- Přidat do oblíbených - Switch to English škoda quickbar >>  skoda-tuning.cz |  skoda110r.cz |  skoda110r.com |  skoda.daves.cz |  skoda-virt.cz |  techweb 
 
ddd
Načítám obsah...Vyhledávání
Peníze v banku
574 Kč
Co je to bank a jak čerpat?
Menu

[ Mapa stránek ]
Foto Tip
!Muj Rapid

Muj Rapid

WebShop Tip
Naše projekty
www.skodateam.cz
dumsnu.skodateam.cz
vysivky.skodateam.cz
Reklama


Navigace

>> 

Domů

-

Akce Škoda

>

Rally ples

>

6. Rally ples aneb setkání mistrů

 <<Autor:
73060+8519 (440526)eRman (Administrátor)
     286902236   
Vytvořeno: 08.11.2011 - Změněno: 06.01.2012

6. Rally ples aneb setkání mistrůRok se s rokem sešel a kulturní dům v Klatovech bude opět praskat ve švech!

Blíží se svátek, který bude tučným písmem zapsán ve všech kalendářích!
Svátek všech příznivců rallye ať v amatérském nebo profesionálním pojetí.

Ať milovníků horkých křesel v kokpitu vozu a nebo fanoušků stojících vždy v prvním řadách.

V jediný den se tito všichni sejdou v jedné budově, na jednom parketu, u jednoho baru ...
A změří svoje síly :)Úvodní stránka-plesTak jako pekaři mají svůj "Pekařský ples" a všichni snobové svůj "Ples v opeře",
mají všichni "závisláci" spáleného benzínu svůj "Rally ples"!6. Rally ples aneb setkání mistrů-plakat


Jen pro připomenutí, jak to vypadalo loni:

A chcete-li nastudovat historii: Pátý ples - Čtvrtý ples - Třetí ples - Druhý ples - První ples


Takže ... Zapněte si pásy, nasaďte přilby, jste-li z Domažlic držte si klobouky :)

3,2,1 START!


KAPELY:
Hledali jsme v Klatovech, hledali jsme v Plzni, hledali jsme v Praze ... Nic ale nebylo dost dobré, nic nebylo tak dobré, abychom to bez pocitu studu předhodili před Vás. V největších depresích jsme se tak dostali až do lůna nejznámějších kapel a skupin. Lůna, které zplodila třeba Lunetic a nebo Rudu z Ostravy :). A tady jsme našli ... Kapelu, která když hrábne do strun, Jimi Hendrix bledne závistí (spíše šedne-přeci jen je to černoch), ale také kapela dost ujetá na to, aby vypálila největší české pecky jako "Z Hradišťa ..." nebo "Čtyři koně ve dvoře" a kapela dost ujetá na to, aby nastudovala třeba i Louise Amstronga. ANO! A to ještě není vše! Aktéři této kapely současně ještě "provozují" nejznámější revivaly ještě známějších skupin "Kabát" a "Horkýže slíže"!
Zavřete oči a představte si písničku, křížence "Kalamajka mik mik mik" od neznámého mrtvého lidového umělce a "Bernardín" z repertoáru Horkýže slíže:) MASAKR, nebo ne? Když může Britský orchestr hrát rockové písně a vyprodávat sály, proč by rocková kapela na oplátku nemohla zahrát něco od podlahy? :) Chcete to vidět, slyšet a hlavně zažít?


Závodníci a závodnice! Až z Ostravy za Vámi míří kapela "R.U.M. rock" a Horkýže slíže revival ("Horkou ji slízej") v jedné osobě!
Zatímco vy můžete ještě měsíc a půl kupovat lístky, kapela již vyjela, aby tu byly včas!

Připravte se.

Pořádně natankujte na baru.

Tohle bude jízda na plný plyn!


Každopádně už teď se bojim koho pozveme příští rok. Naše vysoké nároky bude mít problém splnit i plná sokolovna rudoarmějců z názvem "Alexandrovci" :)

Ne jiné tomu bude i na kavárně. Tentokráte ne do strun ale do útrob svého CD a MP3 přehrávače se ponoří DJ ohlasu světového. Bratranec ze 17. kolene z třetí ruky známého DJ Boba a nepříbuzného s DJ Luka, kterým není nikdo jiný než sám velký a jediný DJ Tazzy! Pouze a jenom pro Vás vyšperkuje volume do prava a vyloví ty nejznámější hity naší komunistické ale i zakázané kapitalistické hudby! A co je důležité, až v neděli ráno místní babičky půjdou dojit krávy a TIRáci začnou zavážet TESCO, DJ Tazzy bude stále hrát :)

A to ještě není vše! Ve 22:00 DJ Tazzy a jeho rockotéka utichne a do MIXu se zapojí celkem 10 mikrofonů a minimálně stejný počet hudebních nástrojů! Ano je to tak! Přesně ve 22:00 pročísne struny svých baskytar skupina "3 sestry revival"! Chcete si "zapařit" na to nejlepší co kdy vzešlo z "Kovárny" a zažít jedinečnou SHOW? Není nic jednoduššího! V 18:30 otvíráme kulturák :)


MODERÁTOŘI:
O Vaši zábavu se opět postará pan Kabát z rádia KISS Proton a tentokráte třeba i s horečkou, nebo neštovicemi a nebo dokonce i rýmou!, dorazí jeho kolega pan Vejvoďák. Kdo jiní než moderátoři nejblbější ranní show v českém éteru by měli moderovat náš ples? Chceme se bavit a Vy doufáme s námi. A proto nestojíme o "kravaťáky" typu: "A já si myslím že za nás závodníky mohu říci, nemusí pršet jen když kape ...". Naši moderátoři jsou normální lidi jako my, možná někdy až moc vesnický :)


HOSTÉ VEČERA:
Naše pozváni opět přijal profesionální závodník Václav Pech junior, takže se máme opět na co těšit! Ale pozor, Nebude to jediný profesionální závodník v kulturním domě.

Jsme velice rádi, že Václav Pech nám opět pomůže s vyhodnocením "Poháru Škodateamu" a hlavně s předáním pohárů! Od koho jiného by mělo předání hřát více, než o několikanásobného mistra Václava Pecha?
Celkové výsledky "Pohár Škodateamu 2011" (45.5kb)

TOMBOLA:
Více než 1000 cen v hodnotě převyšující 100.000Kč na Vás čeká v naší tombole! A hlavní lákadla? Svezení s Václavem Pechem, čtyřkolka, malá motorka a další a další ... A jaký že je poměr vyhrávajících a nevyhrávajících losů? Ne horší než 1:1, tedy nejhůře každý druhý vyhrává!
PŘEDTANČENÍ:
Tak jako jsou závodnící amatéři a profesionálové. Tak my jsme tanečnící amatéři a existují i profíci ... Samozřejmě všichni tancujeme na té nejlepší amaterské úrovni. ale tu a tam nezaškodí se podívat kam se ubírá profesionální tanec :) Každopádně a to je vlastně hlavní důvod, předtančení nám opět budou dělat krásné slečny, takže ono vlastně ani o ten tanec ani tak nejde :) Každopádně tyto vystoupení nás čekají 3!


SOUTĚŽE:
Nebyl by to Rally ples bez pravých rally soutěží! Chcete vyhrát nějakou pěknou cenu nebo třeba alkohol na dodání kuráže? Není nic jedoduššího a přihlásit se do soutěže! A o jaké půjde? Samozřejmě každá naše soutěž musí smrdět benzínem! Takže se těšte!


STRIPTÝZ:
Jak se večer pomalu začne přehoupávat do druhého dne, rozezní se sál podmanivou hudbou a vběhne mezi nás sličná děva, která za tónu smyslné hudby začne pomalu odhazovat své svršky :) Potřebujete trochu oživit Váš manželský život? Nezavírejte ženě oči, ať se dívá a ať Vám něco podobného předvede při příchodu domů v šest ráno doma v ložnici :) Přeci jen po desátém pivu je každá princezna, tedy i novopečená "zlatá" manželka se stává pod vlivem alkoholu "miss Europe" :) Ale POZOR! Nezapomeňte na starou známou pravdu: "Uchcanýho pionýra neroztlačíš" :)
No a protože ne všichni chlapy holdují kráse nahé ženy, né všechna děvčata jsou lesbičky a bude s námi i pěti procentní menšina, připraven bude opět i pánský striptýz :)


Takový tedy bude RALLY PLES 14. ledna v kulturním domě Družba!

Můžete jít na jakýkoli ples, kdekoli v ČR ... Příští týden, za dva týdny, za měsíc, za rok ... Stejný program, stále stejná kapela, stále stejné pořadí písní ... A nebo můžete přijít na Rallye ples do Klatov.

Nezapomeňte! Tahle akce je pouze jedenkrát za rok! Nezopakujeme ji ani za týden, ani za měsíc, ani za půl roku! Pouze jedenkrát v roce máte možnost zažít něco netradičního, něco jedinečného, něco co se nebude nikdy opakovat! Odnést si jedinečný kulturní zážitek umocněný opicí na druhém rameni :)

A jestli nepřijdeš, tak potom nebreč!


Protože až okolo tebe budou všichni vyprávět jaké to bylo, tobě zůstanou jenom oči pro pláč!


Upozornění:
Doporučujeme návštěvu rodinného kardiologa
a zakoupení nových alkalických baterií do kardiostimulátorů!
Tahle akce neodpouští nepřipraveným! :)Ceny:
160Kč - při platbě do 9. prosince
180Kč - při platbě do 31. prosince
195Kč - po 31. prosince a na místě
Vstupenky plaťte na účet 35-9976050297/0100 pod Vaším v.s. uvedeným u Vaší rezervace. Lístky posíláme obratem poštou
| |

[ Odeslat známému | Verze pro tisk ]
Komentáře
Komentáře byly zamčeny uživatelem 131453+2824 (1450191)Daves
Důvod: Akce byla skvělá, komentujte nový článek :)


Celkem záznamů: 51 (Zobrazeno 1-15)
 13.01.2012 06:09:35 


Prodám 1 lístek do velkého sálu, ještě za těch 160kč. Kdo by chtěl ozvěte se na 723187875


84+3 (43)Marki.mk (Registrovaný)
   
 12.01.2012 16:59:11 


Mám jeden volný lístek za tu první cenu což bylo těch 160Kč. Pokud někdo chce.


10124+588 (20352)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:07.01.2012 21:20:52 


Ahoj. Počet volných lístků je to co vidíš v registraci. Takže cca 42 míst. Na stojáka se prodávat nemůže, tedy 42 míst a je vyprodáno


73060+8519 (440526)eRman (Administrátor)
     286902236   
 Re:07.01.2012 20:55:24 


ahoj.a kolik mas ještě listku v předprodeji?....... zbydou nejaky volny ke koupi u vstupu??třeba na stojáka??? mám ještě 2lidi kery zatim nevi jestli jim to vyjde,tak že by si koupili lístek na místě... dík za odpověd


503+24 (527)Riči (Registrovaný)
   
 Re:04.01.2012 19:15:53 


OK díky, raději jsem si teda objednal dvě místa na malým sále. Do konce týdne by ti měli přijít peníze, nejpozději do pondělka.


1937+201 (2138)Braba (Registrovaný)
     116484338  
 Re:04.01.2012 19:05:17 


Hele já nedokážu říct. Můžeme pustit pouze lidi, který si mají kam sednout. Pokud prodáme všechno v předprodeji pak lidi co přijdou na místo mají bohužel smůlu. Takže vřele doporučuju předprodej.


73060+8519 (440526)eRman (Administrátor)
     286902236   
 04.01.2012 18:23:05 


Jenom se pro jistotu ptám, když vidím, jak to s lístky je - budou i nějaké lístky ke koupi na místě? Chápu, že místenky na hlavní sál už asi nebudou, ale jde o to, aby lidi, kteří si od nás lístky nestihli koupit přes web předem, aby tam nejeli zbytečně...
Předem díky za odpověď.


1937+201 (2138)Braba (Registrovaný)
     116484338  
 04.01.2012 17:51:06 


Tak. Protože se už téměř zaplnila i kavárna, otevřeli jsme další, tentokrát "malý sál". Takže máme k dispozici posledních cca míst. Kdo chce příští sobotu trávit s námi a také ve společnosti profi závoďáků, má poslední šanci. Každopádně kvůli malému sálu jsme museli přibrat další hudební produkci. Takže pro Vás budeme hrát na místech a to celkem interpretů!
Na hlavním sále: R.U.M. rock a Horkýže slíže revival
Na kavárně: 3 sestry revival a rockotéka DJ Tazzyho
Malý sál: diskotéka 80-90 léta.


73060+8519 (440526)eRman (Administrátor)
     286902236   
 03.01.2012 18:37:52 


super,,, dík


503+24 (527)Riči (Registrovaný)
   
 Re:03.01.2012 16:09:09 


Ahoj. Zítra by měli odejít.


73060+8519 (440526)eRman (Administrátor)
     286902236   
 03.01.2012 15:14:26 


čau.kdypa budeš posilat lístky? aby stačili dojít,,,při rychlosti naší pošty.... čus,,, dík


503+24 (527)Riči (Registrovaný)
   
 Re:02.01.2012 15:59:49 


Na místě už nebudeš mít co zaplatit, protože lístky propadnou


73060+8519 (440526)eRman (Administrátor)
     286902236   
 02.01.2012 14:40:29 


Zdravím já budu platit až na místě přišla mi sms ale už nwm co vní bylo


1953+31 (1984)Thomas (Registrovaný)
   578763624 
 Re:28.12.2011 16:33:58 


Co přišlo před Vánoci bylo už odesláno, do konce roku už nestíham, tedy hned po novým roce


73060+8519 (440526)eRman (Administrátor)
     286902236   
 28.12.2011 16:24:01 


Můžu se zeptat kdy budou placené-neodeslané lístky poslány?


6772+945 (7717)gapin (Registrovaný)
   267037142    
Celkem záznamů: 51 (Zobrazeno 1-15)
 Online pokec[ větší okno ]  
Načítám zprávy...
Načítám uživatele...
(255)
 
Copyright 2001-2021
Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz

Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu :
Tadeáška - Tereza Vosyková,
email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
email: pošli email

Partneři ŠKODATEAMU
Výměna oleje v automatu

Výměna oleje v automatické převodovce. Ceník pro vozy Škoda.


Google search

Nenašli jste na těchto stránkách co jste hledali ? Zkuste Google...

Google
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Vždy přihlásit: Zapomněl jsem heslo
Chci se zaregistrovat
Reklama


Kalendář akcí
<< Březen 2023 >>
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Přidat akci
Statistika
Právě prohlíží:120
Právě přihlášeno:1
Dnes návštěv:278
Celkem návštěv:142143929

Článků:1004
Fotografií:34421
Komentářů:17220
Uživatelů:4299