Mlado Boleslavský Yeti
Vytištěno z http://web.skodateam.cz/index2.php?&item=514
Autor:
36+71 (53)Wajtu (Registrovaný)
   279084730
Vytvořeno: 25.06.2005 - Změněno: 28.06.2005

Mlado Boleslavský YetiZdá se že automobilka Škoda se ani pod náporem nových projektů ostatních automobilek nehodlá vzdát a připravuje nové projekty ( Yeti, Roomster, Tudor, Fabia Paris a Ahoj! ). Velice zajímavá je Škoda Yeti, jejíž prototyp byl vystaven na letošním Brněnském Autosalonu.

Yetiho interiér

Škoda tentokrát myslela zejména na prostor a světe div se, snaží se do tohoto hatchbacku investovat alespoň trochu sportovního nadání. Volant by měl být menší a sportovnější a budíky by měli dostat také nové rozmístění. Škoda snad jen že tradiční pětistupňovou manuální převodovku teď nahradí čtyřstupňová automatická.

Více vám snad řeknou obrázky.

!Mlado Boleslavský Yeti
!Mlado Boleslavský Yeti

!Mlado Boleslavský Yeti
!Mlado Boleslavský Yeti


Yetiho exteriér

Karoserie Škody Yeti byla nacržena tak, aby se obešla bez každodeního mytí a aby ji neublížil kdejaký škrábanec, zkrátka byla navržena taky aby si svůj půvab zachovala i po delší dobu používání. Bohužel to nestačilo a tak designéři vozů Škoda museli myslet i na vzhled. Přední části dominují velké světlomety s vysoko umístěnými mlhovkami a robustní odolný nárazník. Tvůrčí svobodu využili designéři naplno při konstrukci stěrače. V klidovém stavu splývá s linií A-sloupku. Díky symetrickému čelnímu sklu a dvěma paralelním dráhám může velmi rychle přejíždět po celé šířce a výšce skla.

A zase nějaký ty obrázky =)

!Mlado Boleslavský Yeti
!Mlado Boleslavský Yeti

!Mlado Boleslavský Yeti
!Mlado Boleslavský Yeti


Můj názor

Škoda Yeti mi přijde jako zajímavý projekt. Podle těchto öbrázků a záběrů z Autosalonu by mohla být Škoda Yeti podařený projekt vyhledáván především lidmi, kteří hledají dokonalou kombinaci prostor + design.


Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz

Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu :
Tadeáška - Tereza Spilková,
email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
email: pošli email