Dvojčata.......
Vytištěno z http://web.skodateam.cz/index2.php?&item=433
Autor:
329+79 (734)Chrobak.SACEK (VIP uživatel)
    212462756   
Vytvořeno: 06.04.2005 - Změněno: 06.04.2005

Dvojčata.......Někomu prostě jedno nestačí.....

eRko bylo moje vysněné vozidlo a tak jsem si ho v rodine i přes počáteční protesty prosadil a do garáže přibil jeden klasický kousek československého automobilového průmyslu. Měl jsem ho asi 1/2 roku a používal jsem ho na každodení ježdení, když si táta přivezl domů také jedno a rozhodl se, že si ho zrenovuje a ponechá jako originál na vyjížky za hezkého počasí do cukrárny.

Táta provedl kompletní generálku, nechal ho nastříkat na červeno ( původně bylo oranžové ) a výsledek už vidíte sami. Fotografie nejsou uplně aktuální, dneska už má jiné sedačky a místo kopretin jsou nasazeny elektronové loukotě ve zlaté barvě.

!Dvojčata.......
!Dvojčata.......
!Dvojčata.......
!Dvojčata.......
!Dvojčata.......


Můj Kočkolap se po několika málo zimách dostal do stavu, kdy se pokoušet o STK by byla hodně veliká drzost a proto se začalo s renovovací dalšího kousku do sbírky eRek. Tentokrát opravdu od základu a od holého skeletu a ne už do naprostého originálu, ale mírného "cestovního" tuningu. Podrobný popis auta i fotografie a postup rekonstukce najdete na www.skoda110r.cz. Auto sice nejezdí v zimě, ale přes léto ho používám jako standartní dopravní prostředek. Však i loňský podzimní sraz v Klatovech se na něm také podepsal...

!Dvojčata.......
!Dvojčata.......
!Dvojčata.......
!Dvojčata.......
!Dvojčata.......


Pokud někdo neví jaké si má pořídit auto pro zábavu tak eRko vřele doporučuji. Jenom je potřeba obrnit se trpělivostí a počítat s dalšímy náklady. Finančně je téměř jedno jestli si přídítě 8 roků staré auto z dovozu a nebo 30 let starou škodovku, kterou si zušlechtíte na koleně doma. Odměnou za hodiny strávené v garáži vám budou obdivné pohledy okolí a rozruch který by jste s "moderní" dovozovou károu určitě nezpůsobili.

Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz

Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu :
Tadeáška - Tereza Spilková,
email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
email: pošli email
Klikni na uživatele, abys mu poslal zprávu