Trabant
Vytištěno z http://web.skodateam.cz/index2.php?&item=396
Autor:
69749+8368 (421831)eRman (Administrátor)
     286902236   
Vytvořeno: 14.03.2005 - Změněno: 19.03.2005

TrabantTRABANT
majitel:
místo výskytu:Plzeň

!Trabant
!Trabant
!Trabant
!Trabant


!Trabant
!Trabant
!Trabant
!Trabant


!Trabant
!Trabant
!Trabant


Jedu takhle pracovně po Plzni, projíždím sídlištěm a vidím otevřenou garáž, ve výšce asi půl metru nad zemí je "asi trabant" a má hrozně široký gumy. Tak takhle jsem viděl prvně tohodle ďábla. Měl jsem málo času a tak jsem pokračoval v krasojízdě a těšil se na daalší týden až pojedu Plzeň zase.
Další týden projíždím tím samým sídlištěm, nablýskaný trabant stojí u chodníku a vedle majitel, zastavuji a dávam se do rozhovoru. Takže co jsem se dozvěděl. ?
Majitel má v garáži vlastní autoopravnu a tohodle trabanta dělal pro sebe pro radost. Má spoustu spojlerů, rozšířené blatníky ( prý původní, na ně nalepený polistyren, seříznutý a přelaminátovaný ) široké gumy 235 ! Když jsem se ptal jak mu to jezdí odpovídá že na dálnici vytáhne i 150 km/h a právě se mu dělá nový motor. To má být opět trabant, ale upravený na 55 koní, snížená hlava, .... s tímhle to prý bude atakovat až do rychlosti 180 km/h. Slušný kvapík na Trabanta. Docela bych chtěl vidět ty kyselé ksichty Všech s Octáviema, Feliciema a Fábiema když je na dálnici předjede Trabant. No popravdě i já bych se cítil méněcenej. Jediný co majitel říká že tenhle motor moc nevydrží, je to jeho maximum a životnost myslím říkal cca kolem 10.000 km. Dovnitř ještě majitel plánuje kožené plato s pořádnou aparaturkou. Když jsem se ptal kolik peněz do toho již narval, odpovídá 85 tisíc. Dívám se na přední spojler, Plzeň dvakrát nefandí tuningovým autům sníženým na maximum. Majitel odpovídá, že to tak hrozný nebylo, ale že dával dozadu nové péra, takže se zadek zvednul.

Vedle tohodle krasavce stojí býlý bratr. ( Bohužel když jsem tam byl týden nato, kdy jsem měl foťák, jezdil zrovna po světě ). Oproti tomuhle ďáblu luxusní limuzína, plná chromu no prostě nádhera. Když jsem odjížděl a viděl kdekoli Trabanta, ohlížel jsem se a nestačil se divit co tenhle maník dokázal.

Bavíme se pak ještě o spoustě věcí, nastolíme i téma upravené auto ( a hlavně malé auto ) rodina atd.. Odpovídá že on to vyřešil. V ulici dlouhé asi 100 metrů mi představuje jedno auto za druhým. Tak tohodle Mercedesa kombíka mam protože se tam vejde kočár, tímhle jezdí manželka, tyhle trabanty mam pro radost, letos jsem koupil za 10 tisíc tamhletu Avii karavan pro prcka na dovolený, ...

A co závěrem ? Prý už se těší až na srazu Trabantů těm starým páprdům ukáže.........

Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz

Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu :
Tadeáška - Tereza Vosyková,
email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
email: pošli email