- Přidat do oblíbených - Switch to English škoda quickbar >>  skoda-tuning.cz |  skoda110r.cz |  skoda110r.com |  skoda.daves.cz |  skoda-virt.cz |  techweb 
 
ddd
Načítám obsah...Vyhledávání
Peníze v banku
520 Kč
Co je to bank a jak čerpat?
Menu

[ Mapa stránek ]
Foto Tip
!Pošumavský automobilový slalom CUP 2014

Pošumavský automobilový slalom CUP 2014

WebShop Tip
Naše projekty
www.skodateam.cz
dumsnu.skodateam.cz
vysivky.skodateam.cz
Reklama


Navigace

>> 

Domů

-

Vaše vozy

>

Škoda 100

>

Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

 << 

Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

 
Celkem záznamů: 61 (Zobrazeno 16-30)

27.09.2015 (Ne)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak první videjko z RZ1. Krásně se s tím jelo už se moc těším na novej motor!!


24.09.2015 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Běšiny 2015

Tak mě to nedá nenapsat alespoň pár dojmů ze srazu škodovek, který se konal v Běšinech.

Kdysi to byl můj úplně první sraz, úplně první závod a úplně první setkání s lidmi kde mě bylo fajn. Měl jsem sériovou 100vku kterou jsem si koupil jako své první auto a je zajímavé, jak mě to uchvátilo! Prvně jsem tak koukal na závodní auta, kde jsem si říkal tak takhle bych to někdy chtěl mít a taky jsem dost často říkal TO JE HUSTÝ :D
Pak jsem chtěl auto, které je z venku serie a uvnitř to strašně pojede… Jenže to dopadlo tak že to nejelo a ještě se auto rozbilo.
A pak nastalo 5-6 let kde jsem stavěl nejprve tak nějak auto kde mě byl velkým vzorem Wena a v té době jsem měl to štěstí, že jsem narazil na kluky Frejů a Venniho. Kteří mě zasvětili do závodění na úrovni poněkud jiné než Běšiny.

A tak jsem něco postavil a letos se opět navrátil tam, kde mě vychovali, tam kde mě játra ničili a tam kde jsou ty fajn lidi se kterýma je fajn se setkat. Když jsem se dozvěděl, že se pojede RZ Kámen moje nadšení bylo o 100% vetší protože to je opravdu RZ je to opravdová rally! Nádhera a nadšení na závody se ještě spojilo s těšením na Běšiny celkové což uznejte, že je super ne??  Tak jsme s Lukášem vyřešili ještě problém že nemáme sedačky dost elegantně, osazením karbonových sedaček z fábie WRC a nějaké drobnosti a hurá na sraz.

A teď už k samotným závodům. Moc jsem se těšil na čas, kdy se konečně porovnám s Vencou Hornem, kterej mě vždy překvapoval jeho jízdou každej sraz, kterého jsem se kdy účastnil. Ale to bych mu moc lichotil bylo to kvůli sázce, že kdo prohraje pije 10 zelenejch.. Tak jsme s Lukášem najeli a snažili jsme se co nejlépe napsat rozpis, abychom natrénovali na rally Klatovy. Večer v pátek jsme dali pivko pokecali, dobře se najedli Lukášovo sekané, kterou mu pekla babička a šli v klídku spát.

A hurá je tu sobota! Den kdy se do toho šlápne! Natěšenej jsem už ráno v 7 začal pobíhat a shánět čaj, cukr, něco k jídlu… Trošku narážka na Lukáše, kterej mi řekl že se o jídlo postará, ale to se bohužel večer nestačilo ukrást z ostatních chatek jako vždy tak jsem musel ráno :D A pokračovali jsme jízdou k nám pro auto protože v něm nemám ventilátor a nechtěl jsem aby se auto mlžilo. Příjezd do campu, doladění kamery, pak přijela má drahá polovička s naším malým měsíčním závodníkem Štěpánkem. Dali jsme nějakou fotku s autem okoukli jsme úžasné auta ostatních, pak rozprava a hurá na dlabanec obléct a….. START!!! Dojeli jsme na RZ Kámen. Kde jsme projeli, jak nejlépe jsme uměli kde si myslím nebyla žádná krizovka, a taková nádherná RZ kde jsme na konci začali oproti ostatním brzdit protože brzdy na autě jsou prostě famózní.. Ano trochu samochvála  Pak jsme jeli na Koráb ze kterého jsem byl dost šílenej protože odvěšený kolo na kyvce je prostě peklo… Ale dali jsme to. Nastala poslední RZ osudová.. Natěšený oba jsme vyrazili v před.. Paráda auto jede jako čára, ale pak se mi zdálo že se ulil karbec… Divný co weber a uleje se mě běželo v hlavě.. No za pár zatáček jsme zjistili že nejdeme už vůbec tak rychlovka vyskočit, mrknout na karbec… nic, cívka elektrika…. Nic, nechápající posádka…. Něco je zadřenej motor.
Takže Lukáš vytáhnul od maminky namáznuté rohlíky, sedli jsme na mez natočili video a koukáme krásně na ostatní a držíme palce aby nikoho nepotkalo nic jiného s Lukášem se domluvíme že letos sezona končí a už jen užíváme dne kde pro nás ještě přijede Venni s odtahovkou od hlavního sponzora Ekologická likvidace a kovošrot Spůle :D.

No a večer nevím zda je vhodný rozebírat protože si ho člověk moc nepamatuje jen mě teda hóóóódně zaskočilo že si doma pohár vezeme a to za první místo na sprintu na kterej jsem zajel jen proto, že v té vesnici žiju  Tak paráda oslavili jsme dostatečně myslím.. No určitě protože jsme opět zavírali hospodu :D
Takže poděkování úplně všem jako jsou prýma lidi na srazu, Romanovi za úspořádání protože to co jsem viděl ,jaký on s tím musí mít starosti…. já bych lidi asi zabil :D Pořadatelé naprosto úžasný a příjemný! Všem kamarádům, mamče a hlavně těm dvoum pokladům které mám doma díky všem vám za překrásný víkend!!!

03.08.2015 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak jsem se v dobré víře ještě před dočkáním se potomka pustil do nějakého tunění.. Chtěl jsem trochu pošlechtit hlavu, dát jinou vačku,... Ale po rozborce motoru jsem bohužel zjistil že je to marné. Motor nemá dostatečnou kompresi a bohužel se tam nedá už kvůlu velkému vybrání hlavy ani nahnat, písty jsou již taky dost jeté a celej motor drží pohromadě jen asi pomocí červeného tmelu :) Tak jsem usoudil že když to vydrželo Vltavu musí to vydržet ještě 2 závody do zimy a pak se pustíme do něčeho pořádnějšího.

Tak se to snažím poladit alespoň z venku dílama co použiji dál. Svody jsem omotal 10m pásky a nevěřil jsem že mě nevyšla ani k rozvětvení, ale tam už to nemá moc si myslím význam protože už to je pod příčkou a dost tam fičí :) Jen bych se chtěl zeptat kdo má jaké zkušenosti s barvou na výfuk? Nebo nějakou povrchovou úpravu na tlumič aby byla bezúdržbová nejlépe :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A taky musím poděkovat za super 1. Škodateam motorka sraz :) Byl to krásný výlet po okolí, kde bylo bráno v úvahu že srazu se zůčastní spíše starší ročníky motorek. Vytváření kouřové clony při výjezdů 2taktů mazaný 1:33 značky ČZ a Jawa bylo odstašujícím případem zamoření naší planety, ale samozřejmě jsem byl mezi nimi takže to beru spíše jako stylový doplněk jízdy na těchto strojích. Ale co nesmím zapomenout pochválit byli výborné koláče od Lenky a kolektivu které byli za odměnu kdo se svým strojem dojel až k rozhledně na Korábu.

No a teď už zbejvá dodělat nějakou tu zkoušku do školy, porodit mládě, zasadit strom a přijet na Běšiny!!!

13.07.2015 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak zas něco málo přihodíme! Zaprvé bych velice opožděně moc rád poděkoval za parádní sraz v Běšinech, kde jsem potkal spousty lidí pokecali jsme užili jsme si bezva autokino, měl jsem možnost ochutnat slalom s VHML což byl opravdu velice silný zážitek když člověk sedí vzadu nohy zapřené pod sedačkama a pozoruje řidiče kterej nějakým velice záhadným způsobem kroutí volantem mezi kuželkama a přitom jede neustále bokem, a spolujezdec se snaží neustále chytat věci které létají po autě jako ve vesmírné stanici a hází je zpět do kastlíku, takže letěla láhev rumu, brýle, cigára , klíče atd atd... No je fakt že to ve vesmíru asi nemají no :D Ale zpět k srazu! Nějak mě nejde na rozum jak dokáže Roman s ostatníma uspořádat tak strašně parádně plnej program kde člověk nemá ani chvilku toho že by se zastavil a nebylo co dělat! Všechny soutěže, pozvání překrásných aut o p. Molčana, dívky Škodateamu kde je velká škoda paní Hornové, která by měla určitě velké ovace :) Pak uspořádání slalomu, orienťáku no prostě smekám !!!! Jen počasí si člověk nevybere což je fakt! A samozřejmě bych nechal pouze chválu, ale drobná poznámka kterou jsem zaslechl a možná by stála za úvahu je sprint 2 aut zároveň. Neví co to obnáší, ale určitě to je pro diváky zajímavější! No a večerní zábava krásně celí sraz vždy završí jako třešnička na dortu!!
Zde jedna fotka kde jsme se sešli navigátor, řidič, šéf mechanik Barum teamu :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


No a pak nastala na autě už drobná rozborka, kde musíme auto připravit na další soutěže a mohl bych se spolehnout na techniku a jen si užívat závodní atmosféru a nemuseli jsme řešit problémy jako na Vltavě což myslím že si spousty z nás dost oddechne :D Zaprvé jsem vyndal nápravu, kde chtěla předělat geometrie, nandat ještě nějaké lepší gumy a i jsem zkontroloval destičky které se začali nějak drolit což už je snad pomalu vyřešeno. Dál jsem zakoupil tyče řazení kvůli Skovému tunelu protože chci zabezpečit to aby nám nepraskla tyč řazení někde na RZ.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


No a ještě se po elektrice chci zaměřit trochu na motor kterej byl pouze na testování a nakonec tam ještě vydržel, ale je fakt že musíme udělat drobné úpravy aby to nebylo takové trápení jako do teď.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Ještě se mě podařilo sehnat hever na který jsem dlouho koukal a nemohl jsem se rozhodnout jaký tak jsme nakonec našel nový nepoužity v kovošrotu :D No taky jsem tomu nechtěl moc věřit, ale opravdu je to tak :) A na včerejší pouti jsem našel brýle ve kterých je možné konkurovat továrnímu týmu škoda :D
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


No a aby jste si nemysleli tak v brzké době asi bude na světě další člen a další škodovák z čehož mám velikou radost a je vidět že už teď musí mít rád volant :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

11.06.2015 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak první onboard z Vltavy. Byl to boj se k tomu dostat seznámit se jak se úplně začátečnicky upravuje video a dokonce sám nahrát na ty youtuby :) Kvalita bohužel nic moc protože kamera byla špatně nastavená a upravit to neumím :)

Tak jsem dal všechny. Jen jediné co tam strašně vyzní je ta 4ka a přitom tam je šikmej zub a v autě to tolik slyšet není.


28.04.2015 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Ačkoliv sedím ve škole a mám otevřenej word s bakalářou, trošku mě to nedá, abych něco nenapsal. Když otevřu EWRC, všude jsou vyjádření D. Landy, Kopeckého, atd. ale o Barum teamu nic. A proto jak se říká, když tě nikdo nepochválí, udělej to sám. A proto já jdu chválit!

Jak asi většina z vás ví, auto se mi povedlo otestovat, získal jsem dokonce i značky a nastala chvíle na co se každý, kdo staví auto, těší asi ze všeho nejvíce. A to je usednutí za volant. Ale to nebylo tak snadné, protože auto chtělo ještě doopravit nebo doskládat nebo dotáhnou : velcí závodníci to nazývají myslím OTESTOVAT. Tak jsem nelenil a oslovil jsem kamarády, které mám kolem sebe, zda by neměli chuť přijet poradit, nebo přiložit ruku k dílu. A musím uznat, že k velkému překvapení se plán ujal!! Těch lidí, kteří neustále nemají čas je dneska spousty, tahle banda se zvedla přijela v modrákach a prostě se rozhodli, že mě to přání zazávodit mi pomohou splnit!! Byl to parádní den. Chtěl bych se ještě jednou omluvit za mou pozdější nervozitu protože „Nově“ udělaná elektrika totálně nefungovala a to mě trochu rozhodilo, ale vše se dalo do pořádku auto začalo fungovat a já měl jen radost!! Asi to nejvíc vystihl Venca Horn, který mě nazval profi jezdcem! (Ne kvůli tomu že by mě to šlo, ale kvůli tomu že jsem byl večer před tím na zábavě a nějak jsem se nemohl moc pohybovat tak jsem spíše přihlížel :D )

Ale teď asi popíšu raději to, co následovalo a tj. dlouho očekávaný start na nějakých závodech! A musím uznat, že start na Rally Vltava v legendách byla výzva naprosto nepředstavitelná. Čekal jsem, že s autem vyrazím na první závod do Běšin, do Kramolína nebo na Podbrdskou rally nebo něco podobného, ale moct se svést na tratích Vltavy byl asi trošku sen. Tak jsem kontaktoval J. Nejdla jaké jsou podmínky a už to bylo. Na auto jsem si půjčil rampu, dodělal nějaké drobnosti a u pana Holého se auto polepilo do dnešní podoby. Práce krásná , jen s časem to je na štíru a jsem moc rád že jsem nakonec nejel jen se žlutou stovkou.

Po předchozí domluvě s Lukášem Hronkem jsme se dali dohromady, domluvili na najíždění a vrhnuli se na to. Ve středu večer jsem vyzvedl Itík a ve čtvrtek jsme se vrhnuli na najíždění. Musím uznat že to bylo najednou nějaký těžší, když jsem si musel diktovat noty, podle kterých pojedu než si je jen zapisovat. S totální neznalostí toho jak to auto pojede, kolik pojedeme do té a té zatáčky , určování vzdáleností atd atd toho bylo spoustu J No musím říct, že to byla fakt sranda. Ale zvládnuli jsme to. Jenže to nastal problém, že ještě nebyly čtverce na dveřích, nalepené reklamy sponzorů a v autě byl pouze 35A altík. A to se opět muselo vyřešit a kdo jiný by toto dokázal?? Ne, já to nejsem, ale provozní četa kamarádů kteří tam se mnou do půl 11 byli, montovali a ještě u toho zvládnuli dělat srandu!!
Nastal den D pátek ráno. Samozřejmě jsem nemohl dospat, ráno jsme museli ještě najet 2 vložky což bylo v klidu. Dát do dveří tapeci, aby prošlo technickou, které jsem vyndal při lepení, dotáhnout nápravu a přetáhnout kola J Auto jsem odvezl do Janovic na servis. Docela se i překvapivě stíhalo. Administrativní přejímka byla v klidu, co překvapilo kluky v servisu tak že mám připravenou zásuvku na GPS to byla asi první věc co je potěšila. Tak jsme ve volné chvilce vyrazili povzbudit Honzu na shakedown. Kde bylo vidět, že auto opravdu jede, což všechny moc potěšilo. Při odchodu zpět koukám na VHML jak úspěšně couvá přes červeně blikající přejezd ale to už mě takové drobnosti nemohli rozhodit J

Okolo 3ti jsme měli rozpravu kde jsem pochopil že to bude krásně pohodová soutěž a v 16:30 jsme měli stát na náměstí . (VHMLův komentář: A já jsem se mezitím snažil z auta sundat přední kolo, které se rozhodlo, že prostě dolů nepůjde. Ale po troše domlouvání palicí, šmirglem i pilníkem šlo dokonce i nasazovat )
V 16:00 jsme vyrazili ze servisu ujeli jsme 2 km a koukám nebo spíš nekoukám že už nejdou budíky tlak, otáčky, teplota oleje. V hlavě problikla pojistka. Na náměstí jsme měli čas tak jsem začal měnit. Jak možná tušíte, na náměstí se možná ještě dneska válí 5 prasklých pojistek a budíky ani přesto stále nejdou… Ale tahle banalita mě nemohla zastavit. Vyrážíme na Činovskej okruh. Natěšený na první start přišel pořadatel a se slovy“ ,,Moc se omlouváme, ale musíme vám dát volný průjezd, protože potřebujem uklidit trať“. Po pravdě to vyznělo: Hele vy legendy jedny, o vás nám nejde a potřebujem aby p.Kopecký měl krásnej asfalt tak vypadněte. Ale dobré bylo, že jsme měli půl kola průjezd. Sice bez helem ,ale alespoň něco J Tak stojím na startu připravenej vyrazit 3-2-1 a vyrazil jsem dopředu do kopce. No a tady jsem to po pár desítkách metrech jsem zjistil… ano to auto prostě nejedeJ Ne že by mu něco bylo, ale motor je slabej. Sotva jsem se vyhoupl na 3jku na horizont zařadím 4 a už jsem u retardéru tak zpět do 2jky. Nevadí, motor roztáčím do něma řadím 4ku a jsem v kose, takže znovu zpět na 2. Tahám za ručku a nic se neděje. Jsem v klidu, prostě ručka nebrzdí no a pak do cíle jsem asi ani 4ku nedal protože jsem věděl že motor se musí pekelně točit než zbytečně řadit :D (Někdy tady vznikla hlavní hláška pro celej víkend: ,,Ty Radku, kolik na tom sériovým motoru točíš? Do mrtva! A když je kopec, tak jí ještě chvíli přidržím )

Nevadí v hlavě mě běželo jak dlouho může motor vydržet mé zacházení, když jsem věděl, že se ve vodě nachází olej, který nevím kde se tam vzal , ale byl tam J Nevadí jedem do servisu. Tady jsme se pokouošeli zprovoznit budíky, ale zbytečně. Já byl v klidu, protože mě zůstala alespoň teplota vody a kontrolka mazání. Jinak VHML zalehl mezi tím pod moje auto a jen slyším ten blbec ( těch výrazů bylo určitě mnohem víc ) a z auta mi elegantními oblouky odlétávali veškeré pérové podložky.. A ještě jsem měl některé šrouby povolené abych to popřípadě mohl vše na RZ dotáhnou a to se mu taky nějak nezdálo.. Tak jsem se stáhnul do ústraní abych nedostal ráčnou po hlavě :D :D Mezitím přijel Honza s porušeným chladičem oleje tak se kluci věnovali jemu což bylo jedině dobře.
Vyrážíme na další RZ… Trošku povyjedu ze servisu a světe div se, přestal fungovat budík teploty a rozsvítilo se mazání. Vše jsem ale velice elegantně vyřešil pootočením toho čudlíku na podsvícení budíků ( budu ho nazývat tyristor) a obojí zhaslo.(tím pádem to asi začalo mazat i chladit ) Problém zažehnán J Stojíme na startu RZ2 a hned nám řekli že je pro nás RZ3 zrušena tak alespoň jedna. Elegantně jsem si nastavil teplotu vody pootočením tyristoru pod 80°a 3-2-1 jedeme. Tady už to bylo fajn. NA této RZ jsem poznal jak brzdy, nápravy a podvozek perfektně fungujou .. To pro mě bylo něco neskutečnýho prvních pár zatáček jsem brzdil hodně brzo, ale čím horší cesta tím víc to snad drželo to mě moc v autě potěšilo. Přijíždíme pod Drslavice, kde jsme to měli zalomit za balík.. Vyhodnocuji teamové rady, vidím štěrk diváky dávám za 2 tahám ručku elegantním obloučkem těsně kolem balíku se otáčím kolem…. Ale ano neměl jsem tam jedničku takže auto se zastavilo řadím a odjíždím.. Ale na první pohled to muselo vypadat velice efektně J Dojíždíme do cíle s vysmátým úsměvem na tváři jak moc nás to baví. Pohoda vracíme se do servisu, klucí nandavaj rampu protože pojedeme na noční RZ.
První byla Městská : Dojíždíme na start nechávám auto běžet. Dost dlouho to stojí 3 auta do startu.. Najednou přibíhá nějakej člověk že se nám dost kouří z motoru.. Vypínám auto, odpojuju baterku, vyskakuju koukám a ona to jen vaří voda.. Skáču zpět do auta a vyžaduji opakování ceremoniálu startu :D Pouští nás první 2-3 zatáčky jedu pomalu aby se motor schladil. Pak jsem otočil tyristorem motor spadl na 40° a to už byla pohoda :D Takže šlapu na plyn a s motorem který nejede se snažím jet alespoň pro diváky. Jenže v každé zatáčce je ulitej karbec :/ nedá se nic dělat plyn držím furt
Jedeme druhé kolo to už od začátku na plno. Projíždíme znovu slalom, letím do vracáku tahám ručku…. Chcípá motor… start a pokračujem. Dojeli jsme na panelku kde jsem to totálně prodal přeci jen si nechci rozmlátit auto. Pokračujeme po asfaltu a najednou motor chcípá bezdůvodně. Tak jsme poděkovali divákům že jim toho bohužel víc nepředvedeme a jeden opravovat! Jedeme dál odešla cívka motoru máme náhradní. Pokračujeme ven a míříme na RZ Koráb.

A pokračování příště….
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

20.04.2015 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak včera proběhla asi největší příprava na Rally Vltava legend. Někdo tomu říká "Testování", ale já bych to asi úplně tak nenazval. Bylo to spíš takové doskládání a rozhýbání auta aby nějak začalo fungovat jako celek. Nejedno poděkování patří Romanovi protože bez něj by bohužel asi nikde v Klatovech nešla udělat geometrie. Protože snaha řešit problémy které nastanou mě občas až udivují.. Ale velké dík za ochotu!!

Jinak včera se ke mě sjeli kamarádí kteří mi s autem moc pomohli! Největší zásluhu na to měl Dušan, Venni a Vhml který nepřijeli koukat, ale pěkně ráno v modrákách a dotáhnuli jsme podvozek, předělali sedačky, nastavili motor, zprovoznili rampu ( která mě byla ochotně zapůjčena od Ulcmena tak doufám že v naprosto stejném stavu vrátím :) ) rozchodili elektriku která mě dala psychicky dost zabrat protože elektrikář usoudil že je kravina to dělat pořádně když auto bude stát jen doma nebo nevím proč byli některé zapojené věci nefunkční :D Tím bych se chtěl omluvit že jsem byl pak trochu nervozní když jsem už po 20té slyšel otázku : Proč to nefunguje, kde je konec toho kabelu, atd ...

Ale vše myslím dobře dopadlo! Motor funguje v rámci možností, ale na Vhml prostě nemám no :) Převodovka řadí, spojka spojkuje, kouřit to kouří pořád takže vše v pořádku.

Takže pokud nevíce co v pátek a sobotu dělat přijďte nás podpořít na RZ do Klatov nebo na Vimperk. Je fakt že vám nenabídnu podepsané plakáty, kartičky nebo catering. Ale možná se budete moct auta dotknout..... A to se může stát kdekoliv že přestane jet, tak to spolu budeme moct dotlačit třeba až do servisu zpět to jediný co mám :) A pokud mě budete mávat tak se předem omlouvám že nebudu mávat zpět, není to tím že nechci, ale spíš tím že mám sedačku strašně nízko a nevidím ven.. Tak na Vltavě na snad viděnou!!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

12.04.2015 (Ne)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak vám představuji nově namalovanou kočku. Vennimu děkuji za moc parádní fotky, které stačil vyfotit asi tak rychle jako já telefonem. Ale kvalita je poněkud jiná..
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

26.03.2015 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tam měl bych prosbu neměl by někdo na zápůjčení světelnou rampu na Vltavu?? Vím že si spousty lidí ťuká na čelo že nedokážu udělat rampu :D Ale spíš jde o to že toho musím ještě dost připravit a nějak není celkově čas :( Proto bych byl moc rád když by se někdo našel protože přeci jen se toho pojede v noci víc a rád bych alespoň něco viděl když už tam jedu :) Děkuju moc!

24.03.2015 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak máme opravené kontakty v rozdělovači které se mi neustále pálili a bylo to na 99% tím že jsem měl propojené kontakty na 2 cívkách, aby stačil přehodit jen kabel od rozdělovač a to asi dělalo neplechu.

Ještě jsem opravil pučící zadní poloosu- která začala pučet nejvíc na testování v Praze.

A dnes jsem podal přihlášku na Rally legend Vltava. Sice netuším co pojedu, jaké jsou tam podmínky, kolik budu platiti, ale myslím si že na otestování auta zda vůbec vydrží nebo ne to je ideální příležitost. Sice jsem moc jet nechtěl, protože jsem se chtěl věnovat více škole, ale když mě Venni řekl že už jsi vzal dovolenou tak rozhodnutí bylo jasný. Bude to taková první soutěž kde se budu učit točit volantem Lukáš Hronek se bude učit číst noty a Venni se bude seznamovat s Barunkou po technické stránce :)

12.03.2015 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak včera jsem ráno v 7 hodin vyrazil do dopravní inspektorát města Plzně pro nové značky. Byl jsem tam před 8, protože jsem nechtěl čekat tak abych byl první. Což jsem zjistil že si myslelo více lidí :) Ale nevadilo. V 8:03 jsem dostal číslo, a bylo mi řečeno že dneska jsou je 2 ze 3 komisařů. Předem mnou byl jen jeden člověk co chtěl odhlásit auto nebo něco podobného. Což řešil jeden komisař, mezi tím druhý byl na snídani. Přišel 8:45 což už jsem nevydržel a šel se zeptat zda bych si jen nemohl vyzvednout značky. Byl to pohodář ani já nebyl ještě nějak rozmrzelej tak mě řekl že jen něco dodělá a vrhnem se na to :) V ten moment se zvedli oba technici a šli asi na společnou snídani :D Pak už byli jen drobnosti že neví kolik to bude stát, jak se to dělá že to ví nejlépe ten co tam není, špatné formuláře atd :D
No zkrátím to školu v 10:30 jsem nestačil, ale značky mám :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Jen co mě zaskočilo je že v malém techničáku mám stejné hodnoty jako 100vka : Obsah motoru 988 -což neodpovídá velkému techničaku kde mám uvedenou změnu obsahu, max. výkon:35,3kw-přes co doufám že se dostanu, a max rychlost je 125- což je asi na trojku :)

10.03.2015 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Jak jsem Barunkou do prahy vyrazil 

Přemýšlím jak tento článek sepsat a přiznám se, že na ewrc mě trošku nakopl článek o Titanaku. Proto volím tuto formu.

7.00- Začínám se převalovat s myšlenkou že mě nesvítí ještě mlhovka, nemám nastříkané mřížky do blatníků,…

7.15- Vstávám chudák Andrejka na mě kouká jako na blázna proč v neděli když tvrdím že mám vše hotové už vstávám a jedu na likvidaci pro rohožky aby auto vypadalo i uvnitř hezky. Vracím se zpět, rychlá snídaně a vyrážíme do Rohozna dodělat auto.

9- Volám Honzovi jak probíhala technická na LR. Začne vyprávění jak Olda nedostal technickou že mu nebrzdí ručka, Honza že měl problém s tím že mu přibržďovalo kolo a musel opravovat atd.

9.05- Kolabuju :D Důvod: přibržďují mi obě zadní kola každé jinak, nesvítí mlhovka a pokud svítí nesvítí přední levé dálkové světlo, pokud dám blinkr a dálkové rozbliká se celá palubovka, nemám mřížky v blatnících, stále hoří kontakdy v rozdělovači...

9.06-11 stříkám, brousím , zapojuji, měním žárovky, zvedám, trošku se i vztekám, mezi tím jedu s feldou která žere oleje stejné množství jako benzínu pro plato, tím pádem v okolí Rohozna vznikla mlha 

11-12 ještě projíždím auto a snažím se trochu ošoupat nové obložení v bubnech, které přibržďuje.

12.15- Rychle najíst, letím domů s ČERVENOU FELICIÍ pro doklady, oblečení.

12.30 Honza přijel, dokurtování auta, nějakej vercajk sebou (vzal jsem SPZ z Una-pro Venniho), připřažení bráchovo auta, od mamči jsme dostali svačinu a vyrážíme směr Praha.

14.30- ( 30 minut do plánovaného testování) Už jen s Honzou dorážíme na Chodov, koukám kolem všude auta a hodně, složíme auto, přeparkujeme. A Honza říká vem papíry dojdem to zaplatit a pak tam najedeme.

14.31- Ty vole , ty vole úúúúúúúááááááááááá néééééééééé

14.32-Honzo průser doklady jsou v ČERVENÉ FELICI, která stojí mimochodem v Rohozně. Jdu za p. Stránským :
Já: Dobrý den já mám starost zapomněl jsem si doklady od auta doma.

Stránský: No to jsi tady dneska jedinej kdo má starost :D :D

14.45- Volám mé drahé polovičce Andrejce : Miláčku prosím úplně co nejrychleji skoč do auta pokud tam je batoh a co nejrychleji mi ho přivez před Beroun ke KFC.

16.05- Volá Honza, který zůstal na STK : Je tady posledních 5 aut měl bys trochu hnout ( Stále čekám před Berounem na doklady)

16.12- Volá p. Stránský : Kdepak jsi už tady čekáme jen na tebe človeče!!

16.33- Přijíždím s Andrejkou na STK vyskakuji běžím k placení : Máte sporťák a techničák?
Projíždím papíry………….A safra a safra ---- Pak mě napadlo že mě to z fólie vypadlo do batohu naštěstí běžím zpět, vytahuji beru Andrejku za ruku a společně utíkáme zaplatit. Poté běžím zpět do auta pro SPZ, abych je nějak přichytil na auto kvůli fotkám.

16.42-Máme naměřené emise za mnou naštěstí ještě nějaké auto.

16.45- Začátek technické: Perfektní pan komisař, který byl hodně fajn a myslím, že na nás poznal že jsme druh závodníků, kteří to staví doma na koleni a nechtěl dělat problémy. A o těch povím kdyžtak individuálně protože bych nějak nechtěl dělat problémy STK.

16.55- Přejíždím ke komisařům, tam jsem trochu zmatenej nejdříve se ptají na co t chci testovat. Tak říkám že na MČRHA- komisař se podívá a jen s pousmáním: No to máš ještě co dohánět jestli se tam chceš s někým honit( serie karbec, motor 120ca, serie výfuk) a po otázce proč nemám nějaké svody a lepší výfuk než serii z Rka se na komisaře podívám a vysvětluji že šetřím na kočárek a nemám na výfuk. Myslím že tímto jsem dostatek komisařů odrovnal a už bez dalších dotazů mě poslali dáme.

17.05 Vyjíždím ven zatím ještě ve stresu, že to neudělám nebo že si to ještě rozmyslí 

A pak už jen nakládáme auto, a vyrážíme pomalu domů. Kousek za Prahou mě dochází, že už nemusím mít tělo v křeči, protože už to prostě MÁM HOTOVÉ. Stavíme v mekáči na jednoho hambambá. Po cestě koukám se na Andrejku, která jejím pohledem vyjadřuje: „Ty seš ale moje pako, ještě že už to máš hotové“. A hezky se usmívá.

Tímto bych chtěl moc poděkovat v hlavní řadě mojí nejdražší polovičce za tu trpělivost, našim a hlavně mamče za všechno od penízků na auto, po svačiny do dílny… ,Honzovi za to že za mě skoro udělal STK a navedl mě na to, že chci takové hezké auto, které dneska mám, Vennimu za veškerou pomoc , Pavlovi Kolářovi za půjčení sedaček, Hornovi za to že volám o informace i v nevhodné chvíle a všem kteří mě radí a podporují :D
Tak velké DÍKY!!!

Tak velkéDÍKY!!!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


30.01.2015 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak dneska mě dorazila poslední věc, když už víte že jsem ta modelka :) A potěšilo mě že nemusím kupovat nové helmy protože ty co mám ještě budou platit což mě ulehčí rozpočet.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A když mám ještě zkoušky, tak jsem při tom začal trochu papírovat a musím uznat že je to opět super věc nakonec. Protože nikdo neví jak se má přesně postupovat :D Technik, inspektorát, i internet tak každej má jinej postup tak snad to klapne. Ale malou část už mám.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

12.01.2015 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak je fakt že se nám pomalu a jistě krátí čas a musel jsem mimo auto taky začít zbrojit lehce na sebe :) Dneska mě dorazili botky které jsem si zkoušel , ale cenové mě to příšlo dost na zmar. Ale narazil jsem na ně u jednoho obchodu výprodej a měli pouze jediné za krásnou cenu a mojí velikost tak jsem to vzal i s lampičkou na noční RZ.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Již předtím jsem zakoupil něco na propocení. A opravdu se nákup povedl spodní prádlo sparco COOL tak doufám že to bude fungovat :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A kombinéza která mě tak nějak okouzlila. Sice cena moc ne, ale možná to z vás někdo zná když něco chcete... a přitom bych řekl že by se i k autu mohla hodit. A určitě bych zde napsal kladnou reakci na kombinézy od pana Jelínka který mi vyšel vstříc!! Kombinéza je ušitá na míru nikde netáhne no prostě z té mám docela i radost.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)03.01.2015 (So)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Líbí se: eRman
Můj milí deníčku!Tak zaprvé se ti chci velice omluvit že jsem do tebe tak dlouho nic nevložil ani nenapsal a přitom se stalo tólik moc krásných věcí!!! Myslím si že to ode mě nebylo vůbec správné a u míti v deníčku jsem si přečetl od Romana že nikdo nic nenapíše proto se omlouvám a jsem rád že mě to nakoplo!Moje poslední přidání bylo v roce 2013 což si myslím že tento web má špatně nastavené roky :) Jinak jsem fakt ostuda a nedokážu si to vysvětlit :) Ale už je vše v pořádku a jedeme dál.

Tak pokusím se nějak trochu popsat co se stalo.

U hlavy mě první napadá že jsem někdy v té době ještě dodělal motor s Hliníkovou hlavou prostě motor z rapida k čemuž by měli být použity ty 2 webry. Ale tenhle motor je pouze takové to trápítko asi na pravidelnost atd. Nějaké parametry by ten motor snad měl mít je tam spodek vyleštěnej, hlava z fábie, ale pouze obsah 1289 prostě taková čistá třináctka.

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Jinak asi nejvíce co mě mrzí je že sem nemohu přidat žádnou fotku z kytování, příprav, broušení a lakování auta protože mamča dala naformátovat kartu na foťáku. Byl to asi ten největší boj i když na tom nemám skoro žádnou zásluhu. Myslel jsem že si auto nechám nalakovat, ale to člověk potká moc prýmového kámoše do kterého nalil pár kořalek a slovo dalo slovo že to láknem doma. První prohlídka byla nad moje očekávání :) Ale lakování je na jeden celej článek!!!

Přišli jsem do sušárny a zaznělo: Ty jo to je paráda!!! Jenom tady kytnem tohle, malinkou bulku na střeše a můžem lakovat :D (Ještě teď se u počítače musím smát :D )
Tak asi jak tušite to tak neprobíhalo a musím uznat že pokud bych měl auto kytovat s mou trpělivostí asi by bylo již v hutích :D

Avšak vše se podařilo na výbornou 1 s hvězdičkou a tímto
Vennimu ještě jednou strašně děkuju!! A ne jen za lakování, tvorbu nádrže, pracích na autě, servisování a společnému řádění ale i za trpělivost co se mnou měl a má :D
A pro ilustraci jsem jednu fotku vyštrachal:

Jinak ještě tu fotku popíši:žluté pozadí je kvůli tomu že sušárna na dřevo je uzavřená místnost a všude je nyní žlutý povlak jak na dlaždicích tak na stěnách , venni má bílou kombinézu která na konec byla žlutější než auto což byli asi i venniho plíce. Ale byla to paráda a jsem rád že to takhle krásně zvládl což jsem po pravdě poznal až později což mě mrzelo :( Ale teď už to vím a i sranda byla myslím :)

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Mezi tím nemám bohužel moc žádné fotky a tak si nemá cenu příliš popisovat když si myslím že pohledem se radši každe prošťourá sám.

Jinak jsem si udělal opravdu spousty radostí na auto na sebe ale to sem přidám asi postupně .

Takže po nalakování jsem začal tahat postupně nápravy :
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Potom jsem tahal brzdy potrubí v mědi, trubky na vodu které mi dali dost zabrat i když už byli naohýbané protože jsem tam jednu trubku do tunelu strčil obráceně a musel ven motor , převodovka a znovu otočit správně :D
Mezi tím jsem si ještě koupil podvozek protože to chybělo a penízku samozřejmě taky moc není, ale snažím se to auto snad postavit pořádně:
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Jinak to bylo myslím takové to domácí skládání auta které dělám takhle komplet úplně poprvé tak prosím omluvte všechny chyby nebo věci které se vám nezdají a budu rád za rady a kritiku (ale né moc velkou :D )!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Teď jsem tak v nějakém stádiu kdy doděláváme elektriku ale vše ostatní je připraveno. Oleje dolity, voda benzín nalitej a čekáme na to první vrknutí na což se asi každej těší nejvíc :)

TAk prosím držte palce :)


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Jinak opět od Venniho jsem měl kola a nějaké gumy které bych řekl že auto mooc sluší.


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Tak a když vidím jak parádně jsem jde nahrávat jak fotky tak text tak určitě budu přidávat častěji! Jinak ještě musí říct že taky dost velkou dobu nám doma zabrala stavba a rozhejbání turbíny která od jara frčí. A proto jsem se taky nemohl autu věnovat nějak moc spíše po nocích, což ale přetrvává jak tak přemejšlím :D
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


To dnes asi vše už se mi chce strašně spát tak něco napíšu zas příště.

Celkem záznamů: 61 (Zobrazeno 16-30)
| |

[ Odeslat známému | Verze pro tisk ]

Komentáře

Opiš tento kód (čtyři číslice): do tohoto pole
Celkem záznamů: 157 (Zobrazeno 1-15)
 20.11.2017 21:32:20 


Hele kola se stáčeli jelikož v zadu nesedí na buben pokud myslíš tohle. Pokud řešíš tu přední stranu tak to bylo jen kvůli estetice aby nebyli zahloubené šrouby v polovině hrany.

Lůďo : Osobně pokud opravdu vyhladíš palubku tak nemá význam se dělat s tím molitanem dle mého. A kapličku mám přichycenou tak prostě podle sebe ani dobově ani asi jinak než ostatní Ale okolo otáčkoměru jsem udělal pevnější klemu co ho tlačí aby nevypadl, a na to jsem dal pružinku a pak jsem udělal jen dirku na palubovce. A celá ta kaplička je tažena šikmo k palubce a drží to jen za tu zaoblenou hranu vepředu. Nevím zda je to pochopitelný Ale ještě nikdy jsem s tím neměl problém a vždy jen čapnu kapličku vyhodím nahoru a můžu do palubovky zhora. A mám do kapličky delší kabely aby se to dalo povytahnout dál.


9966+568 (20014)Toušík (Pořadatel)
    
 20.11.2017 21:23:00 


Čistě dle mého tohle není dobrá volba jelikož je to dost tvrdé!! Už je mnohem lepší ten molitan co psal Míťa. Na záhybech by to dělalo neplechu používáme to často doma.


9966+568 (20014)Toušík (Pořadatel)
    
 17.11.2017 20:24:17 


Když už tě otravuju, tak bych se ještě zeptal, jak jsi nakonec vyřešil uchycení kapličky? A jak a kde máš uchycené pásy vzadu, v platě, nebo na rámu? Moc dík


385+32 (208)Lůďa (Registrovaný)
   
 17.11.2017 07:19:22 


Čau Míťo, moc dík za nabídku molitanu,ale uděláme to jako to má Toušík, že to potáhneme jen koženkou bez molitanu. Do závoďáku to bude dostačující.


385+32 (208)Lůďa (Registrovaný)
   
 17.11.2017 07:16:48 


A můzu se zvědavosti zeptat, kdo že mě to nemá rád?


385+32 (208)Lůďa (Registrovaný)
   
 17.11.2017 00:46:52 


Prosimtě proč jsi tenkrát stáčel ty středy na těch fordích kolech? bylo tam moc masa na štefty? a jak jsi je upínal do soustruhu aby neházely? a díry nový jsi dělal na vrtačce nebo fréze? Dík Budláč


Unregistered
 16.11.2017 21:33:01 


Lůďu sice nemam rád, ale pod koženku je ideálnì mirelon - pěnová hmota, co se dává pod lino na podlahu.
https://www.nejlevnejsiobaly.cz/penovy-polyetylen/2736-mirelon-2-mm-v-roli-1100-mm-x-100-m.html
Treba tohle


Unregistered
 16.11.2017 12:47:01 


Čau Lůďo. Potahoval jsem palubku začátkem roku. Koženku jsem sehnal na webu, molitanu mám celý role, tloušťka 1 cm a 3 cm, viz můj deník, jestli chceš vidět detaily. Z rolí můžu odmotat kolik chceš za rozumnou cenu, samozřejmě.


21930+3000 (24930)Míťa (Registrovaný)
     
 15.11.2017 22:55:36 


Ahoj měli jsme doma nějakou koženku co se používala na koňský kočár. A po pravdě jen jsem ji obrousil, a normálně nalepil jelikož dávat tam molitan bylo zbytečné i na kapličce to tam mám a můžu říct že to vypadá myslím pěkně a bez hrbů nebo vrásek.


9966+568 (20014)Toušík (Pořadatel)
    
 15.11.2017 21:33:23 


Ahoj, aktuálně budu řešit plato pod předním sklem. Koukal jsem, že ty jsi ho nově potáhnul. Jsi použil nějakou koženku? A dával jsi pod ní nějaký slabý molitan? Moc díky za jakékoliv rady.


385+32 (208)Lůďa (Registrovaný)
   
 10.05.2017 11:49:47 


Moc děkuji za info i v mailu. Ale Míťa mě schéma zaslal a je to tam pěkně vidět. Jinak je super že někdo už vyrábí svazky elektriky. Mě už naštěstí funguje vše jak má a tohle nebude problém doladit. Jen ten čas. Musím dát auto po Vltavě zas trošku dohromady a s Lukášem uvidíme kam vyrazíme není moc čas nyní.


9966+568 (20014)Toušík (Pořadatel)
    
 05.05.2017 10:18:40 


Přesně jak je to v tom schématu, co jsem Radkovi poslal.


21930+3000 (24930)Míťa (Registrovaný)
     
 05.05.2017 10:08:04 


Není tam klasický jeden drát od 1 cívky , ale musí se natáhnout dopředu od rozdělovače , přes snímací smyčku otáčkoměru a zpet na cívku.


6458+968 (7426)vokim (Registrovaný)
   557166228  
 04.05.2017 21:01:17 


Hele chlape moc děkuji Myslím že dáme ruma I zelenou... co ty na to Teď už jen někoho kdo to tam napáchá a bude to Děkuju!!!


9966+568 (20014)Toušík (Pořadatel)
    
 03.05.2017 09:08:58 


Posláno, Radku. Jo, dáme ruma nebo zelenou...


21930+3000 (24930)Míťa (Registrovaný)
     
Celkem záznamů: 157 (Zobrazeno 1-15)
 Online pokec[ větší okno ]  
Načítám zprávy...
Načítám uživatele...
(255)
 
Copyright 2001-2019
Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz

Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu
Tadeáška - Tereza Vosyková,
tel: 603284789, email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
tel: 775328374, email: pošli email

Partneři ŠKODATEAMU
GPS lokátor

GPS tracker pro vaše auto, kolo či vašeho mazlíčka.


Google search

Nenašli jste na těchto stránkách co jste hledali ? Zkuste Google...

Google
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Vždy přihlásit: Zapomněl jsem heslo
Chci se zaregistrovat
Reklama


Kalendář akcí
<< Únor 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Přidat akci
Statistika
Právě prohlíží:144
Právě přihlášeno:2
Dnes návštěv:22030
Celkem návštěv:74574006

Článků:970
Fotografií:33042
Komentářů:16593
Uživatelů:3940


Ukaž link na tento záznam deníku, který můžu sdílet