ddd
Načítám obsah...Vyhledávání
Peníze v banku
556 Kč
Co je to bank a jak čerpat?
Menu

[ Mapa stránek ]
Foto Tip
!Dioss Rebel Nova, aneb sen o českém sporťáku

Dioss Rebel Nova, aneb sen o českém sporťáku

WebShop Tip
Zajišťovací podložka trumpety pro 40
Zajišťovací podložka trumpety pro 40
Daves

29 Kč


Skladem
kusů:
Naše projekty
www.skodateam.cz
dumsnu.skodateam.cz
vysivky.skodateam.cz
Reklama


Navigace

>> 

Domů

-

Vaše vozy

>

Škoda 100

>

Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

 << 

Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

 
Celkem záznamů: 64 (Zobrazeno 1-15)

05.08.2021 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak tradičně po rally Vltava bylo letos sice jen soukromé, ale opět úspěšné posezení do ranních hodin. A jak to rok co rok je, dali jsme hlavy dohromady a to by bylo něco nevymyslet :D A po filmu Slunce seno a hláškou : "My už se neztratíme, a kor teď né, když stojíme jednou nohou v Evropě." Jsme vyrazili okouknout první závod elektromobilu v podání Raimunda Baumschlagera s R5, ale hlavně jsme sebou vzali auta :D Jako technická a morální opora nám byl VHML a Standa Bufka, a druhá posádka Kovařík-Kapic. No shrnu to pár slovy. Jak komisaři tak lidé jsou tam úplně jiní! Jsou rádi že se něco děje, že jedeme, že taková auta jsou a nehledají jen závady atd.. Auta tam byli fakt na pokoukání moc pěkná! Tratě opravdu nebyli pro naše auta bez výkonu ale nám tam o to opravdu nešlo a byli jsme rádi že jsme si splnili zas další cíl a někam se jeli po Covidu podívat a něco pěkného zažít :) Byl to super zážitek hromada srandy a teď se těším na Běšiny kde si to opět pojedeme užít a opět večer něco vymyslet ?? :D :D
03.06.2021 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Konečně máme video z letošní Vltavy tak snad po těším alespoň průjezdy z Činovske kosy která se jela letos myslím naposledy. A na srazu ahoj!!!


06.04.2021 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Moc sem toho nepřídávám jsem ostuda!! Tak alespoň pár řádků z loňské zkrácené sezony .
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

03.01.2019 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak koukám, že tu to pěkně zanedbávám tak musím něco dopsat. Dnes všichni vše hodí na FB a přijde mi, že takové stránky a příspěvky tohoto druhu velice degradují což je škoda, ale což už to tak je :)

Koukám že poslední příspěvek se týkal Krumlova a když mrknu na výsledky tak následovala Pačív. Musím uznat že je opravdu snad rodinnou pořádaná soutěž kde to nezáleží jen na pořadatelích, ale i soutěžících a lidech, kteří se pohybují okolo. Můj plán byl takový že večer po najíždění pěkně posedíme u grilu, pokecáme, popijeme. Ale nic z toho se nedělo, protože to byl zas takový fofr, že jsme bohužel nic nestihnuli a mrzelo mě to. Jenže na náladě to nic nepokazilo a pustili jsme se do závodění. Celý Pačív byl krásný a zrušení druhého průjezdu rozbitým muničákem pro historiky byl perfektní tah pořadatelů!! jediné co tak se nám na přejezdu z ničeho nic roztrhnula guma, ale to k tomu asi patří i když je jí škoda když byla zánovní :D

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Následovaly Běšiny kde je to prostě super!! Pohodové posezení, lidi se stejným zájmem, dostatek času, příjemné poježdění na Čínově a pak večer posezení, které se po závodech odehrává jen na Vltavě, což je fakt super, když to vše člověk může probrat a pokecat! Chápu, že všichni co tam jezdíme tak už jim to přijde jako samozřejmost, ale krásná!!!


A nakonec jsme si jeli opravit po dvou letech reputaci na Příbram. Tam vše taky dopadlo parádně, dojeli jsme, spousty smíchu jak v autě, tak v servisu i mezi posádkama, prostě povedená soutěž, která nám prostě sedí! Je to dost rychlé a Sko prostě nejede, tak jen držím plyn a občas radši zavřu oči :-D A ještě přálo počasí krásně prosluněná krajina.
Před Běšinama jsem zakoupil nové pneu na vodu s disky a hned na noční RZ vyzkoušel. Stejně myslím že mi to pomohlo prd, když mám levé ruce :)

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Do příštího roku nastoupíme s novým motorem, který snad o trošku posílí, doufám že Lukáš se mnou vydrží ještě nějakou dobu, ale nejspíše pro nás nebude rok 2019 tak akční, jako rok 2018. Jelikož máme s Lukášem různé radostné životní události a ostatní radosti, tak nemůžeme mít té radosti tolik abychom se nezbláznili!!

Na spousty věcí jsem zapomněl, určitě to snad dopíšu zas jindy. Ale hlavně jsem vám všem dobrým lidem chtěl popřát, aby v roce 2019 vám náležel jen úsměv na tváři a ten byl spojen s naprostou spokojeností v životě snad brzy na viděnou například na rally plese?? :)

30.05.2018 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak asi je jasný že Krumlov je za náma! Když jsem se dříve koukal na závodní videa kde povídají jak je Krumlov těžký tak jsem si říkal že Vltava je podobná... Ale tohle byl opravdovej očistec!! Počasí které na každé RZ předvedlo co umí, tratě kde jsem myslel že v každé 3tí zatáčce nějakej hospodář vysypal valník zeminy ( vykatováno od velkejch aut ), RZty samej horizont a mraky zatáček, hned na první a předposlední RZ jsme jeli s Lukášem odpoutaný v totálně zamlženým autě kde jsem neviděl ani na metr před sebe. Ale tohle vše člověka jen zdokonaluje, tlačí ho to se zlepšovat, vylepšovat auto .. jenže tohle vše by fakt nešlo bez kamarádů rodiny, mitfáry a kluků co jsou v servisu a opravdu se o mě dokázali postarat tak jak jsem to nikdy nezažil!!!! Pánové všem strašně děkuji už jen za to že drží palce!!!!


11.05.2018 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Rally vltava za náma a úspěšně!! Musím říct že to byla nejkrásnější česká soutěž kterou jsem kdy jel! Jak účastí vozidel, počasím, lidma kolem trati a přírodou když všechno kvetlo, vonělo, děvčata vytáhnula sukně ... no asi jsem cíťa *1* I auto fungovalo až na jeden zádrhel kdy nám první den zmizela někde v převodovce 3jka.. Ale usoudil jsem že každe zařazení jsou cca 0,4 sekundy a když jsem jel celou sobotu 1-2--4 tak bych měl teoreticky zrychlovat, ale to se nědělo :D Ale nic z toho mě nevadilo a ten super pocit když jsem si vzal synka do auta a vyjel s ním na rampu byl prostě super!!!! Nehledě na to že nás čekala v Sobotu večer ještě tradiční tour de pub :D Takže vše bylo v pořádku a auto je opravené a připravujeme na Český Krumlov.

A jen pro ukázku naše pohodové letošní počínání :


24.08.2017 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak a zas jsem se nechal na Pačívu ukecat když jsme měli takovou radost z výsledku :) Prej pojeď bude legrace vezmeme suda...:D No a je to Lukáš poslal během 2 dnů přihlášku na Arboe rally Admont. Z počátku jsem uvažoval nad Barum rally kam se chce dlouho Barumka podívat, ale ještě musí počkat jelikož v Rakousku jsou krásná auta, krásná příroda a pokud to bude jako loni tak i krásná atmosféra!! Prozatím to ještě do hlavy nedošlo, ale myslím že to bude krásný zážitek z motorsportem :) Malá ochutnávka :


01.05.2017 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Video z letošní Vltavy.. Jen koukám jak strašně jsem jel :/ Podtáčel jsem motor, motor nešel tak pěkně jako po úpravě Urbiho, no musím se zas hodně učit!!!


28.04.2017 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Letošní již 3tí Vltava byla taková jiná. Sice byla půlka sezony času dát auto dohromady, ale i to je času málo. Auto prošlo kompletní rozborkou po rance na Příbrami, ale vše se podařilo složit, opravit a i upravit pro lepší výsledky  Jenže v hlavě zůstalo, že na mokru to klouže a to zde platilo 2x. Ještě před startem jsme zjistili, že lehce klepou kameny v diferenciálu, ale to nás neodradilo. Pátek byl krásnej! Musel jsem se naučit s novou převodovkou, která byla delší , ale vše šlo jako po másle. Je znát že nám to s Lukášem v autě klape, rozpis sedí i v noci a na suchu se jelo krásně. I časy byli pro nás super na, to že máme jedno z nejslabších aut.
Ale následovala sobota a to začal být očistec… Samozřejmě jakožto začátečníci jsme počítali že stačí na vše suché pneu sice měkké, ale… Nebo to je spíš tím že na ně ještě nemáme  Ale nevadí snažili jsme se. Jen nám bohužel na mokru příliš neseděl rozpis, já jsem se dost bál, protože auto chvílemi drželo jako přibité a občas uklouzlo na rovince. Na neštěstí pře poslední RZ se začali ozývat divné zvuky ze zadní části vozu, tak jsme usoudili, že to „prodáme“ a radši dojedeme na rampu než to rvát do poslední chvíle. To nás stálo sice asi 2-3 místa, ale ůkol zněl jasně: Dojet v pořádku!!! Což mě nakázala maminka  A to jsme i splnili i když bych si představoval lepší pozice. Byla to pro mě obrovská zkušenost, krásná soutěž super diváci i pořadatelé domácí překrásné tratě i príma lidé okolo tohoto sportu jak v autech tak okolo! Moc se těšíme s Lukášem až zas sedneme vedle sebe a užijeme si další soutěž, která je prozatím ve hvězdách.

Jinak perlička před rampou byla ta že za mnou přišel p. Vojík a řekl že mám krásné čisté auto, čistou jízdu a takto že to má vypadat a že ho těší jak předvádím tento sport!!!! A aby Sko bylo zas kousek Skem tak vytáhnul z tašky kus hadru a v tom origo otáčkoměr Smith který mě dal že ho mám zapasovat do kapličky :D Což mě osobně tyhle slova potěšili a otáčkoměr ještě víc :)

17.10.2016 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Zde je pár obrázků ze smolné rally Příbram. Ale mám chuť opravovat a dokonce vylepšovat tak náprava je venku, motor a drobnosti také. Nyní pouze drobnosti a auto pojede doufám protáhnout jen lehce na stolici myslím že bych to i porovnal sám, ale chci to mít hezký :D


10.08.2016 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Zde je pár záběrů od JNK studia kde jsou naše chyby :) Ale co nám to nevadí! Musíme se učit protože při závodech není moc místa na takové chyby jako cestou na dovolenou, ale zas atmosféra v autě je myslím tak uvolněná jako by jsme byli rodinka!!! Tedy včetně kluků co nám pomáhají a drží palce :)


19.07.2016 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak jsem měl krátký rozhovor s redaktorem klatovského deníku :)

Samozřejmě na začátky se nesmí zapomenout!!!!

http://klatovsky.denik.cz/ostatni_region/fotogalerie-tous-zavodil-s-legendami-motorsportu-20160719.html

17.07.2016 (Ne)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak o rally Vltava jsem zde nic nenapsal jen že bylo auto na výstavce. TAk to asi nemá už moc cenu rozepisovat! Soutěž se povedla na 100% auto fungovalo. S Lukášem se oba učíme já jak zacházet s autem Lukáš diktovat a výsledky byli také ale to asi většina už ví.

Ale spíše sem přidám něco z realizovaného výletu na rally k našim bratrům Rakoušákům :)
Původně tato soutěž v plánu nebyla, ale když jsem zjistil že že pačejov jedeme až na konci července bylo mě Barči líto aby stála na špalkách a trošku jsem ji provětrali. Tak jsem poprosil Lukáše aby nás nějak den po uzávěrce přihlásil což se povedlo. Pak nastalo hledání auta a podvalu což klaplo a vyrazili jsme.

Na místě bylo úžasné prostředí, servis byl v garážích obchodního domu což by u nás bylo nemyslitelné, pohodová atmosféra, vydávání itíků a map v den kdy už jsme měli najíždět a neočekávané zkrácení celkové délky soutěže. Ale náladu to nepokazilo.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Tak jsme si najeli RZ a pak už jen závodit. Byla paráda že soutěž obsahovala veškeré povrchy a druhy disciplín co se zde nejezdí. První RZ na šotolině byli dost zvláštní podklad byl tvrdý a na tom nasypaný píseček který dost prášil a ještě tam nějakej zemědělec kterej moc nesouhlasil se závody na auta stříkal vodu takže po první RZ byli auta dost špinavá což mě mrzelo.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Pak se jelo na letiště kde byla jen smyčka pro divák kde teda naše obutí BARUM na zadku dost trpělo a neustálé hodiny byli opravdu jen pro pobavení diváků :D
Pak se jeli RZ znovu a jak jsme byli nadšení z šotoliny tak jsem přijeli po konci soutěže znovu na start a poprosili zda můžeme jet ještě jednou že u nás šotolina není.... Tak jsme jako jediní měli 3 průjezdy a všechny jsme si moc užili!!! A jen taková perlička:

Při druhém průjezdu šotolinou na mě Lukáš : Hele nech tam zařazenou tu dvojku.....

Odpověd: Ty vole já tam mám roztočenou 4 tak to bylo dost úsměvný :D :D

Pak byla už jen očista těla a dílů :D
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Druhý den následovaly 2 RZ krátké po úzkých cestičkách mezi ohradníky v horském prostředí. A jako třešnička na dortu byla RZ na chatu pod ledovci kde na trati bylo spousty klikatých zatáček, tunelů, prudkých stoupání. No musím uznat že tohle bylo opravdu asi to proč tahle akce je tak úžasná!!!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

A celou soutěž nás doprovázeli nádherná Bčková auta na které by stálo se jet jen podívat, ale když byla ta možnost i vedle nich startovat byla to nádhera!!! Když jsem například koukal na videa Diany tak jsem říkal že ten člověk umí ale naživo je to neuvěřitelný!!!! Italové jak řemen :D
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


To asi vše všem kdo by chtěl určitě tuto soutěž doporučuji i jen jako divák!!!! Je to paráda!

06.07.2016 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak zítra s Barčou vyrážíme na Rallyelegend Saalfelden bude to něco nového zajímavého a snad to bude bez problémů! Máme připravené Barumky na zadek aby to bylo divácky zajímavé :D Tak prosím držte palce a slibuji že přidám nějaké info jak jsme si to užili :)
http://www.gr-b-rallyelegenden.com/2016/index.php/de/race-on-the-mountain

06.04.2016 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Jinak ještě doplním že auto bude k vidění ještě od čtvrtka 14.4 do neděle v Olympii Plzeň jako propagační vozidlo na Vltavu. Což musím uznat potěšilo že můžu reprezentovat a není to pastouška :)

Kalendář ŠKODAteam 2024
Celkem záznamů: 64 (Zobrazeno 1-15)
| |

[ Odeslat známému | Verze pro tisk ]

Komentáře

Opiš tento kód (čtyři číslice): do tohoto pole
Celkem záznamů: 157 [ Zobrazit 15 ]
 20.11.2017 21:32:20 


Hele kola se stáčeli jelikož v zadu nesedí na buben pokud myslíš tohle. Pokud řešíš tu přední stranu tak to bylo jen kvůli estetice aby nebyli zahloubené šrouby v polovině hrany.

Lůďo : Osobně pokud opravdu vyhladíš palubku tak nemá význam se dělat s tím molitanem dle mého. A kapličku mám přichycenou tak prostě podle sebe ani dobově ani asi jinak než ostatní Ale okolo otáčkoměru jsem udělal pevnější klemu co ho tlačí aby nevypadl, a na to jsem dal pružinku a pak jsem udělal jen dirku na palubovce. A celá ta kaplička je tažena šikmo k palubce a drží to jen za tu zaoblenou hranu vepředu. Nevím zda je to pochopitelný Ale ještě nikdy jsem s tím neměl problém a vždy jen čapnu kapličku vyhodím nahoru a můžu do palubovky zhora. A mám do kapličky delší kabely aby se to dalo povytahnout dál.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 20.11.2017 21:23:00 


Čistě dle mého tohle není dobrá volba jelikož je to dost tvrdé!! Už je mnohem lepší ten molitan co psal Míťa. Na záhybech by to dělalo neplechu používáme to často doma.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 17.11.2017 20:24:17 


Když už tě otravuju, tak bych se ještě zeptal, jak jsi nakonec vyřešil uchycení kapličky? A jak a kde máš uchycené pásy vzadu, v platě, nebo na rámu? Moc dík


1408+46 (727)Lůďa (Registrovaný)
   
 17.11.2017 07:19:22 


Čau Míťo, moc dík za nabídku molitanu,ale uděláme to jako to má Toušík, že to potáhneme jen koženkou bez molitanu. Do závoďáku to bude dostačující.


1408+46 (727)Lůďa (Registrovaný)
   
 17.11.2017 07:16:48 


A můzu se zvědavosti zeptat, kdo že mě to nemá rád?


1408+46 (727)Lůďa (Registrovaný)
   
 17.11.2017 00:46:52 


Prosimtě proč jsi tenkrát stáčel ty středy na těch fordích kolech? bylo tam moc masa na štefty? a jak jsi je upínal do soustruhu aby neházely? a díry nový jsi dělal na vrtačce nebo fréze? Dík Budláč


Unregistered
 16.11.2017 21:33:01 


Lůďu sice nemam rád, ale pod koženku je ideálnì mirelon - pěnová hmota, co se dává pod lino na podlahu.
https://www.nejlevnejsiobaly.cz/penovy-polyetylen/2736-mirelon-2-mm-v-roli-1100-mm-x-100-m.html
Treba tohle


Unregistered
 16.11.2017 12:47:01 


Čau Lůďo. Potahoval jsem palubku začátkem roku. Koženku jsem sehnal na webu, molitanu mám celý role, tloušťka 1 cm a 3 cm, viz můj deník, jestli chceš vidět detaily. Z rolí můžu odmotat kolik chceš za rozumnou cenu, samozřejmě.


23153+3600 (26753)Míťa (Registrovaný)
     
 15.11.2017 22:55:36 


Ahoj měli jsme doma nějakou koženku co se používala na koňský kočár. A po pravdě jen jsem ji obrousil, a normálně nalepil jelikož dávat tam molitan bylo zbytečné i na kapličce to tam mám a můžu říct že to vypadá myslím pěkně a bez hrbů nebo vrásek.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 15.11.2017 21:33:23 


Ahoj, aktuálně budu řešit plato pod předním sklem. Koukal jsem, že ty jsi ho nově potáhnul. Jsi použil nějakou koženku? A dával jsi pod ní nějaký slabý molitan? Moc díky za jakékoliv rady.


1408+46 (727)Lůďa (Registrovaný)
   
 10.05.2017 11:49:47 


Moc děkuji za info i v mailu. Ale Míťa mě schéma zaslal a je to tam pěkně vidět. Jinak je super že někdo už vyrábí svazky elektriky. Mě už naštěstí funguje vše jak má a tohle nebude problém doladit. Jen ten čas. Musím dát auto po Vltavě zas trošku dohromady a s Lukášem uvidíme kam vyrazíme není moc čas nyní.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 05.05.2017 10:18:40 


Přesně jak je to v tom schématu, co jsem Radkovi poslal.


23153+3600 (26753)Míťa (Registrovaný)
     
 05.05.2017 10:08:04 


Není tam klasický jeden drát od 1 cívky , ale musí se natáhnout dopředu od rozdělovače , přes snímací smyčku otáčkoměru a zpet na cívku.


7681+1106 (8787)vokim (Registrovaný)
   557166228  
 04.05.2017 21:01:17 


Hele chlape moc děkuji Myslím že dáme ruma I zelenou... co ty na to Teď už jen někoho kdo to tam napáchá a bude to Děkuju!!!


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 03.05.2017 09:08:58 


Posláno, Radku. Jo, dáme ruma nebo zelenou...


23153+3600 (26753)Míťa (Registrovaný)
     
 02.05.2017 21:12:55 


Já tušil že jsi dobrá duše. Sice už jsem našel něco o smyčce, ale je fakt že netuším moc Teda dneska jsem teprve umyl auto po Vltavě Jinak mail : tous.radek@seznam.cz a úhradu myslím vyřešíme osobně na Běšinech co ty na to


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 02.05.2017 15:37:12 


Si tak pročítám web a narazil jsem na svoje jméno. Napiš mi email, na kterej to chceš, Radku, rozešiju prostěradlo a schéma pošlu.


23153+3600 (26753)Míťa (Registrovaný)
     
 29.04.2017 23:38:57 


A nebo poprosím dobrou duši Míťu zda by neposkytnul schématuším že ho má někde pod polštářem zašity


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 29.04.2017 22:52:37 


Ahoj jojo říkal jak to zapojit jen se přiznám před nájezdem na rampu moc nevnímal Ale asi to nebude takovej problém jako otáčkoměr sehnat, koupit a pak připojit..


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 29.04.2017 09:38:42 


A poradil Ti pan Vojík, jak ten otáčkoměr zapojit? Je tam jedna odlišnost, na kterou nejsme z PALů a VDOček zvyklí.


9781+1396 (20118)H. (VIP uživatel)
        
 03.10.2016 05:58:45 


Kdo nebourá, nezrychlí. Hlavně že jste OK, plechy se vyáhnou


76995+8638 (462418)eRman (Administrátor)
     286902236   
 02.10.2016 22:52:32 


Rally Příbram potěšení i smůla.
Právě jsem přijel z naší plánované poslední soutěže rally Příbram. Tuhle soutěž jsem si užíval na maximum!!! Soutěž měla krásné RZty, prostředí, organizaci i prostředí! Super bylo ubytování, které zařídil Petr Šlegl za což mu myslím všichni moc děkujeme a omlouváme se za přejetý toustovač Profesionální servis který zařídil Petr Frei, který se staral o mé auto jako o vlastní  Asi největší dík tentokrát přikládám Jakub Kopaničák, který mě nenechal ve štychu, když jsem neměl nikoho do servisu kdo by mě pomohl a zkomplikoval si kvůli mně práci a udělal si pro kamaráda čas, za to VELIKÉ díky!! Samozřejmě o nic menší díky patří Venni Jarý kterej se postaral o zábavu, o auto, o mého syna a o vše aby byla pohoda! Poté musím říctže pohodičku v autě zařídil Lukáš Hronek, který byl na soutěž parádně připravenej, vytištěné mapy, staral se o mně, staral se o přejezdy i veškeré drobnosti což bylo super! A co člověka nejvíce potěší je když tuhle zábavu může sdílet s nejbližšími což byla Andrea Javorská s tím mým uličníkem Štěpánem!!! Tohle vše se promítnulo na naší jízdě. První den jsem se snažil, ale věděli jsme že nejdůležitější je dojet. Což se první den povedlo a myslím že 15té místo průběžně nebyl s jedním z nejslabších aut špatný výsledek!!! I přes tyhle všechny super faktory jsem druhý den na 11RZ udělal jezdeckou chybu kde jsem za horizontem na vlhkých kostkách byl příliš rychlej a auto ujelo a obrubník neuhnul :/ Tak to zapříčinilo ohnutí předních ramen , zaražení podběhu do auta, ohnutí zadní poloosy a roztržení pneu. Což je doufám výčet všech neduhů, které musím odstranit, abych mohl znovu vyrazit na závody. I přes to jsem si závody neuvěřitelně užil, mrzelo mě že jsme odstoupili z 13 místa absolutně a vím že samochvála smrdí, ale na to že to byla naše první sezona v závodním autě tak jsme se ukázali v tom lepším světle a ani za výsledky se nemusíme stydět! Všem co drželi palce velice děkuji a hlavně mamče Eva Tousova která držela palce z domova a byla ráda když jsem zavolal a řekl že jsme v pořádku !!! Samozřejmě moc blahopřeji klukům z LR kteří dojeli na 2 místě absolutně a první ve třídě což je neuvěřitelné!!! Jen tak dále! Děkujeme Radek, Lukáš a Barunka


Unregistered
 19.07.2016 21:08:34 


Já tam toho měl o tej vaší bandě víc, ale oni mě to osekali Však neděkuj kvůli tobě to začalo tak děkuji já


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 19.07.2016 18:19:44 


Hezky a chválim zmínku, děkuju


76995+8638 (462418)eRman (Administrátor)
     286902236   
 11.07.2016 18:43:50 


Za mě můžu říct že líbilo, byl jsem již podruhé. Sice se po problémech s povolením jela nějaká pekelně ořezaná varianta s jen 40 ostrýma km. Takže to bylo spíš takové revivalové svezení, ale pěkné tratě. Motanice po městě, kroužení na polygonu, nádherná šotolinová rz, obyčejná asfaltová rz, rz na kopec s převýšením 1200metrů a po obědě zkopec Hlavně se to celý odehrává v nádherných alpských scenériích ve společnosti nádherných aut. Malý béčka, velký béčka, kitcary, S1600, WRCa, výstava aut skupiny S, prostě skvost vedle skvostu.


10966+2774 (13740)vhml (Pořadatel)
     302240348   
 11.07.2016 16:40:55 


Teď už spíš napiš, jaké to tam bylo, než jak ses přihlašoval..... My posílali dopis na konci loňského roku prostřednictvím eWRCu a měli jsme jet jako společně se Honzou Sudou jako jejich "vyslanci". Žádná odpověď ani na dopis, ani na 2 urgence, tak jsme to pustili ze zřetele. Pak nás ale kontaktovala skorohlavní pořadatelka s tím, že by chtěla, abychom přijeli. To už bylo ale Audi rozebrané a my měli vymyšlený jiný program.


9781+1396 (20118)H. (VIP uživatel)
        
 10.07.2016 21:41:40 


Aha já se přihlásil den po uzávěrce a hned napsali že máme přijet. Tak jsem byl domluvenej že jedeme a na nic dalšího jsem nečekal


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 10.07.2016 21:16:27 


Také jsme se tam chystali. Ale než se pořadatel rozmyslel, že nás tam vlastně chce, už jsme měli oba jiné plány. Jsme ale v konaktu a uvidíme napřesrok.


9781+1396 (20118)H. (VIP uživatel)
        
 06.07.2016 23:11:17 


Držím palce, užijte si to


4948+401 (2674)Jarda25 (Pořadatel)
    
 11.01.2016 20:56:15 


Jestli můžu.
1/ Můžeš použít celou kulisu řazení z Š1203 ve které jen vyměníš spodní tyčku za tu se šroubkem do strany.
2/ Můžeš použít celou kulisu řazení ze Š130 do které dáš jen tu řadící páku.
Páku řazení si upravíš podle sebe, doporučuji ji při ohýbání ohřát, ale jde to i velkou silou /pákou/.
3/ pokud chceš kulisu zvednout nad tunel a tím zkrátit řadičku , použij celou kulisu řazení z š1203 + první táhlo řazení z š1203 včetně kloubků /čtyřhranů/ až k převodovce./ nutno prodloužit/
Řazení je potom velice přesné, ale musíš mít udělány držáky motoru /aby necestoval / jinak vypadávají rychlosti za jízdy


7681+1106 (8787)vokim (Registrovaný)
   557166228  
 11.01.2016 20:24:05 


Děkuju, zkusím pohledat.


Unregistered
 11.01.2016 20:00:42 


Kulisa. Je to popsáno někde zde myslím a určitě i na skoda-virt. Jde o to že musíš mít 2 kulisi ty rozřezat probrousit, udělat mezikus. Není to nic složitého.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 11.01.2016 19:17:57 


Co vše se na řadící tyčce musí upravit, aby šla do 100vky? dík


Unregistered
 10.01.2016 22:22:42 


Ahoj jojo jsou nové z 1203 ale ještě budu muset projít malou úpravou jednu kulisu už mám teď v autě, ale ještě nevyzkoušeno.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 10.01.2016 20:13:50 


Ahoj, ty řadící tyče jsou z 1203jky? díky, Lůďa


Unregistered
 10.01.2016 11:15:33 


Mám dotaz. Mám novou kliku zalitou ještě ve vosku. Když jsem teď očistil vosk z ložisek tak v mazacích kanálech je nějakej jako prášek aby vosk nezatekl právě do kanálů. Je to něco jako mastek takovej prášek. Ale nevím jak to teď vyčistit. ředidlo na to nepůsobí, horkovzuška taky ne. Tak jsem to vyškrábal, ale nevím zda to stačí? Děkuji za rady!!


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 05.01.2016 18:39:29 


Foťák má v sobě čidlo, které pozná, že fotíš na vejšku. Tuhle informaci zapíše do Exifu a chytřejší prohlížeče pak tuhle informaci poznají a fotku otočí. Náš web takovou funkci nemá, takže zobrazuje fotku tak jak je ve skutečnosti uložená, bez ohledu na to, jak byla focená. Zkusím zjistit, zda to nejde nějak poznat.


140574+2829 (1548752)Daves (Administrátor)
      
 05.01.2016 18:02:19 


Fotil si to mobilem? Nevim proč, ale mě se to občas taky stává, vyfotim mobilem, v kompu to vidim normálně, vložim a přetočí se to. Zřejmě si ta fotka v sobě nese nějakou informaci, kterou náš web pochopí a přetočí Já to vždycky opravim, že to proženu nějakým softem na úpravu fotek, třeba jen upravim rozlišení, kompresi a je to v pohodě


76995+8638 (462418)eRman (Administrátor)
     286902236   
 04.01.2016 22:56:56 


Nemůžete mě vysvětlit jak vložit správně fotky? V PC ji mám na výšku, nahraju sem a je na plocho a nevím jak ji otočit :/


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 19.10.2015 21:32:05 


Prosím nemá doma ještě nějaké trošku akční fotky Barunky z Běšin?? Třeba na korábu nebo nějakou fotku? Moc děkuji!!!


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 13.08.2015 17:12:08 


Na výfuky používám Bisil Thermo, je to silikonová barva do 700°C, ředí se Xylenem a smrdí. Používám to i na válce Jawy a ČZ a zatím to neopadalo


420+17 (437)butchis (Registrovaný)
    161043224 
 15.07.2015 20:47:10 


Děkuju moc samo že potěší tak se zastav pokecat až se někde potkáme


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 14.07.2015 17:08:29 


Krasny auto, rikal jsem si asi pred rokem jak dopadlo, kdyz jsem ho nahle videl na Vltave v servisu. At to jezdi


420+17 (437)butchis (Registrovaný)
    161043224 
 13.07.2015 20:03:11 


To je ale pěkný sání. To mi bude v autě slušet


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10966+2774 (13740)vhml (Pořadatel)
     302240348   
 12.06.2015 20:20:51 


No, ale jen tím co jsme si říkali tou rychlostí leda když couvají . Nejlepší jsou ty pohledy na sebe kdyžv před náma byl kopec Jinak budíky jsou v klidu, ale když tam vidím tu kontrolku na olej která svítila furt Dnes jsem byl za elektrikářem Ale to je asi taky na nějakej román


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 12.06.2015 16:09:57 


To video je parádní. Myslím, že bejt tam připojenej i interkom, tak mají Drotár s Bánocim velkou konkurenci Hlavně ty budíky tomu dodávají atmosféru


10966+2774 (13740)vhml (Pořadatel)
     302240348   
 20.04.2015 13:34:11 


Mým náhradním ,,STK" motorem pohrdal


10966+2774 (13740)vhml (Pořadatel)
     302240348   
 20.04.2015 13:19:11 


Radku paráda! Jestli to Vencovi jede líp, tak co zkusit si motory pohodit, pokud se ten jeho vejde do homologace?


4778+1778 (12456)Luky (Pořadatel)
    
 12.04.2015 22:35:51 


Moc hezký auto. Držím palce na soutěže .


3917+130 (2023)Dakos (Registrovaný)
     
 10.03.2015 15:46:31 


Slušný počin.


9781+1396 (20118)H. (VIP uživatel)
        
 10.03.2015 15:33:57 


Moc pěkně sepsaný Gratuluju k výkonu


76995+8638 (462418)eRman (Administrátor)
     286902236   
 31.01.2015 00:26:44 


Tak uvidíme, kucí. Říká se, že člověk neuvěří, dokud to sám nezkusí...


23153+3600 (26753)Míťa (Registrovaný)
     
 30.01.2015 19:49:08 


Hele tohle je opravdu úplně to nejmenší Stačí odeslat doklady a přijde tě tohle zpět, ale jak píše vhml tak si nejsem úplně jistej jestli bys tohle chtěl, protože to je jen začátek lapálií


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 30.01.2015 18:35:46 


Míťo, věř že bys to nechtěl


10966+2774 (13740)vhml (Pořadatel)
     302240348   
 30.01.2015 16:25:10 


Pro Toušíka pěkný nápad na článek - Testace krok za krokem


Odměnu navrhli: Míťa
140574+2829 (1548752)Daves (Administrátor)
      
 30.01.2015 16:23:28 


Jéé, hele, to bych chtěl taky. Je někde napsaný seznam podmínek pro udělení?


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
23153+3600 (26753)Míťa (Registrovaný)
     
 17.01.2015 16:08:03 


Já se vám příště vyfotím raději v bikinách aby jste si nedělali iluze Ona to ta kombinéza totiž schovává.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:14.01.2015 23:31:47 


Vždyť je na té fotce patrné, že právě slezl z orbitreku, aby ty rohlíčky vypotil a do té kombinézy se vešel


9781+1396 (20118)H. (VIP uživatel)
        
 Re:14.01.2015 11:38:18 


Ta kombinéza je boží!


140574+2829 (1548752)Daves (Administrátor)
      
 Re:13.01.2015 08:52:15 


Ó pan závodník Ani se na tobě moc nepodepsalo vánoční válení a vanilkový rohlíčky


76995+8638 (462418)eRman (Administrátor)
     286902236   
 Re:06.01.2015 12:35:59 


Udělat si v práci týden přesčasy a jít si to koupit je pro mě asi nejlepší řešení Protože jakýkoliv tyhle pokusy vyjdou co se týká materiálu ne zrovna zadarmo(bezešvé trubky atd.) a časově a plyn do autogenu a ve finále člověk zjistí,že to je dražší než to koupit a vůbec to nemusí fungovat Ale jako dalo by se to udělat,ale otázka zní,jestli to má cenu.


5490+1108 (3299)Vena136 (Registrovaný)
  
 Re:06.01.2015 11:59:09 


Hele na Lancii jsme to rozlisovali, ale to mělo dýlku třeba jen 5cm. U delší trubky nevím jestli by se to povedlo. Určitě bys to musel dělat více trnama.


10966+2774 (13740)vhml (Pořadatel)
     302240348   
 Re:06.01.2015 11:57:02 


Udělat trn, autogenem nahřát a nalisovat. Tím získáš rozšíření. Pak vzít písek, napěchovat, navařit zátky na obou koncích, za tepla ohnout, pak konce zaříznout a navařit příruby.


140574+2829 (1548752)Daves (Administrátor)
      
 Re:06.01.2015 11:39:13 


Ono je vnitřní d asi 32mm. Ale nějak si v hlavě nemůžu dorovnat jak udržet trubku aby se nedoformovala a za tepla to ní natlačit nějakej trn v domáckých podmínkách. Jestli udělat nějakej přípravek a pod lis. Ještě jsem to nedělal tak nevím jak se to bude chovat. Ale počítám že to má snahu se bortit.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:06.01.2015 08:50:27 


Kdybych to vyráběl, tak bych to asi řešil ohybem z jednoho průmeru kolem 30mm a v rovné části ke karburátoru vykouzlit kužel.


10966+2774 (13740)vhml (Pořadatel)
     302240348   
 Re:06.01.2015 08:23:56 


I ten kužel tam je. Ta trubka je rozříznutá, roztažená a svařená. Byl to jen takový pokus ze srandy, nikdy jsem to nepoužil


140574+2829 (1548752)Daves (Administrátor)
      
 Re:05.01.2015 23:14:37 


Tak chtěl bych napsal OU JÉ, ale na tohle nemůžu to spíš OU NOU Jo tak úplně takhle jsem si to nepředstavoval teda Ale taky možnost. Já to musím teď stejně nechat být dokud auto nebude jezdit a nebude otestovany. Pak až se do toho nějak pustím je teď tech výdajů dost a musím nakoupit něco domů taky. Ale stejně mi to nedá dlouho spát počítám..


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:05.01.2015 23:10:20 


Jo proč ne,ale zase ten kužel v tom sání má taky svůj účel bych řekl


5490+1108 (3299)Vena136 (Registrovaný)
  
 Re:05.01.2015 22:40:11 


http://skoda.daves.cz/Denik_poslednich_dnu-img_3fEo.jpg a je to, ne ?


140574+2829 (1548752)Daves (Administrátor)
      
 Re:05.01.2015 21:25:10 


No právě ty konusový trubky a ještě do oblouku,osobně nemám páru,jak se to dělá No ta cena je trochu moc,ještě za tyhle pulce,který se mě moc nelíběj.To je tak na okruhovku,je to hodně krátký a nacpaný nad ventildeklem.


5490+1108 (3299)Vena136 (Registrovaný)
  
 Re:05.01.2015 10:48:18 


Hr svody to tam taky mají stále Ono bys to asi našel. Mě osobně ta cena přijde nějaká přetažená. Chápu že je to zakázková výroba, ale to děláme doma taky a při dnešní ceně výpalku na příruby která v tom musí bejt zanedbatelná mě přijdou 2 konusové trubky dost drahé. Ale samozřejmě jsem to nedělal a asi kdo se do toho možná pustil se mojí dedukci směje


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:05.01.2015 09:39:22 


To vím,ale žádnýho dalšího neznám S ním už jsem to probíral,ale to je prostě ta "zakázková" výroba,ale dřív toho bylo plno,ale asi už to neni tak lukrativní,jak před 5-10lety ty berany.


5490+1108 (3299)Vena136 (Registrovaný)
  
 Re:05.01.2015 08:27:14 


Sání vám dodá Vokim, tady na webu.


140574+2829 (1548752)Daves (Administrátor)
      
 Re:04.01.2015 21:42:49 


A to DCOE máš No taky jsem se po tom pídil a asi neni jiná možnost než nechat vyrobit dneska.Osobně nevím,kde by se prodávaly takový ty univerzály,jako se dělaj výfuky.Bývalo to v každym druhym e-shopu a teď je prd.Na nějakou prdlavku bych to možná taky užil,každopádně když svody,tak na míru k motoru,ale ne vždycky to je potřeba

A třeba by to líp vypadalo,ale nemuselo by to líp jet


5490+1108 (3299)Vena136 (Registrovaný)
  
 Re:04.01.2015 21:34:35 


Kdybyste klucí měli nějaký přebytečný sání a jedno DCOE, tak bych ho taky uživil

IDF je fajn, ale s DCOE by to přeci jenom vypadalo líp


10966+2774 (13740)vhml (Pořadatel)
     302240348   
 Re:04.01.2015 21:19:47 


To je vlastně pravda No až budeš chtít to jedno DCOE přes hlavu,tak dej vědět.Už mě tady v krabici začínaj srát,jak překáží.Nikdo mě toho nechce zbavit To by jsme se pak domluvili i ohledně peněz I když na co tam máš vlastně za obsah?


5490+1108 (3299)Vena136 (Registrovaný)
  
 Re:04.01.2015 18:02:25 


Hele namísto sytiče tam bude kousek drátu protože už to nechci cpát do tunelu. Už tak tam není moc místa. Ale netvrdím že by se to tam nevešlo Jinak startovat přes sytič snad budu, ale začínám si pomalu hrát s myšlenkou jednoho webříka přes hlavu. Ale ještě musím koupit svody 3-1 a tlumič. I když do toho se možná i pustím uvidíme.
A o podtlaku mě nemluv Ten krátkej co tam byl původní jsem napájel na 8. Hadici a sám dobře víš co jsem s tím provedl takže tohle jsem snesl z půdy a bylo to nejrychlejší řešení. A je tam ještě hodně nedokonalostí, ale za tohle díky


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:04.01.2015 17:56:19 


Promiň vždy jsem to dělal a dnes jsem zapomněl tak příště to napravím


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 04.01.2015 13:37:55 


Máš to moc hezké


2677+201 (2878)Skodovacek (Registrovaný)
    
 04.01.2015 09:04:30 


Zdar.

Hele natáhni si k tomu karbecu ten sytič,nebo tam dej aspoň kus bowdenu a strunu,aby se dal zatáhnout.Nikdy motor nestartuj a netrap bez Nikdy nebude fungovat a to samý u těch DCOE,jak to bude mít volnoběh za studena,je to za tepla špatně.Při nejlepším tam je velký pokles otáček a studený motor s 500ot taky neni dobrý.Kdyby to nebylo potřeba,tak to tam nedávaj

A ten podtlak rozdělovače jsi mohl dát jenom hadici na to očko co tam bylo bez tý trubky na karbecu a beztak to tam máš špatně daný Takle se to uklepe nebo povolí.....no pak ti v tom udělám nějak pořádek,až řekneš,že to vrčí


5490+1108 (3299)Vena136 (Registrovaný)
  
 Re:04.01.2015 00:52:12 


Paráda, vypadá to dobře. Říkáš, že chceš rady... tak pro začátek jedna: otáčej fotky, než je sem vložíš, protože si můžeme hlavu ukroutit...


23153+3600 (26753)Míťa (Registrovaný)
     
 Re:24.06.2013 12:52:21 


Tak s použitím vhodnýho karbecu by se dalo i z "civil" verze vytáhnout dost,ale tak když máš 2xkarbec,tak proč je tam nedát a výfuk je pak už to nejmenší.A ještě se zeptam,to máš ventily z fáčka(tvarově mě připadaj) i se sedlama a nebo to je něco speciálnějšího Se mě zdaj výfukový dost velký a sací zase dost malý Ale nějaký ten milimetr se blbě poznává.


5490+1108 (3299)Vena136 (Registrovaný)
  
 Re:24.06.2013 11:08:08 


To ve hvězdách.. Mám doma svody litinové, ale asi bych to chtěl potom udělat na webry když už doma jsou připravený.. Takže se uvidí, ale do budoucna asi webr + svody. Popřípadě bych teď jel pouze 2 komorák a pak by se to předělalo protože hlava je udělaná na sání nad hlavou.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 21.06.2013 13:06:45 


Dovolim si jednu technickou To budeš dělat motor s webrama a svodama z trubek a nebo "chudší" verzi se sáním na dvoukomorák a litinou na výfuku?


5490+1108 (3299)Vena136 (Registrovaný)
  
 Re:03.02.2013 20:17:01 


Z toho jsem pochopil že můžeš bez problémů mít barum vzhled


4097+306 (4403)Stovkař (Registrovaný)
   
 Re:03.02.2013 20:16:18 


2.1.9.5 Veškerá reklama, která není aktuální, s výjimkou původních reklam na voze,
musí být odstraněna.
Příloha K
2.1.10 Dobový vzhled
V tomto kontextu je vzhled pokládán za definovaný svými barvami a svým barevným
schématem.
- Pro vozy homologované FIA, velkosériové výroby (cestovní vozy, GT vozy
homologované před r. 1966, skupiny 1 až 4, skupiny N, A, B) je pro každý model
vozu, u kterého je možné historicky prokázat, že měl zvláštní vzhled, povoleno
použít stejný vzhled se stejnými barvami a logy, které mají původní rozměry.
- U všech ostatních vozů si původní vzhled může zachovat pouze příslušné šasi,
se stejnými barvami a logy, které mají původní rozměry.
U vozů, které mohou historicky prokázat, že závodily ve zvláštním provedení (např. Gulf
Porsche, L M Lola, JPS Lotus atd.), je povoleno nadále používat tento vzhled pod
podmínkou, že bude mít stejné barvy a velikost log jako tomu bylo původně.
V souladu s výše uvedenými předpisy budou soutěžící podporováni, aby používali své
vozy s jejich původním vzhledem.
Pozn.: V zemích, kde je určitá reklama (tabák, alkohol …) omezena legislativou, se
musí soutěžící ujistit, zda je vzhled jeho vozu v souladu s místními zákony.


4097+306 (4403)Stovkař (Registrovaný)
   
 Re:03.02.2013 20:09:46 


Myslím že je psáno v příloze, že pokud je to dobová reklama, tak ji tam můžeš mít. Ale nejsem 100% jistej.


4097+306 (4403)Stovkař (Registrovaný)
   
 03.02.2013 18:54:09 


Super děkuju moc! Sice z toho nejsem moc nadšenej a myslel jsem že se do téhle barvi nikdo nepustil ale i tak je to prozatím asi nejhezčí a v plánu.. Jen mě jde o to že je na autě reklama BARUM smí to bejt kvůli testování?? Není to reklama nebo něco? Díky


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:barva02.02.2013 16:41:02 
 Re:barva02.02.2013 16:39:35 


Po hodině hledání jedna fotka:
http://liborek81.rajce.idnes.cz/Rallye_Praha_Revival_1.4.-3.4.2011/#IMG_2722.jpg


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
3917+130 (2023)Dakos (Registrovaný)
     
 Re:barva02.02.2013 14:21:46 


Jj. Ale fotky žádné nemám


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
3917+130 (2023)Dakos (Registrovaný)
     
 Re:barva01.02.2013 12:35:47 


Mám za to, že je to replika a že je koupená od Dakose. Není - li tomu tak, prosím, opravte mě.


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
9781+1396 (20118)H. (VIP uživatel)
        
 Re:barva31.01.2013 15:03:02 
 Re:barva31.01.2013 07:48:46 


Ale ale a to je originál? Nebo replika? Docela bych chtěl zjistit nějaké podrobnosti pokud to bude možné.


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:barva30.01.2013 22:16:36 


Eda Patera z Radotína má žlutou esku s Barum polepama. Dobrá volba.


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
3917+130 (2023)Dakos (Registrovaný)
     
 Re:barva26.01.2013 22:41:14 


Zatím ne, ale věřím, že na jaře bude o jednu více , jestli se podaří


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
1087+35 (561)fido (Registrovaný)
   436-806-838  
 26.01.2013 19:40:52 


TAkze bude replika Barumky? Oto bude hezke a zajimave


Unregistered
 Re:barva26.01.2013 09:11:35 


Je pravda že žlutá není vrchol krásy, ale nikdo jinej to nemá


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10966+2774 (13740)vhml (Pořadatel)
     302240348   
 Re:barva26.01.2013 00:00:34 


Já vím, já vím ale je to zlo pomalu se mi začíná žlutá líbit a je pravda že zelenou Hauglnda má dnes skoro každej a jak se má proslavit jiné jméno "Touš" ve stínu jeho jasně že myšleno v ironii...


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 barva25.01.2013 20:55:54 


za mě zelenou těch je málo, případně žlutou těch je ještě míň,ale ta se mi moc nelíbí


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
8992+2907 (16658)Honza5 (Tester)
      
 Lakování25.01.2013 13:55:06 


Taky bych se přikláněl k Barumu, vypadá to zajímavě


840+20 (860)Dejvid (Registrovaný)
   274 766 671   
 Lakování24.01.2013 22:22:11 


Radku! pro mě jasně vede barumácká!!!


4097+306 (4403)Stovkař (Registrovaný)
   
 Re:24.08.2012 12:46:57 


No budu se snažit to udržet Hlavně aby nešla felda.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:24.08.2012 10:32:47 


To bude potom rozprodávat ten zbytek.....


9781+1396 (20118)H. (VIP uživatel)
        
 Re:23.08.2012 20:37:11 


Jasný. 1300 převrtaná na 1600 je lepší S tim časem ... A počkej až se oženíš a budeš mít děti


76995+8638 (462418)eRman (Administrátor)
     286902236   
 Re:23.08.2012 16:05:31 


Tak to mě roman jen pokouší ne samo že se pojede 1,3.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:23.08.2012 15:31:18 


1,6 by bylo zvěrstvo. Tato auta vždy jezdila maximálně 1300 a to by asi mělo zůstat zachováno.


9781+1396 (20118)H. (VIP uživatel)
        
 Re:23.08.2012 15:26:38 


Necháme se překvapit I to je možnost že to tak dopadne. Teď musím poplatit vše okolo a až bude auto připravené na motor tak se ho budu snažit sehnat. Ale samo že nikdy nemůžu říkat že to dotáhnu protože teď jsme se pustily s tátou do stavby vodní elektrárny a nemám ani minutu na to abych se věnoval autu, do toho ještě studuju a je to fofr Proto by mohli mluvit Freiové pomalu víc o mém autě než já sám Uvidíme jak se to stačí nebo nestačí otestovat. Je mi jasný že každej staví Sko a každej dá favorita, ale jak píšu pokusím se to udělat pořádně, když to půjde


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:23.08.2012 14:58:46 


Prodam ti do toho 1.6ku


76995+8638 (462418)eRman (Administrátor)
     286902236   
 Re:23.08.2012 14:46:53 


Viděl bych to tak, že prozatím pojedeš favorita a postupem času zůstaneš u favorita.....


9781+1396 (20118)H. (VIP uživatel)
        
 Re:23.08.2012 14:36:07 


To se popravdě ještě uvidí v nejbližší době jedu na autoklub si to nějak vyřešit ale mělo by to bejt s 13 motorem co měla RS. Jinak vše zůstalo "seriové". Tak proto bude složitější motor, ale prozatím pojedu favorita. A postupem času se uvidí.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:23.08.2012 13:34:50 


Která homologace je ta poslední?


9781+1396 (20118)H. (VIP uživatel)
        
 Re:23.08.2012 11:29:54 


Pokecej na srazu se Stanckem Hosnedlem ... Ten sice postavil 1150, ale určitě rád poradí


76995+8638 (462418)eRman (Administrátor)
     286902236   
 Re:23.08.2012 10:48:29 


Díky díky za podporu. Sice se mi do toho nechtělo po tom co jsem na autě udělal ale. A prosím pokud by měl někdo nějaké fotky dokumenty cokoliv o Sku prosím na mail pokud by jste měli chuť. Díky


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:22.08.2012 20:02:13 


Ty jo, když jsem viděl inzeráty v bazaru tak už jsem se lek, že končíš nadobro Tohle je lepší varianta, fandím zadohrabům!


76995+8638 (462418)eRman (Administrátor)
     286902236   
 Re:01.08.2011 13:52:35 


Jo, je pravda, že jsou to drobnosti. To jenom kdybys to chtěl úplně dokonalý podle přílohy J. Já mám ten rám taky divoce, přivařenej ke střeše atd. Jinak šrouby se tam zpravidla realne nedavaji, pouze je tam nalepena hlava šroubu.


10966+2774 (13740)vhml (Pořadatel)
     302240348   
 Re:01.08.2011 12:58:12 


Hele prosímtě vhml ty máš tam šrouby? Já si teda myslím že dodělat tam 3 šrouby není problém, můj názor je že jsou tam úplně k ničemu. Nebo jakou mají pointu? Že se třeba utrhají ty svary.. to asi těžko. Jinak vzpěru do dveří jsem taky mysle,l ale kdyžtak si ji tam dodělám což není problém protože se tam nechá už všude sáhnout. jinak trubky je fakt že jsou za tepla, Pod lakem už budou klidně zastudena, a myslím že kříž za zády udrží i tu teplem ohřátou trubku. A nakonec si myslím že pokud bych chtěl na RC či volnej pohár tak takovéhle detaily řešit nebudu. Ale díky za připomínku.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:01.08.2011 07:53:21 


Protože FIA. Logištější odpověd nenajdeš, bohužel.

Jinak k tomu rámu mám pár výtek k dokonalosti. Přidal bych výztuhu horní zadního rohu dveří, ta udělá hodně. A škoda těch ohýbaných trubek za tepla. Nesmí to být a jeden z výrobců rámů kvůli tomu ztratil i certifikaci. Kdo to byl nevím, možná právě Grabijec?


10966+2774 (13740)vhml (Pořadatel)
     302240348   
 Re:01.08.2011 00:44:27 


Můžeš mi Stovkaři vysvětlit, proč by vevařenej, tj. nerozebiratelnej rám, měl mít nějaký rozebiratelný spoje?


3547+132 (1839)m8rinek (Registrovaný)
   215320928 
 30.07.2011 19:41:53 


To měl hlavně vědět taky ten co to dělal. Docela blbé nechat si udělat rám, kterej není podle homologace. Ale ono je vlastně u tohoto rámu jedno, má stejně více opěrných bodů, než může mít.


4097+306 (4403)Stovkař (Registrovaný)
   
 Re:30.07.2011 11:58:52 


Panečku no vidíš to jsem ani nevěděl že musí bejt.. No už to tam není holt s tím budu jezdit jen po dvoře


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 30.07.2011 11:33:10 


koukni k Freium...uvidíš


4097+306 (4403)Stovkař (Registrovaný)
   
 30.07.2011 11:30:34 
 Re:30.07.2011 11:28:01 


Tam maj bejt šrouby?? To je blbost ne?


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 30.07.2011 11:22:09 


Blbě vidím, nebo tam chybí šrouby? Neměl by být rám ještě náhodou podle homologace přišroubovanej? Škoda toho ohýbání za tepla


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
4097+306 (4403)Stovkař (Registrovaný)
   
 Re:22.06.2011 09:44:51 


Já si nebyl jistej Hricinou a Hlušičkou. Tak to je asi od Hlušičky.


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:22.06.2011 08:38:54 


Tohle potrubí máme taky na motoru. Výfuk byl od Hlušičky, tak jestli je i sání? Ale nevím to jistě.


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10966+2774 (13740)vhml (Pořadatel)
     302240348   
 Re:22.06.2011 08:11:15 


To není problém zatím máme hotovou jen kašnu, a 2 vrtule. Teď budem betonovat savku.


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:22.06.2011 08:09:26 


Nene už jsem to koupil od klučiny a ten to on někoho koupil, od někoho kdo dělá výfuky, ale zaboha si nevzpomenu od koho..


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 22.06.2011 05:48:52 


Co to je za zajmavý potrubí? To je domácí výroba?


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
6772+945 (7717)gapin (Registrovaný)
   267037142    
 22.06.2011 00:00:57 


tyhle turbíny mě zajímají a někdy by jsem to chtěl vydět rozebraný


2677+201 (2878)Skodovacek (Registrovaný)
    
 Re:21.06.2011 22:53:55 


To je on mého srdce šampión!


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:21.06.2011 22:03:06 


A co takhle turbina na vodní elektrárnu?


4417+132 (4549)zetka (Registrovaný)
    423311584   
 Re:21.06.2011 16:46:13 


Točit se tam něco bude, vydělávat doufám taky, ale kolotoč to není


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 21.06.2011 15:16:36 


Kolotoč?


2677+201 (2878)Skodovacek (Registrovaný)
    
 Re:20.06.2011 10:23:36 


Safra to mě ani nenapadlo Ale myslím že byl to bylo dost nepřenosný


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:20.06.2011 09:26:58 


Gril na pětikilové steaky...... ????


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
9781+1396 (20118)H. (VIP uživatel)
        
 Re:19.06.2011 23:42:04 


To není..


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 19.06.2011 21:46:08 


napada mi jedine karusel


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10966+2774 (13740)vhml (Pořadatel)
     302240348   
 Re:21.03.2011 12:40:22 


Bylo mě to tam řečeno. Ale vypadá hodně reálně, jen myslím že nebyla třeba nádržka na vodu v té době ze 120tky a takové drobné detaily. Ale mělo to litinovej 8 kanál a suchou vanu.


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 21.03.2011 12:18:56 


Z čeho soudíš, že v technickém muzeu je nějaká replika?


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
9781+1396 (20118)H. (VIP uživatel)
        
 Re:02.01.2011 22:30:38 


Myslím že nebudu, ještě si dělám druhou úplně v serii, takže je to v celku fajn. Jojo pak jsem si to někde přečetl ještě jednou, šlo to snadno. Už je mám skoro hotové.


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 23.12.2010 02:59:51 


o jé..jednou toho budeš litovat Radku,veř mi A jak Ty poloosy?Došla Ti pak smska,že se to musí pouze sklepnout kladívkem?


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
4184+1292 (5476)Venni (Registrovaný)
      
 Re:31.01.2010 16:43:40 


Uvidíme jak se to s gumama vyvrbí,nechám to ještě chvilku být a pak tak zavolám jak to vypadá.


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
4184+1292 (5476)Venni (Registrovaný)
      
 Re:31.01.2010 12:49:46 


Takže : Kola jsou z forda, upravovat je budu sám, celkem 4 sady i pro wenu, šířka je 5,5 palce. Jo a s pneu jsem tu paní nepochopil. Ta mě řekla, že je problém s dopravou... Tak jsem myslel že nemají stálého dopravce. A nevědí jak je dopravit. Pokud je nemají tak to je jasný.


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 31.01.2010 11:59:44 


Jo a z čeho jsou tyhle kola? Taky by se mi líbili, ty jsou širší než apolla? A upravovat na 130 rozteč si budeš sám?


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
4815+447 (5262)1Venca (Registrovaný)
     201-347-041   
 Re:31.01.2010 11:58:09 


Jenže oni je právě skladem nemají, čekají než jim je dodá výrobce a neví kdy to bude, aspon takhle mě to říkala ta paní po telefonu. Jak to bude s dopravou je další věc, ale s tim si myslim nějak poradí...


4815+447 (5262)1Venca (Registrovaný)
     201-347-041   
 30.01.2010 23:48:15 


Re:1Venca, Venni
Hele pokud by jsme se nějak domluvili, a věřily mě tak mě můžete poslat peníze na účet a já nám pro ty pneu dojedu. Pokud je budou mít skladem. Nechce se mi na ně čekat zrovna třeba do konce března a tak...


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 30.01.2010 11:23:35 


No právě to je ono... Chtělo by to sehnat někoho kdo by jel tím směrem a vyzvedl je tam. to si myslím že by byla cesta nejmenšího odporu..


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:30.01.2010 11:19:03 


No tam jsem si je objednal taky, jenom nikdo neví kdy vlastně budou...


4815+447 (5262)1Venca (Registrovaný)
     201-347-041   
 30.01.2010 09:47:41 


Tak oni maj tu cenu do konce ledna. Nejezdí někdo známej tím směrem protože jsem jim volal a oni vůbec nemají nějakého stálého dopravce, a ani neví kdy někoho seženou. Což mě přišlo hodné zvláštní...


10143+588 (10731)Toušík (Pořadatel)
    
 30.01.2010 00:44:35 


Já objednal R888 včíra


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
4184+1292 (5476)Venni (Registrovaný)
      
 29.01.2010 18:40:05 
 Toyo29.01.2010 18:35:37 


Ahoj, kdepak jsi sehnal toya?


4815+447 (5262)1Venca (Registrovaný)
     201-347-041   
 re03.12.2009 13:14:40 


zdar hele prosim te pujdeme na ten ples??


1927+1 (964)lovt (Registrovaný)
  
 Re:30.10.2009 11:57:27 


Chudinky pneumatiky hranatý...


4778+1778 (12456)Luky (Pořadatel)
    
 29.10.2009 16:31:20 


Radku,to video sis měl nechat ulitý a radši se sním nechlubit


4184+1292 (5476)Venni (Registrovaný)
      
Celkem záznamů: 157 [ Zobrazit 15 ]
 Online pokec[ větší okno ]  
Načítám zprávy...
Načítám uživatele...
(255)
 
Copyright 2001-2024
Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz

Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu :
Tadeáška - Tereza Spilková,
email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
email: pošli email

Partneři ŠKODATEAMU
Výměna oleje v automatu

Výměna oleje v automatické převodovce. Ceník pro vozy Škoda.


Google search

Nenašli jste na těchto stránkách co jste hledali ? Zkuste Google...

Google
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Vždy přihlásit: Zapomněl jsem heslo
Chci se zaregistrovat
Reklama


Kalendář akcí
<< Březen 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Přidat akci
Statistika
Právě prohlíží:309
Právě přihlášeno:0
Dnes návštěv:7782
Celkem návštěv:170413020

Článků:1010
Fotografií:34613
Komentářů:17281
Uživatelů:4387


Ukaž link na tento záznam deníku, který můžu sdílet