vennimu za veškerou pomoc , Pavlovi Kolářovi za půjčení sedaček, Hornovi za to že volám o informace i v nevhodné chvíle a všem kteří mě radí a podporují :D
Tak velké DÍKY!!!

Tak velkéDÍKY!!!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


30.01.2015 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak dneska mě dorazila poslední věc, když už víte že jsem ta modelka :) A potěšilo mě že nemusím kupovat nové helmy protože ty co mám ještě budou platit což mě ulehčí rozpočet.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A když mám ještě zkoušky, tak jsem při tom začal trochu papírovat a musím uznat že je to opět super věc nakonec. Protože nikdo neví jak se má přesně postupovat :D Technik, inspektorát, i internet tak každej má jinej postup tak snad to klapne. Ale malou část už mám.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

12.01.2015 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak je fakt že se nám pomalu a jistě krátí čas a musel jsem mimo auto taky začít zbrojit lehce na sebe :) Dneska mě dorazili botky které jsem si zkoušel , ale cenové mě to příšlo dost na zmar. Ale narazil jsem na ně u jednoho obchodu výprodej a měli pouze jediné za krásnou cenu a mojí velikost tak jsem to vzal i s lampičkou na noční RZ.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Již předtím jsem zakoupil něco na propocení. A opravdu se nákup povedl spodní prádlo sparco COOL tak doufám že to bude fungovat :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A kombinéza která mě tak nějak okouzlila. Sice cena moc ne, ale možná to z vás někdo zná když něco chcete... a přitom bych řekl že by se i k autu mohla hodit. A určitě bych zde napsal kladnou reakci na kombinézy od pana Jelínka který mi vyšel vstříc!! Kombinéza je ušitá na míru nikde netáhne no prostě z té mám docela i radost.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)03.01.2015 (So)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Líbí se: eRman
Můj milí deníčku!Tak zaprvé se ti chci velice omluvit že jsem do tebe tak dlouho nic nevložil ani nenapsal a přitom se stalo tólik moc krásných věcí!!! Myslím si že to ode mě nebylo vůbec správné a u míti v deníčku jsem si přečetl od Romana že nikdo nic nenapíše proto se omlouvám a jsem rád že mě to nakoplo!Moje poslední přidání bylo v roce 2013 což si myslím že tento web má špatně nastavené roky :) Jinak jsem fakt ostuda a nedokážu si to vysvětlit :) Ale už je vše v pořádku a jedeme dál.

Tak pokusím se nějak trochu popsat co se stalo.

U hlavy mě první napadá že jsem někdy v té době ještě dodělal motor s Hliníkovou hlavou prostě motor z rapida k čemuž by měli být použity ty 2 webry. Ale tenhle motor je pouze takové to trápítko asi na pravidelnost atd. Nějaké parametry by ten motor snad měl mít je tam spodek vyleštěnej, hlava z fábie, ale pouze obsah 1289 prostě taková čistá třináctka.

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Jinak asi nejvíce co mě mrzí je že sem nemohu přidat žádnou fotku z kytování, příprav, broušení a lakování auta protože mamča dala naformátovat kartu na foťáku. Byl to asi ten největší boj i když na tom nemám skoro žádnou zásluhu. Myslel jsem že si auto nechám nalakovat, ale to člověk potká moc prýmového kámoše do kterého nalil pár kořalek a slovo dalo slovo že to láknem doma. První prohlídka byla nad moje očekávání :) Ale lakování je na jeden celej článek!!!

Přišli jsem do sušárny a zaznělo: Ty jo to je paráda!!! Jenom tady kytnem tohle, malinkou bulku na střeše a můžem lakovat :D (Ještě teď se u počítače musím smát :D )
Tak asi jak tušite to tak neprobíhalo a musím uznat že pokud bych měl auto kytovat s mou trpělivostí asi by bylo již v hutích :D

Avšak vše se podařilo na výbornou 1 s hvězdičkou a tímto
Vennimu ještě jednou strašně děkuju!! A ne jen za lakování, tvorbu nádrže, pracích na autě, servisování a společnému řádění ale i za trpělivost co se mnou měl a má :D
A pro ilustraci jsem jednu fotku vyštrachal:

Jinak ještě tu fotku popíši:žluté pozadí je kvůli tomu že sušárna na dřevo je uzavřená místnost a všude je nyní žlutý povlak jak na dlaždicích tak na stěnách , venni má bílou kombinézu která na konec byla žlutější než auto což byli asi i venniho plíce. Ale byla to paráda a jsem rád že to takhle krásně zvládl což jsem po pravdě poznal až později což mě mrzelo :( Ale teď už to vím a i sranda byla myslím :)

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Mezi tím nemám bohužel moc žádné fotky a tak si nemá cenu příliš popisovat když si myslím že pohledem se radši každe prošťourá sám.

Jinak jsem si udělal opravdu spousty radostí na auto na sebe ale to sem přidám asi postupně .

Takže po nalakování jsem začal tahat postupně nápravy :
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Potom jsem tahal brzdy potrubí v mědi, trubky na vodu které mi dali dost zabrat i když už byli naohýbané protože jsem tam jednu trubku do tunelu strčil obráceně a musel ven motor , převodovka a znovu otočit správně :D
Mezi tím jsem si ještě koupil podvozek protože to chybělo a penízku samozřejmě taky moc není, ale snažím se to auto snad postavit pořádně:
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Jinak to bylo myslím takové to domácí skládání auta které dělám takhle komplet úplně poprvé tak prosím omluvte všechny chyby nebo věci které se vám nezdají a budu rád za rady a kritiku (ale né moc velkou :D )!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Teď jsem tak v nějakém stádiu kdy doděláváme elektriku ale vše ostatní je připraveno. Oleje dolity, voda benzín nalitej a čekáme na to první vrknutí na což se asi každej těší nejvíc :)

TAk prosím držte palce :)


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Jinak opět od Venniho jsem měl kola a nějaké gumy které bych řekl že auto mooc sluší.


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Tak a když vidím jak parádně jsem jde nahrávat jak fotky tak text tak určitě budu přidávat častěji! Jinak ještě musí říct že taky dost velkou dobu nám doma zabrala stavba a rozhejbání turbíny která od jara frčí. A proto jsem se taky nemohl autu věnovat nějak moc spíše po nocích, což ale přetrvává jak tak přemejšlím :D
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


To dnes asi vše už se mi chce strašně spát tak něco napíšu zas příště.

18.06.2013 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak zas krůček k úspěchu..doufám. Hlava má nové ventily, sedla, lehce porovnaná a nové vodítka. Trošku jsem z toho nervozní protože peněz jako želez a stejně není 100% jistota zda je všechno úplně správně a zda pojede atd ale to asi k takové hlavě patří..
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Obsah bude 1198 a ještě se mi podařilo sehnat litinové výfukové svody tak jsem za to moc rád.

10.02.2013 (Ne)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak sedačky usazené ale je fakt že rám trošku překáží a 100vka je prostě malé auto..volantovka se připravuje a myslím že i kola by slušely ale zatím bohužel.

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

30.01.2013 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak po prvním pokusu se mě zas nepodařilo přidat ale tak koukám do stěny vedle televize a tedy musím jsem dát radost jakou jsem si taky už dříve udělal. Nové naladěné na 13tku tak jsem na to zvědavej ale prozatím vím že fungujou perfektně :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A jinak se ještě jednou omlouvám že jsem se neůčastnil snow slalomu ale bylo školení jezdců, dnes jsme byli u pána doktora tak ještě fotky a dostaneme náš první rally řidičák :)

24.01.2013 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak předem se omlouvám že používám cizí fotky, ale nemáte ještě ještě někdo dobové fotky Ska?? Tohle jsou nějaké úvahy a možnosti lakování.. pokud by jste opravdu měli jakoukoliv fotku budu rád a pokud mě tady řeknete která se vám líbí budu také rád :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

18.01.2013 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak některé dílly už se moc těší na kastli :) Na předku jsou prozatím pružiny od T2, ale chtěl bych to pak osadit pružinama i tlumičema HP nebo Protlum. Jinak vše je nové a co není nové tak zrepasované :) Převodka řízení je upravena a osazená guferem tak jsem na to zvědavej jak bude fungovat :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Nejvíce mě dojímá že se vracím zpět ke kořenům a dávám úzkou nápravu. Seriové prasátka atd.. Jinak zadek je osazenej obložením z Renovaku.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

15.01.2013 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak věci se dali do pohybu je pravda že jsem ani netušil kolik věcí jsem na tom zkur... Ale naštěstí to Jenda dokázal dát nějakým zázrakem dohromady! Je to super vidět že to má význam, že to auto vypadá a tvoří se přitom kousek malé závodní historie.. Myslím že pokud bych se dneska znova rozhodoval tak skoro levněji vyjde sehnat novou kastli a do toho dát rám než opravovat tohle co všechno jsem pos.. nechci se vyjadřovat tak vulgárně jenže je to pravda..No a takhle se to začíná pomalu ale jistě rýsovat :)

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Problém byl i v mnou navařených sedačkách což se vše muselo opravit odbrousit a udělat podle přesně jak má bejt!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Na zadním platě se opravili KRUTO REPRÁKY..
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Bohužel jsem tam navařil nápravy od molčana což se taky muselo vše vrátit a nehledě 5Q tunelu navařit zpět jen na 4Q ale vše už je tam i kastlík na baterku. A vepředu se musela navařit celá nová stěna protože to tam už bylo připravené na vahadlo .

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

To prozatím snad vše budu se to tady snažit teď zas nějak obnovovat co a jak se děje snad to dotáhneme do zdárného konce! Jinak díky všem za rady pomoct a tak celkově. Hlavně jenda má obrovskou zásluhu díky.

22.08.2012 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak nevím zda jsem dostal rozum nebo ne, ale myslím že ano. Většina zásahů, úprav a dílů je nebo bude nenávratně pryč a pokusím se postavit škodu 120S podle poslední homologace. Největším oříškem bude asi motor, ale i ten si myslím že by se dal postupem času poskládat. Moc za tuhle myšlenku děkuju Freiům, který mě otevřeli oči a při pohledu na jejich LRu. Usoudil že je to správná cesta. Pokud by měl ještě někdo zájem o nějaké díly jsou k mání. Co nepatří do Ska jde pryč.

Pokud by měl prosím někdo nějaké fotky, dokumenty, díly, cokoliv co do toho auta patřilo byl bych moc rád za informace.

Díky Radek

20.01.2012 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak po delší odmlce sem taky něco přidám, aby bylo vidět že se jen neválím doma:) Je fakt že na škodovku nezbejvá poslední dobou moc času a počítám že to bude ještě horší, ale já se vlka nebojím a čas se určitě zas někdy nějakej najde. U nás naplno vypukli práce na vodní elektrárně, takže proto jsem usoudil že škodovka bude muset chvilku počkat. Ale není to že bych zahálel úplně!! Mám tady jen pár fotek co se povedlo kde ukořistit, nakoupit udělat a tak.

Zaprvé bych chtěl moc poděkavat za spolupráci Freiům, za perfektní domluvu, výpomoc a rady bez kterejch by mě to asi tak nešlo. Připravil jsem si vahadlo, + nakoupil Girling válečky 15,8mm snad budou fungovat. A brzdy bych chtěl tahat v mědi tak toufam že mě to schválíte :)
(
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Když jsem se začal pídit po vázání massag, tak jsem našel 1. lyže, ale bylo to dost orezlé, tak jsem hledal dál. Pak už jsem se tak rozhodl že to na haupnu asi dávat nebudu a bavil jsem se s bratránkem, ten otevřel igelitku a tam byli tyhle 3 kousky úplně nové netknuté mastné. Tak to by byl zas hřích to tam nechat :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Pak Přišel ježíšek, který mě udělal taky velkou radost. Nakoupil spousty dárků jak užitečných, tak pro radost. Určitě jsem dostal hezkej dárek od brášky, kterej usoudil že váha skla je opravdu dost velká, tak mě radši nakoupil Makrolon 5mm, a ještě jsem si přikoupil originál 1 komunikaci Peltor. Sice už jsem to měl kompletní, ale usoudil jsem že originál bude lepší. Protože mám překopanou komunikaci OMP, na Jack peltor, která sice funguje ale... :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


No nakonec jsem si našel inzerát, a namísto HP tlumiču jsem nakoupil špéru od kašparů. Doufám že mě taky nevyhodí v provní zatáčce, ale máme za barákem volné letiště tak se budu mít alespoň kde učit :) Je prozatím natažená na nějakejch 25N/m. A Když se s ní člověk naučí tak by měla jít na 40N/m..
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A dneska mě psali kluci že pro mě maj hotovou převodovku. Tak teď už ji jen komplet poskládat.

Jinak přední náprava je komplet vyztužená,opískovaná ale bohužel nemám fotky. Použil jsem jen krátké výztuhy, když bych pak něco chytil abych nezohejbal i nápravnici. Tak doufám že to bude ok. Jinak jsem provařil kastli, udělal nové držáky na sedačky dle J, Upravil jsem palubovku aby se tam vešli trubky z rámu, dopředu jsem si připravil chladič a chladičovou stěnu. A spousty takovejch drobností kolem auta. No Připravuju se na lakování vnitřku, který zvládnu určitě doma a venek se uvidí. Měl jsem možnost nakoupit docela slušný pásy tak jsem je vzal rovnou taky. Teď v nejbližší době začnu skládat už přední nápravu, kde by mělo bejt co nejvic novejch komponentů, aby mě taky něco vydržela.

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Jinak bych ještě tady chtěl jednou moc moc poděkovat pořadatelům za suprovej ples kterej pro nás připravili, a moc se těším na jaro kde se ta parta super lidí zas sejde, pokecá popíje a ráno se chytí za hlavu co se zas dělo :) DÍKY!!!

15.08.2011 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak ještě než jsem vypadnul do školy tak jsem napasovával nápravu a přijde mi že sedí pěkně. Bál jsem se že se nevejdu do lemu s podložkama a je to tak akorát mě přijde. Ale uvidíme pak na geometrii.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Jinak ještě jedna fotka turbíny vím že sem nepatří ale :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


30.07.2011 (So)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak jsem si udělal radost a koupil jsem si něco na povídání. Sestry manžel jel do států, tak to bylo za cenu tady OMP což jsem byl rád!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A od pana Grabijce jsem si dovezl rám, myslím že můžu bejt spokojenej a povídačky že to u něj trvá dlouhou dobu nepotvrdím! Měl jsem to tam přes svátky a ani ne do týdne to bylo hotové! Takže paráda!
Musel jsem se docela nasmát když jsem to odvážel, protože jsem nakládal 100vku a další na řadě byli 3 mišácí, fungl nágl a vepředu dodělával 911tku na okruhy. No nevím jestli rám bude stát podobně :) Jinak super člověk doporučil bych i cena byla pěkná.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

19.06.2011 (Ne)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak jsem konečně koupil krmení. Je sundaný ze 14tky odladěný, ještě mám domluveno že až bude na motoru tak mě to seřídí, popřídadě dá jinou trysku atd..
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

17.06.2011 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak nám začalo zkouškový a není na auto vůbec čas. Jediné co se domluvilo je rám u p. Grabijce. Začal jsem pasovat zadní nápravu, která vypadá taky slušně a docela mě tam i na první pohled hezky sedla, tak uvidíme pak na geometrii jak to bude. Ale to se nějak udělá. Jinak po většinu času doma dělám na jiném stroji, kterej je podstatně důležitější a až při tom poznávám co jsou to starosti nebo spíš toho přemejšlení, aby vše sedělo všechno fungovalo a tak jak má. Ale většinou to dělá táta protože jsem ve škole. Nějakej nákup jsme taky udělali tak sem přihodím nějaké fotky, ale jsou to jen drobnosti. Jinak uvidím jak sání. Asi se do něj pustím sám, protože si nemylím že by to bylo nějak moc složité si všechno napasovat a svrtat. Koupil jsem volat i s nábou a jsem rád že je trošku delší protože se nechá stočit tak uvidíme jak mě bude sedět k sedačce. A poslední tam jsou kotouče 22 Brembo.

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)Ještě nějakej náznak co doma vytváříme :) kdo to pozná?
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A ještě jsem dostal parádní dort:)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
20.03.2011 (Ne)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak plán zněl jasně, budu se přes víkend učit.. Jenže mě to zhatily kluci co jeli na Rally Bělá, zda se nechci svést jako spolujezdec a mrknout na auta... No tak to se neodmítá:)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

18.03.2011 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak zas něco do mého deníčku :) U nás nastala fáze zbrojení. Usoudil jsem že v autě nebylo v celku nic pořádného na nějaké pěkné svezení. Proto auto projde pořádnou rekonstrukcí, kde už půjdem cestou "závodního" auta.. Dostal jsem se ještě k jedné 100večce a ta zůstane originál. A proto mě není líto tuhle připravit. Rám je domluvený na léto. Nebude to jen lehký za hlavou, ale už pevnější budka dopředu na tlumiče, vzpěru za sedačky a do palubky. Převodovka se bude stavět od freiů, tímto jim předem díky! Jinak jsem nakoupil pár drobností, ještě se čeká na nějaké kačky aby jsme mohli dokoupit tlumiče. motor zatím nechám to co jsem měl a budou se shánět pěkný 40 webry. Jinak se pomalu už připravujou vnitřnosti z fábky, ale to bude muset počkat.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)Byl jsem ještě na návštěvě v technickém muzeu, vřele všem doporučuju ale když se tam sešlo 5 strojařů ze školy tak jsme noebešli ani půlku protože jsme se u každého exponátu zastavily a rozebrali do šroubku :) A nakonec jsem tam ukecal hlídače, aby mě otevřel 130RS, ale byla to jen nějaká replika. Tak alespoň fotku motoru jsem nějakou udělal.

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

20.12.2010 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak pokračuju jak jen se ve volné chvilce dá. Sice to jde strašně pomalu ale zato jistě.Venku byla zima tak jsem zalezl do dílny a udělal jsem komplet repas kloubů:
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Trošku jsem začal špekulovat jak to bude vypadat vepředu, ještě se rozhoduju zda použít origo chladič, nebo z 16 feldy, ale prozatím vyhraje asi 16tka. Než někde rozbít tenhle by mě bylo trošku líto.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Pustil jsem se do řezání a krájení, sice mě to přišlo trošku líto, protože ta vrtule vzadu měla své kouzlo, ale nedalo se tam hnout tam musíme ustoupit.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

A nakonec jsem si našel nového spolujezdce. Sice na mě furt štěká, ale zas dává pozor na cstu :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)30.11.2010 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak jsem rozebral nápravu, která byla "prej" plně funkční.. No tak kde je zádrhel :-)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

A tak jsem se rozhodl že půjdu jinou cestou. Sice to musím ještě trošku doladit ale základ vypadá slušně. Výroba Molčan.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


15.11.2010 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Usoudil jsem že vlečka nemá význam, tak jsem šáhnul po rozumném a dostupném řešení. Nevím jak půjde do auta, ale je to molčan, tak doufám že v pohodě.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Když už je celej zadek venku tak jsem se rozhodl že bych to udělal lépe. Ještě nejsem rozhodnutej co všechno se bude předělávat ale v plánu toho je dost :-)

Ještě jedno shrnutí z běšin:
http://www.youtube.com/watch?v=TVlXjrx4ouI&feature=player_embedded#!

28.10.2010 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak zas po čase něco nového:
Klika už se stáčí, ložiska vypadají jak nový tak doufám že nebude nějaký zádrhel.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Už jsem přemýšlel dopředu že to chce rychlejš točit a roztočit, tak jsem pořídil magneton a předělal. A ještě pro radost jsem si pořídil něco na šišku.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Těsně před srazem jsem nazul pneu na nový kola, našroubuju dopředu a paráda jdu dozadu a hle.. nevejdou se:) Tak fofrem převařit zepředu lemy a vše dopadlo dobře!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

No a jedem na podzim! Natěšený co nás čeká, na novou Rz. Vše promazaný čistý zkontrolovaný, tak ještě technickou a hurá na to!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Ale mám ten pocit že technika nebyla toho názoru :) Ale přesto jsem si běšiny užil moc! Krásné Rz klouzalo to parádně o zábavu postaráno co víc si přát!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


16.04.2010 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak dneska z radosti ze včerejší zkoušky, jsem si dojel pro větší obsah:-) Ještě nevím jak s ním naložím, ale když už je doma, tak mě to donutí něco s tím dělat :-) Chtěl bych to postavit už nějak líp než fávo, jen budu potřebovat rady,jak se odlehčujou ojnice, klika a tak, abych na tom něco nepokazil.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Přijde mi docela zvláštní, že ani vložky ani blok nejsou vůbec nijak chycený chladící kapalinou.. Ale to už je asi u těch nových chladících směsí normální.


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Pak jsem ještě dovezl 2 setrváky jeden pro wenu a jeden pro mě na ůpravu.30.03.2010 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak jsem se v neděli pustil do stáčení nábojů, abych na to mohl nasadit nové kola časem.

A když už jsem to měl dole, tak jsem dal všechny nové ložiska, jen bych potřeboval poradit jak to utáhnout??
Vzal jsem to strojařským citem:-)

Pak jsem se pustil do stáčení wenovo středů a myslím, že výsledek je hezkej.

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

No a včera jsem navštívil febiofest a nechal jsem si tam udělat krásný tričko. Sice to není 100vka, ale přesto parádní :-)

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)24.03.2010 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Konečně jsem se taky doma dostal na stáčení kol, už se mi to tam nějak kupí..Starosti s tím ještě budou docela velký, ale to se nějak podá.
Moje
Na stáčení


A ještě mám další přírůstek na trápení, známá si koupila nějakýho forda a tohle že dá na vrakáč, tak jsem se toho ještě ujal na ježdění do hospody :-)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

31.01.2010 (Ne)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Jelikož mě to nedalo a na auto jsou koupené nové botky, tak pro pána musí být také :-)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

29.01.2010 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak jsem pořídil nové kolečka, po zjištění že doma upnu do 500mm, bude tohle stočit sranda. Za dobrou cenu,opískované...A obutí bude také nové. Takové kola si zaslouží i lepší pneu. Tak budeme obouvat TOYO progres R888. Doufám že budu spokojenej.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

12.01.2010 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak jsem si tak šel po kovošrotu a najednou mě před nohama leží taková hezká krabička:-)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Ještě se pokouším zvednout řazení, ale už někdo přede mnou upravoval řadičku tak musím sehnat novou..
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


04.01.2010 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Pod stromečkem se našly nějaké drobnosti, tak jsem se do toho pustil. Motor dostal tvrdé uložení, časem přibude kaplička na otáčkomněr a trošku jsme poladili karbec tak doufám že to pomůže.

07.12.2009 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak cvičně jsem dal na předek podložky co se mě válí doma, ale nevím zda to bude mít přínos nebo (únos :-) ), a pořídil jsem nové pneu... ještě nějakej vzorek mají tak je možná na kopretiny nazuju :-)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


19.11.2009 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Výměna svíček na feldě byla základem úspěchu k normální necukavé jízdě :-)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

09.11.2009 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Takhle mě dopadlo těsnění po 150 Km.. Ale naštěstí ani kapka vody v oleji.. vše opravené a najednou voda drží :-)

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


29.10.2009 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Ještě mě přišlo video na mail tak prosím...

http://www.youtube.com/watch?v=yi6UZewb7tA

26.10.2009 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak konečně jsem se dokopal k tomu, abych zjistil závadu, proč mě to sežralo 10l vody na Běšinech. Závadou bylo špatně dotažené těsnění pod hlavou :-) No jo začátečnická chyba... Nějaké fotky z Běšin.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

28.06.2009 (Ne)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak po době zjištování jak se zakládá taková stránka, jsem se odhodlal a představím vám zas moji ¨Esmeraldu'

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Tak něco o vozítku:
takové základní informace:

Motor:
upravený favorit:
Vačka: 278/270 6,9/6,7
Hlava: 1,4Mpi z fábie, snížená o 1,6mm, zvětšené kanály, nové gufera, zabroušené ventily, vyčištěno promazáno :-)
Karburace: Nevím čísla ale je to z rapida fungl nágl, nějakej molitanovej
Sání : Koupené nové z Rapida
Výfukové: Také Rapid aby se vešlo ke chladiči+ pořízený příčňák
Ostatní: Odlehčenej setrvák a řemenice, vyváženo, hliníková vana, motor kompletně rozebranej vyčištěnej a složenej.

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Karoserie:
Origínál škoda 100, po starším páru stav… Fabrika

Podvozek:
M-kové nápravy- Kompletní generálka přední i zadní.
5q převodovka přijde mi trošku kratší ale to je asi dojem…
Kopretiny-jediné hliníkáče co se vešly do blatníků bez vytahování s pneu 165/60/13 FULDA
Částečně vzaté pružiny už si nepamatuju o kolik…
Přitvrzené tlumíče prý okolo 30–40%
Tak stabík průměr 18– A můžu jen chválitBrzdy:
Přední: Kotoučové, 4pístky -nově repasované, propojené
Zadní: Bubnové, nové prasátka průměr 22

Chlazení:
původní (chladič vzadu)
vrtule: plastová náhodou jsem ji sehnal 10 lopatek
bez olejového chlazení ⇒ do budoucna pokud bude potřeba
na chladiči trubka na přívod vody převařena do boku kvůli karburátoru

Světla:
Přední nějaké lepší žárovky H4 ale tomu nerozumím, stejně svítí na prd:-)
přídavné mlhové

Interier:
Dal jsem si tam nějaké rádio+ na plato repráky
2X 3-Bod pásy Schroth odepínací a navíjecí
malej volant takovej ten škodováckej jen je uprostřed Trabant:-)
A opěrky hlavy:-)

Exterier:
Zachováno v co nejpůvodnějším stavu…Až na anténu na předním blatníku.
(Kterou musím někam schovat..)

Celkem záznamů: 64 [ Zobrazit 15 ]
| |

[ Odeslat známému | Verze pro tisk ]

Komentáře

Opiš tento kód (čtyři číslice): do tohoto pole
Celkem záznamů: 157 (Zobrazeno 1-15)
 20.11.2017 21:32:20 


Hele kola se stáčeli jelikož v zadu nesedí na buben pokud myslíš tohle. Pokud řešíš tu přední stranu tak to bylo jen kvůli estetice aby nebyli zahloubené šrouby v polovině hrany.

Lůďo : Osobně pokud opravdu vyhladíš palubku tak nemá význam se dělat s tím molitanem dle mého. A kapličku mám přichycenou tak prostě podle sebe ani dobově ani asi jinak než ostatní Ale okolo otáčkoměru jsem udělal pevnější klemu co ho tlačí aby nevypadl, a na to jsem dal pružinku a pak jsem udělal jen dirku na palubovce. A celá ta kaplička je tažena šikmo k palubce a drží to jen za tu zaoblenou hranu vepředu. Nevím zda je to pochopitelný Ale ještě nikdy jsem s tím neměl problém a vždy jen čapnu kapličku vyhodím nahoru a můžu do palubovky zhora. A mám do kapličky delší kabely aby se to dalo povytahnout dál.


10095+588 (20297)Toušík (Pořadatel)
    
 20.11.2017 21:23:00 


Čistě dle mého tohle není dobrá volba jelikož je to dost tvrdé!! Už je mnohem lepší ten molitan co psal Míťa. Na záhybech by to dělalo neplechu používáme to často doma.


10095+588 (20297)Toušík (Pořadatel)
    
 17.11.2017 20:24:17 


Když už tě otravuju, tak bych se ještě zeptal, jak jsi nakonec vyřešil uchycení kapličky? A jak a kde máš uchycené pásy vzadu, v platě, nebo na rámu? Moc dík


1226+45 (635)Lůďa (Registrovaný)
   
 17.11.2017 07:19:22 


Čau Míťo, moc dík za nabídku molitanu,ale uděláme to jako to má Toušík, že to potáhneme jen koženkou bez molitanu. Do závoďáku to bude dostačující.


1226+45 (635)Lůďa (Registrovaný)
   
 17.11.2017 07:16:48 


A můzu se zvědavosti zeptat, kdo že mě to nemá rád?


1226+45 (635)Lůďa (Registrovaný)
   
 17.11.2017 00:46:52 


Prosimtě proč jsi tenkrát stáčel ty středy na těch fordích kolech? bylo tam moc masa na štefty? a jak jsi je upínal do soustruhu aby neházely? a díry nový jsi dělal na vrtačce nebo fréze? Dík Budláč


Unregistered
 16.11.2017 21:33:01 


Lůďu sice nemam rád, ale pod koženku je ideálnì mirelon - pěnová hmota, co se dává pod lino na podlahu.
https://www.nejlevnejsiobaly.cz/penovy-polyetylen/2736-mirelon-2-mm-v-roli-1100-mm-x-100-m.html
Treba tohle


Unregistered
 16.11.2017 12:47:01 


Čau Lůďo. Potahoval jsem palubku začátkem roku. Koženku jsem sehnal na webu, molitanu mám celý role, tloušťka 1 cm a 3 cm, viz můj deník, jestli chceš vidět detaily. Z rolí můžu odmotat kolik chceš za rozumnou cenu, samozřejmě.


23047+3517 (26564)Míťa (Registrovaný)
     
 15.11.2017 22:55:36 


Ahoj měli jsme doma nějakou koženku co se používala na koňský kočár. A po pravdě jen jsem ji obrousil, a normálně nalepil jelikož dávat tam molitan bylo zbytečné i na kapličce to tam mám a můžu říct že to vypadá myslím pěkně a bez hrbů nebo vrásek.


10095+588 (20297)Toušík (Pořadatel)
    
 15.11.2017 21:33:23 


Ahoj, aktuálně budu řešit plato pod předním sklem. Koukal jsem, že ty jsi ho nově potáhnul. Jsi použil nějakou koženku? A dával jsi pod ní nějaký slabý molitan? Moc díky za jakékoliv rady.


1226+45 (635)Lůďa (Registrovaný)
   
 10.05.2017 11:49:47 


Moc děkuji za info i v mailu. Ale Míťa mě schéma zaslal a je to tam pěkně vidět. Jinak je super že někdo už vyrábí svazky elektriky. Mě už naštěstí funguje vše jak má a tohle nebude problém doladit. Jen ten čas. Musím dát auto po Vltavě zas trošku dohromady a s Lukášem uvidíme kam vyrazíme není moc čas nyní.


10095+588 (20297)Toušík (Pořadatel)
    
 05.05.2017 10:18:40 


Přesně jak je to v tom schématu, co jsem Radkovi poslal.


23047+3517 (26564)Míťa (Registrovaný)
     
 05.05.2017 10:08:04 


Není tam klasický jeden drát od 1 cívky , ale musí se natáhnout dopředu od rozdělovače , přes snímací smyčku otáčkoměru a zpet na cívku.


7527+1092 (8619)vokim (Registrovaný)
   557166228  
 04.05.2017 21:01:17 


Hele chlape moc děkuji Myslím že dáme ruma I zelenou... co ty na to Teď už jen někoho kdo to tam napáchá a bude to Děkuju!!!


10095+588 (20297)Toušík (Pořadatel)
    
 03.05.2017 09:08:58 


Posláno, Radku. Jo, dáme ruma nebo zelenou...


23047+3517 (26564)Míťa (Registrovaný)
     
Celkem záznamů: 157 (Zobrazeno 1-15)
 Online pokec[ větší okno ]  
Načítám zprávy...
Načítám uživatele...
(255)
 
Copyright 2001-2021
Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz

Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu :
Tadeáška - Tereza Vosyková,
email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
email: pošli email

Partneři ŠKODATEAMU
Výměna oleje v automatu

Výměna oleje v automatické převodovce. Ceny pro vozy Škoda na webu.


Google search

Nenašli jste na těchto stránkách co jste hledali ? Zkuste Google...

Google
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Vždy přihlásit: Zapomněl jsem heslo
Chci se zaregistrovat
Reklama


Kalendář akcí
<< Srpen 2022 >>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Přidat akci
Statistika
Právě prohlíží:358
Právě přihlášeno:1
Dnes návštěv:48182
Celkem návštěv:128534826

Článků:1000
Fotografií:34094
Komentářů:17161
Uživatelů:4255


Ukaž link na tento záznam deníku, který můžu sdílet