ŠKODAteam šije roušky pro nemocnice
Vytištěno z http://web.skodateam.cz/index2.php?&item=1574
Autor:
72840+8504 (439257)eRman (Administrátor)
     286902236   
Vytvořeno: 25.03.2020 - Změněno: 26.03.2020

ŠKODAteam šije roušky pro nemocniceMotoristická sezona nezačala úplně dobře. Zrušili jsme slalom na konci března, popravdě nejistý je i termín jarního srazu ... nikdo neví co bude a jak dlouho budou trvat omezení pohybu a shromažďování ...

A tak máme ve ŠKODAteamu spousty volného času ... Bohužel flákání a válení na gauči dlouho nevydrželo, protože nám zavolala zoufalá pořadatelka Míša. Míša dělá ve Fakultní nemocnici v Plzni na Áru a v zásobách pro zdravotní personál prý už nemají žádné roušky. A tak jsme zasedli k šicímu stroji

!ŠKODAteam šije roušky pro nemocnice
!ŠKODAteam šije roušky pro nemocnice
!ŠKODAteam šije roušky pro nemocnice


A k dnešnímu dni jsme ZDARMA vyrobili zatím CELKEM 1720 roušek, kdybychom to pronásobili běžnou cenou 50 Kč za roušku, darovali jsme českému zdravotnictví již 86.000 Kč.

A nutno vzpomenout, že se k našemu "dobrovolnictví" přidaly také Lenka Hornová a bývalá pořadatelka Martina Hošková, které zásobují nemocnice také. Dostali jsme se i do klatovského deníku a tak věříme, že jsme k pomoci motivovali i další.

A proč to vlastně děláme? Nejdříve jsme jen chtěli pomoci kamarádce, ale pak jsme zjistili, že tenhle problém mají všude a až kvůli nedostatku roušek začne koronavirus šířit sám zdravotní personál, bude se to tu kosit jako v Itálii.

Bohužel tenhle příběh ale stále nekončí a ač si vláda dělá videoselfíčka u letadel z Číny, bohužel doktoři a sestry se zatím stále musí fotit jen s našimi rouškami.

!ŠKODAteam šije roušky pro nemocnice
!ŠKODAteam šije roušky pro nemocnice


A tak po nocích stále šijeme a průběžně budeme počty aktualizovat.

A snad jen pro odlehčení příspěvek který se šíří facebookem, který ale bohužel naprosto přesně vystihuje aktuální situaci:
Doufám, že nenařídí povinné očkování, protože vůbec netuším z čeho si vyrobit vakcínu

Je to prostě jen a jen na nás a jen nadáváním se nic nevyřeší. Zkusme všichni v sobě nalézt to lepší z nás a zamyslet se, jak můžeme pomoci, abychom se co nejdříve mohli všichni vrátit ke svým koníčkům. Třeba jen důchodcům vedle ve vchodě nakoupit nebo dojít pro léky.

Držme se!

Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz

Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu :
Tadeáška - Tereza Vosyková,
email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
email: pošli email