Super srazík Jaro 2008
Vytištěno z http://web.skodateam.cz/index2.php?&item=981
Autor:
3154+662 (3816)Mejra (Registrovaný)
   375-086-565  
Vytvořeno: 28.04.2008 - Změněno: 28.04.2008

Super srazík Jaro 2008Ahoj všem,
takže zase je po všem, nevim jak je to možný, ale ty tři dny v Běšinech vždycky utečou jako voda, škoda, že to tak neni i v práci. Bylo to parádní akce, plná zážitků.

V pátek to vypadalo všelijak. Na sraz jsme dojeli na laně, jelikož nás na cestě do Běšin zradila technika, už sem si myslel, že se ani nesvezeme a začínal sem pomalu zjišťovat, kde je poblíž nějaká ta vrakárna, ale naštěstí se nás ujal moc šikovný účastník srazu, bohužel pořád vlastně ani nevim jak se jmenoval, který nám to opravil, šlo mu to od ruky. Dodatečně ještě jednou díky.

Potom přišlo to krupobití, který já osobně nepamatuju takhle silný a v tý chvíli sem byl opravdu šťastný, že sedim v tom nejhoršim autě, které projelo hlavní branou do kempu. Ale naštěstí se to potom umoudřilo.

Sobota už byla nádherná, aut bylo stále víc a víc. Zábava rostla, soutěže probíhaly naplno, klobásky voněly, pivo chutnalo, no prostě tak jak to má bejt. Jen asi komentátorovi to pivko tak nejelo, jinak by přece nepil benzin, ale to už je jeho věc :o)
Erzety byly letos opravdu parádní, hodně rychlý, to se nám také v poslední 6. erzetě vymstilo a následoval takový lehčí crash.

Ale závod jsme dojeli a to je pro nás výhra.

Letos jsme jako klub celkem obstáli, jelikož naši členi se opravdu činili.

Lukáš Zmeškal : 1. místo skupina N2, Venca Bošek 1. místo skupina P1 , Lukáš Hozman 2.místo skupina P1 , dále tam byla nějaká umístění našich slečen v gumosprintu a myslim si, že i Ogi se v této disciplíně imístil asi na druhém místě, prostě bylo toho dost.

Všem gratuluji.

Bohužel i jednu výtku mám a to k přejezdům mezi erzetama. Ne, že bychom nějak bloudili, ale přejezd na druhou erzetu nám dělal docela problémy a to konkrétně v Lubech, kde sme netrefili jednu odbočku, ale nebyli jsme zdaleka sami, bylo nás víc. Když jsme dojeli do časovky, tak jsme se tam ohřáli, tak dvě tři minutky a už museli jet. Ale asi to tak má být.

Na závěr bych chtěl poděkovat Romanovi a všem, kteří se na této mega akci podíleli.

Bylo to opět super a těšíme se zase na podzim.

Za skodaklubstitov Mejra (fotky a videa najdete za pár dní na www.skodaklubstitov.cz)

Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz

Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu :
Tadeáška - Tereza Vosyková,
email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
email: pošli email