- Přidat do oblíbených - Switch to English škoda quickbar >>  skoda-tuning.cz |  skoda110r.cz |  skoda110r.com |  skoda.daves.cz |  skoda-virt.cz |  techweb 
 
ddd
Načítám obsah...Vyhledávání
Peníze v banku
525 Kč
Co je to bank a jak čerpat?
Menu

[ Mapa stránek ]
Foto Tip
!Škoda Felicia 1.3

Škoda Felicia 1.3

WebShop Tip
Naše projekty
www.skodateam.cz
dumsnu.skodateam.cz
vysivky.skodateam.cz
Reklama


Navigace

>> 

Domů

-

Vaše vozy

>

Škoda 100

>

Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

 << 

Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

 
Celkem záznamů: 64 (Zobrazeno 31-45)

10.03.2015 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Jak jsem Barunkou do prahy vyrazil 

Přemýšlím jak tento článek sepsat a přiznám se, že na ewrc mě trošku nakopl článek o Titanaku. Proto volím tuto formu.

7.00- Začínám se převalovat s myšlenkou že mě nesvítí ještě mlhovka, nemám nastříkané mřížky do blatníků,…

7.15- Vstávám chudák Andrejka na mě kouká jako na blázna proč v neděli když tvrdím že mám vše hotové už vstávám a jedu na likvidaci pro rohožky aby auto vypadalo i uvnitř hezky. Vracím se zpět, rychlá snídaně a vyrážíme do Rohozna dodělat auto.

9- Volám Honzovi jak probíhala technická na LR. Začne vyprávění jak Olda nedostal technickou že mu nebrzdí ručka, Honza že měl problém s tím že mu přibržďovalo kolo a musel opravovat atd.

9.05- Kolabuju :D Důvod: přibržďují mi obě zadní kola každé jinak, nesvítí mlhovka a pokud svítí nesvítí přední levé dálkové světlo, pokud dám blinkr a dálkové rozbliká se celá palubovka, nemám mřížky v blatnících, stále hoří kontakdy v rozdělovači...

9.06-11 stříkám, brousím , zapojuji, měním žárovky, zvedám, trošku se i vztekám, mezi tím jedu s feldou která žere oleje stejné množství jako benzínu pro plato, tím pádem v okolí Rohozna vznikla mlha 

11-12 ještě projíždím auto a snažím se trochu ošoupat nové obložení v bubnech, které přibržďuje.

12.15- Rychle najíst, letím domů s ČERVENOU FELICIÍ pro doklady, oblečení.

12.30 Honza přijel, dokurtování auta, nějakej vercajk sebou (vzal jsem SPZ z Una-pro Venniho), připřažení bráchovo auta, od mamči jsme dostali svačinu a vyrážíme směr Praha.

14.30- ( 30 minut do plánovaného testování) Už jen s Honzou dorážíme na Chodov, koukám kolem všude auta a hodně, složíme auto, přeparkujeme. A Honza říká vem papíry dojdem to zaplatit a pak tam najedeme.

14.31- Ty vole , ty vole úúúúúúúááááááááááá néééééééééé

14.32-Honzo průser doklady jsou v ČERVENÉ FELICI, která stojí mimochodem v Rohozně. Jdu za p. Stránským :
Já: Dobrý den já mám starost zapomněl jsem si doklady od auta doma.

Stránský: No to jsi tady dneska jedinej kdo má starost :D :D

14.45- Volám mé drahé polovičce Andrejce : Miláčku prosím úplně co nejrychleji skoč do auta pokud tam je batoh a co nejrychleji mi ho přivez před Beroun ke KFC.

16.05- Volá Honza, který zůstal na STK : Je tady posledních 5 aut měl bys trochu hnout ( Stále čekám před Berounem na doklady)

16.12- Volá p. Stránský : Kdepak jsi už tady čekáme jen na tebe človeče!!

16.33- Přijíždím s Andrejkou na STK vyskakuji běžím k placení : Máte sporťák a techničák?
Projíždím papíry………….A safra a safra ---- Pak mě napadlo že mě to z fólie vypadlo do batohu naštěstí běžím zpět, vytahuji beru Andrejku za ruku a společně utíkáme zaplatit. Poté běžím zpět do auta pro SPZ, abych je nějak přichytil na auto kvůli fotkám.

16.42-Máme naměřené emise za mnou naštěstí ještě nějaké auto.

16.45- Začátek technické: Perfektní pan komisař, který byl hodně fajn a myslím, že na nás poznal že jsme druh závodníků, kteří to staví doma na koleni a nechtěl dělat problémy. A o těch povím kdyžtak individuálně protože bych nějak nechtěl dělat problémy STK.

16.55- Přejíždím ke komisařům, tam jsem trochu zmatenej nejdříve se ptají na co t chci testovat. Tak říkám že na MČRHA- komisař se podívá a jen s pousmáním: No to máš ještě co dohánět jestli se tam chceš s někým honit( serie karbec, motor 120ca, serie výfuk) a po otázce proč nemám nějaké svody a lepší výfuk než serii z Rka se na komisaře podívám a vysvětluji že šetřím na kočárek a nemám na výfuk. Myslím že tímto jsem dostatek komisařů odrovnal a už bez dalších dotazů mě poslali dáme.

17.05 Vyjíždím ven zatím ještě ve stresu, že to neudělám nebo že si to ještě rozmyslí 

A pak už jen nakládáme auto, a vyrážíme pomalu domů. Kousek za Prahou mě dochází, že už nemusím mít tělo v křeči, protože už to prostě MÁM HOTOVÉ. Stavíme v mekáči na jednoho hambambá. Po cestě koukám se na Andrejku, která jejím pohledem vyjadřuje: „Ty seš ale moje pako, ještě že už to máš hotové“. A hezky se usmívá.

Tímto bych chtěl moc poděkovat v hlavní řadě mojí nejdražší polovičce za tu trpělivost, našim a hlavně mamče za všechno od penízků na auto, po svačiny do dílny… ,Honzovi za to že za mě skoro udělal STK a navedl mě na to, že chci takové hezké auto, které dneska mám, Vennimu za veškerou pomoc , Pavlovi Kolářovi za půjčení sedaček, Hornovi za to že volám o informace i v nevhodné chvíle a všem kteří mě radí a podporují :D
Tak velké DÍKY!!!

Tak velkéDÍKY!!!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


30.01.2015 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak dneska mě dorazila poslední věc, když už víte že jsem ta modelka :) A potěšilo mě že nemusím kupovat nové helmy protože ty co mám ještě budou platit což mě ulehčí rozpočet.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A když mám ještě zkoušky, tak jsem při tom začal trochu papírovat a musím uznat že je to opět super věc nakonec. Protože nikdo neví jak se má přesně postupovat :D Technik, inspektorát, i internet tak každej má jinej postup tak snad to klapne. Ale malou část už mám.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

12.01.2015 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak je fakt že se nám pomalu a jistě krátí čas a musel jsem mimo auto taky začít zbrojit lehce na sebe :) Dneska mě dorazili botky které jsem si zkoušel , ale cenové mě to příšlo dost na zmar. Ale narazil jsem na ně u jednoho obchodu výprodej a měli pouze jediné za krásnou cenu a mojí velikost tak jsem to vzal i s lampičkou na noční RZ.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Již předtím jsem zakoupil něco na propocení. A opravdu se nákup povedl spodní prádlo sparco COOL tak doufám že to bude fungovat :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A kombinéza která mě tak nějak okouzlila. Sice cena moc ne, ale možná to z vás někdo zná když něco chcete... a přitom bych řekl že by se i k autu mohla hodit. A určitě bych zde napsal kladnou reakci na kombinézy od pana Jelínka který mi vyšel vstříc!! Kombinéza je ušitá na míru nikde netáhne no prostě z té mám docela i radost.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)03.01.2015 (So)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Líbí se: eRman
Můj milí deníčku!Tak zaprvé se ti chci velice omluvit že jsem do tebe tak dlouho nic nevložil ani nenapsal a přitom se stalo tólik moc krásných věcí!!! Myslím si že to ode mě nebylo vůbec správné a u míti v deníčku jsem si přečetl od Romana že nikdo nic nenapíše proto se omlouvám a jsem rád že mě to nakoplo!Moje poslední přidání bylo v roce 2013 což si myslím že tento web má špatně nastavené roky :) Jinak jsem fakt ostuda a nedokážu si to vysvětlit :) Ale už je vše v pořádku a jedeme dál.

Tak pokusím se nějak trochu popsat co se stalo.

U hlavy mě první napadá že jsem někdy v té době ještě dodělal motor s Hliníkovou hlavou prostě motor z rapida k čemuž by měli být použity ty 2 webry. Ale tenhle motor je pouze takové to trápítko asi na pravidelnost atd. Nějaké parametry by ten motor snad měl mít je tam spodek vyleštěnej, hlava z fábie, ale pouze obsah 1289 prostě taková čistá třináctka.

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Jinak asi nejvíce co mě mrzí je že sem nemohu přidat žádnou fotku z kytování, příprav, broušení a lakování auta protože mamča dala naformátovat kartu na foťáku. Byl to asi ten největší boj i když na tom nemám skoro žádnou zásluhu. Myslel jsem že si auto nechám nalakovat, ale to člověk potká moc prýmového kámoše do kterého nalil pár kořalek a slovo dalo slovo že to láknem doma. První prohlídka byla nad moje očekávání :) Ale lakování je na jeden celej článek!!!

Přišli jsem do sušárny a zaznělo: Ty jo to je paráda!!! Jenom tady kytnem tohle, malinkou bulku na střeše a můžem lakovat :D (Ještě teď se u počítače musím smát :D )
Tak asi jak tušite to tak neprobíhalo a musím uznat že pokud bych měl auto kytovat s mou trpělivostí asi by bylo již v hutích :D

Avšak vše se podařilo na výbornou 1 s hvězdičkou a tímto
Vennimu ještě jednou strašně děkuju!! A ne jen za lakování, tvorbu nádrže, pracích na autě, servisování a společnému řádění ale i za trpělivost co se mnou měl a má :D
A pro ilustraci jsem jednu fotku vyštrachal:

Jinak ještě tu fotku popíši:žluté pozadí je kvůli tomu že sušárna na dřevo je uzavřená místnost a všude je nyní žlutý povlak jak na dlaždicích tak na stěnách , venni má bílou kombinézu která na konec byla žlutější než auto což byli asi i venniho plíce. Ale byla to paráda a jsem rád že to takhle krásně zvládl což jsem po pravdě poznal až později což mě mrzelo :( Ale teď už to vím a i sranda byla myslím :)

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Mezi tím nemám bohužel moc žádné fotky a tak si nemá cenu příliš popisovat když si myslím že pohledem se radši každe prošťourá sám.

Jinak jsem si udělal opravdu spousty radostí na auto na sebe ale to sem přidám asi postupně .

Takže po nalakování jsem začal tahat postupně nápravy :
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Potom jsem tahal brzdy potrubí v mědi, trubky na vodu které mi dali dost zabrat i když už byli naohýbané protože jsem tam jednu trubku do tunelu strčil obráceně a musel ven motor , převodovka a znovu otočit správně :D
Mezi tím jsem si ještě koupil podvozek protože to chybělo a penízku samozřejmě taky moc není, ale snažím se to auto snad postavit pořádně:
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Jinak to bylo myslím takové to domácí skládání auta které dělám takhle komplet úplně poprvé tak prosím omluvte všechny chyby nebo věci které se vám nezdají a budu rád za rady a kritiku (ale né moc velkou :D )!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Teď jsem tak v nějakém stádiu kdy doděláváme elektriku ale vše ostatní je připraveno. Oleje dolity, voda benzín nalitej a čekáme na to první vrknutí na což se asi každej těší nejvíc :)

TAk prosím držte palce :)


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Jinak opět od Venniho jsem měl kola a nějaké gumy které bych řekl že auto mooc sluší.


!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Tak a když vidím jak parádně jsem jde nahrávat jak fotky tak text tak určitě budu přidávat častěji! Jinak ještě musí říct že taky dost velkou dobu nám doma zabrala stavba a rozhejbání turbíny která od jara frčí. A proto jsem se taky nemohl autu věnovat nějak moc spíše po nocích, což ale přetrvává jak tak přemejšlím :D
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


To dnes asi vše už se mi chce strašně spát tak něco napíšu zas příště.

18.06.2013 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak zas krůček k úspěchu..doufám. Hlava má nové ventily, sedla, lehce porovnaná a nové vodítka. Trošku jsem z toho nervozní protože peněz jako želez a stejně není 100% jistota zda je všechno úplně správně a zda pojede atd ale to asi k takové hlavě patří..
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Obsah bude 1198 a ještě se mi podařilo sehnat litinové výfukové svody tak jsem za to moc rád.

10.02.2013 (Ne)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak sedačky usazené ale je fakt že rám trošku překáží a 100vka je prostě malé auto..volantovka se připravuje a myslím že i kola by slušely ale zatím bohužel.

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

30.01.2013 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak po prvním pokusu se mě zas nepodařilo přidat ale tak koukám do stěny vedle televize a tedy musím jsem dát radost jakou jsem si taky už dříve udělal. Nové naladěné na 13tku tak jsem na to zvědavej ale prozatím vím že fungujou perfektně :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A jinak se ještě jednou omlouvám že jsem se neůčastnil snow slalomu ale bylo školení jezdců, dnes jsme byli u pána doktora tak ještě fotky a dostaneme náš první rally řidičák :)

24.01.2013 (Čt)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak předem se omlouvám že používám cizí fotky, ale nemáte ještě ještě někdo dobové fotky Ska?? Tohle jsou nějaké úvahy a možnosti lakování.. pokud by jste opravdu měli jakoukoliv fotku budu rád a pokud mě tady řeknete která se vám líbí budu také rád :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

18.01.2013 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak některé dílly už se moc těší na kastli :) Na předku jsou prozatím pružiny od T2, ale chtěl bych to pak osadit pružinama i tlumičema HP nebo Protlum. Jinak vše je nové a co není nové tak zrepasované :) Převodka řízení je upravena a osazená guferem tak jsem na to zvědavej jak bude fungovat :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Nejvíce mě dojímá že se vracím zpět ke kořenům a dávám úzkou nápravu. Seriové prasátka atd.. Jinak zadek je osazenej obložením z Renovaku.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

15.01.2013 (Út)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak věci se dali do pohybu je pravda že jsem ani netušil kolik věcí jsem na tom zkur... Ale naštěstí to Jenda dokázal dát nějakým zázrakem dohromady! Je to super vidět že to má význam, že to auto vypadá a tvoří se přitom kousek malé závodní historie.. Myslím že pokud bych se dneska znova rozhodoval tak skoro levněji vyjde sehnat novou kastli a do toho dát rám než opravovat tohle co všechno jsem pos.. nechci se vyjadřovat tak vulgárně jenže je to pravda..No a takhle se to začíná pomalu ale jistě rýsovat :)

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Problém byl i v mnou navařených sedačkách což se vše muselo opravit odbrousit a udělat podle přesně jak má bejt!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Na zadním platě se opravili KRUTO REPRÁKY..
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Bohužel jsem tam navařil nápravy od molčana což se taky muselo vše vrátit a nehledě 5Q tunelu navařit zpět jen na 4Q ale vše už je tam i kastlík na baterku. A vepředu se musela navařit celá nová stěna protože to tam už bylo připravené na vahadlo .

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

To prozatím snad vše budu se to tady snažit teď zas nějak obnovovat co a jak se děje snad to dotáhneme do zdárného konce! Jinak díky všem za rady pomoct a tak celkově. Hlavně jenda má obrovskou zásluhu díky.

22.08.2012 (St)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak nevím zda jsem dostal rozum nebo ne, ale myslím že ano. Většina zásahů, úprav a dílů je nebo bude nenávratně pryč a pokusím se postavit škodu 120S podle poslední homologace. Největším oříškem bude asi motor, ale i ten si myslím že by se dal postupem času poskládat. Moc za tuhle myšlenku děkuju Freiům, který mě otevřeli oči a při pohledu na jejich LRu. Usoudil že je to správná cesta. Pokud by měl ještě někdo zájem o nějaké díly jsou k mání. Co nepatří do Ska jde pryč.

Pokud by měl prosím někdo nějaké fotky, dokumenty, díly, cokoliv co do toho auta patřilo byl bych moc rád za informace.

Díky Radek

20.01.2012 (Pá)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak po delší odmlce sem taky něco přidám, aby bylo vidět že se jen neválím doma:) Je fakt že na škodovku nezbejvá poslední dobou moc času a počítám že to bude ještě horší, ale já se vlka nebojím a čas se určitě zas někdy nějakej najde. U nás naplno vypukli práce na vodní elektrárně, takže proto jsem usoudil že škodovka bude muset chvilku počkat. Ale není to že bych zahálel úplně!! Mám tady jen pár fotek co se povedlo kde ukořistit, nakoupit udělat a tak.

Zaprvé bych chtěl moc poděkavat za spolupráci Freiům, za perfektní domluvu, výpomoc a rady bez kterejch by mě to asi tak nešlo. Připravil jsem si vahadlo, + nakoupil Girling válečky 15,8mm snad budou fungovat. A brzdy bych chtěl tahat v mědi tak toufam že mě to schválíte :)
(
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Když jsem se začal pídit po vázání massag, tak jsem našel 1. lyže, ale bylo to dost orezlé, tak jsem hledal dál. Pak už jsem se tak rozhodl že to na haupnu asi dávat nebudu a bavil jsem se s bratránkem, ten otevřel igelitku a tam byli tyhle 3 kousky úplně nové netknuté mastné. Tak to by byl zas hřích to tam nechat :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Pak Přišel ježíšek, který mě udělal taky velkou radost. Nakoupil spousty dárků jak užitečných, tak pro radost. Určitě jsem dostal hezkej dárek od brášky, kterej usoudil že váha skla je opravdu dost velká, tak mě radši nakoupil Makrolon 5mm, a ještě jsem si přikoupil originál 1 komunikaci Peltor. Sice už jsem to měl kompletní, ale usoudil jsem že originál bude lepší. Protože mám překopanou komunikaci OMP, na Jack peltor, která sice funguje ale... :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


No nakonec jsem si našel inzerát, a namísto HP tlumiču jsem nakoupil špéru od kašparů. Doufám že mě taky nevyhodí v provní zatáčce, ale máme za barákem volné letiště tak se budu mít alespoň kde učit :) Je prozatím natažená na nějakejch 25N/m. A Když se s ní člověk naučí tak by měla jít na 40N/m..
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A dneska mě psali kluci že pro mě maj hotovou převodovku. Tak teď už ji jen komplet poskládat.

Jinak přední náprava je komplet vyztužená,opískovaná ale bohužel nemám fotky. Použil jsem jen krátké výztuhy, když bych pak něco chytil abych nezohejbal i nápravnici. Tak doufám že to bude ok. Jinak jsem provařil kastli, udělal nové držáky na sedačky dle J, Upravil jsem palubovku aby se tam vešli trubky z rámu, dopředu jsem si připravil chladič a chladičovou stěnu. A spousty takovejch drobností kolem auta. No Připravuju se na lakování vnitřku, který zvládnu určitě doma a venek se uvidí. Měl jsem možnost nakoupit docela slušný pásy tak jsem je vzal rovnou taky. Teď v nejbližší době začnu skládat už přední nápravu, kde by mělo bejt co nejvic novejch komponentů, aby mě taky něco vydržela.

!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Jinak bych ještě tady chtěl jednou moc moc poděkovat pořadatelům za suprovej ples kterej pro nás připravili, a moc se těším na jaro kde se ta parta super lidí zas sejde, pokecá popíje a ráno se chytí za hlavu co se zas dělo :) DÍKY!!!

15.08.2011 (Po)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak ještě než jsem vypadnul do školy tak jsem napasovával nápravu a přijde mi že sedí pěkně. Bál jsem se že se nevejdu do lemu s podložkama a je to tak akorát mě přijde. Ale uvidíme pak na geometrii.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


Jinak ještě jedna fotka turbíny vím že sem nepatří ale :)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


30.07.2011 (So)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak jsem si udělal radost a koupil jsem si něco na povídání. Sestry manžel jel do států, tak to bylo za cenu tady OMP což jsem byl rád!
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)


A od pana Grabijce jsem si dovezl rám, myslím že můžu bejt spokojenej a povídačky že to u něj trvá dlouhou dobu nepotvrdím! Měl jsem to tam přes svátky a ani ne do týdne to bylo hotové! Takže paráda!
Musel jsem se docela nasmát když jsem to odvážel, protože jsem nakládal 100vku a další na řadě byli 3 mišácí, fungl nágl a vepředu dodělával 911tku na okruhy. No nevím jestli rám bude stát podobně :) Jinak super člověk doporučil bych i cena byla pěkná.
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

19.06.2011 (Ne)  

Toušík  Profil uživatele  724292244 Moje stránka tousik.skodateam.cz 

Tak jsem konečně koupil krmení. Je sundaný ze 14tky odladěný, ještě mám domluveno že až bude na motoru tak mě to seřídí, popřídadě dá jinou trysku atd..
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)
!Toušíkovo Barunka (Esmeralda)

Nejlevnější povinné ručení
Celkem záznamů: 64 (Zobrazeno 31-45)
| |

[ Odeslat známému | Verze pro tisk ]

Komentáře

Opiš tento kód (čtyři číslice): do tohoto pole
Celkem záznamů: 157 (Zobrazeno 1-15)
 20.11.2017 21:32:20 


Hele kola se stáčeli jelikož v zadu nesedí na buben pokud myslíš tohle. Pokud řešíš tu přední stranu tak to bylo jen kvůli estetice aby nebyli zahloubené šrouby v polovině hrany.

Lůďo : Osobně pokud opravdu vyhladíš palubku tak nemá význam se dělat s tím molitanem dle mého. A kapličku mám přichycenou tak prostě podle sebe ani dobově ani asi jinak než ostatní Ale okolo otáčkoměru jsem udělal pevnější klemu co ho tlačí aby nevypadl, a na to jsem dal pružinku a pak jsem udělal jen dirku na palubovce. A celá ta kaplička je tažena šikmo k palubce a drží to jen za tu zaoblenou hranu vepředu. Nevím zda je to pochopitelný Ale ještě nikdy jsem s tím neměl problém a vždy jen čapnu kapličku vyhodím nahoru a můžu do palubovky zhora. A mám do kapličky delší kabely aby se to dalo povytahnout dál.


10094+588 (20295)Toušík (Pořadatel)
    
 20.11.2017 21:23:00 


Čistě dle mého tohle není dobrá volba jelikož je to dost tvrdé!! Už je mnohem lepší ten molitan co psal Míťa. Na záhybech by to dělalo neplechu používáme to často doma.


10094+588 (20295)Toušík (Pořadatel)
    
 17.11.2017 20:24:17 


Když už tě otravuju, tak bych se ještě zeptal, jak jsi nakonec vyřešil uchycení kapličky? A jak a kde máš uchycené pásy vzadu, v platě, nebo na rámu? Moc dík


1120+45 (582)Lůďa (Registrovaný)
   
 17.11.2017 07:19:22 


Čau Míťo, moc dík za nabídku molitanu,ale uděláme to jako to má Toušík, že to potáhneme jen koženkou bez molitanu. Do závoďáku to bude dostačující.


1120+45 (582)Lůďa (Registrovaný)
   
 17.11.2017 07:16:48 


A můzu se zvědavosti zeptat, kdo že mě to nemá rád?


1120+45 (582)Lůďa (Registrovaný)
   
 17.11.2017 00:46:52 


Prosimtě proč jsi tenkrát stáčel ty středy na těch fordích kolech? bylo tam moc masa na štefty? a jak jsi je upínal do soustruhu aby neházely? a díry nový jsi dělal na vrtačce nebo fréze? Dík Budláč


Unregistered
 16.11.2017 21:33:01 


Lůďu sice nemam rád, ale pod koženku je ideálnì mirelon - pěnová hmota, co se dává pod lino na podlahu.
https://www.nejlevnejsiobaly.cz/penovy-polyetylen/2736-mirelon-2-mm-v-roli-1100-mm-x-100-m.html
Treba tohle


Unregistered
 16.11.2017 12:47:01 


Čau Lůďo. Potahoval jsem palubku začátkem roku. Koženku jsem sehnal na webu, molitanu mám celý role, tloušťka 1 cm a 3 cm, viz můj deník, jestli chceš vidět detaily. Z rolí můžu odmotat kolik chceš za rozumnou cenu, samozřejmě.


23043+3517 (26560)Míťa (Registrovaný)
     
 15.11.2017 22:55:36 


Ahoj měli jsme doma nějakou koženku co se používala na koňský kočár. A po pravdě jen jsem ji obrousil, a normálně nalepil jelikož dávat tam molitan bylo zbytečné i na kapličce to tam mám a můžu říct že to vypadá myslím pěkně a bez hrbů nebo vrásek.


10094+588 (20295)Toušík (Pořadatel)
    
 15.11.2017 21:33:23 


Ahoj, aktuálně budu řešit plato pod předním sklem. Koukal jsem, že ty jsi ho nově potáhnul. Jsi použil nějakou koženku? A dával jsi pod ní nějaký slabý molitan? Moc díky za jakékoliv rady.


1120+45 (582)Lůďa (Registrovaný)
   
 10.05.2017 11:49:47 


Moc děkuji za info i v mailu. Ale Míťa mě schéma zaslal a je to tam pěkně vidět. Jinak je super že někdo už vyrábí svazky elektriky. Mě už naštěstí funguje vše jak má a tohle nebude problém doladit. Jen ten čas. Musím dát auto po Vltavě zas trošku dohromady a s Lukášem uvidíme kam vyrazíme není moc čas nyní.


10094+588 (20295)Toušík (Pořadatel)
    
 05.05.2017 10:18:40 


Přesně jak je to v tom schématu, co jsem Radkovi poslal.


23043+3517 (26560)Míťa (Registrovaný)
     
 05.05.2017 10:08:04 


Není tam klasický jeden drát od 1 cívky , ale musí se natáhnout dopředu od rozdělovače , přes snímací smyčku otáčkoměru a zpet na cívku.


7521+1092 (8613)vokim (Registrovaný)
   557166228  
 04.05.2017 21:01:17 


Hele chlape moc děkuji Myslím že dáme ruma I zelenou... co ty na to Teď už jen někoho kdo to tam napáchá a bude to Děkuju!!!


10094+588 (20295)Toušík (Pořadatel)
    
 03.05.2017 09:08:58 


Posláno, Radku. Jo, dáme ruma nebo zelenou...


23043+3517 (26560)Míťa (Registrovaný)
     
Celkem záznamů: 157 (Zobrazeno 1-15)
 Online pokec[ větší okno ]  
Načítám zprávy...
Načítám uživatele...
(255)
 
Copyright 2001-2021
Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz

Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu :
Tadeáška - Tereza Vosyková,
email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
email: pošli email

Partneři ŠKODATEAMU
Výměna oleje v automatu

Výměna oleje v automatické převodovce. Ceny pro vozy Škoda na webu.


Google search

Nenašli jste na těchto stránkách co jste hledali ? Zkuste Google...

Google
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Vždy přihlásit: Zapomněl jsem heslo
Chci se zaregistrovat
Reklama


Kalendář akcí
<< Srpen 2022 >>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Přidat akci
Statistika
Právě prohlíží:185
Právě přihlášeno:1
Dnes návštěv:7735
Celkem návštěv:127907635

Článků:1000
Fotografií:34090
Komentářů:17157
Uživatelů:4252


Ukaž link na tento záznam deníku, který můžu sdílet