Načítám obsah...



Vyhledávání
Peníze v banku
607 Kč
Co je to bank a jak čerpat?
Menu
Diskuze
Foto Tip
!Škoda tour de Holandsko - Dánsko 2002

Škoda tour de Holandsko - Dánsko 2002

WebShop Tip
Naše projekty
www.skodateam.cz
dumsnu.skodateam.cz
vysivky.skodateam.cz
Diskuze

Potřebujete poradit nebo si chcete jen popovídat ? Zde je místo pro diskuzi.


Odkaz na náš katalog užitečných kontaktů - klikni zde
Zpět na seznam témat

Téma: výztuhy vlečené nápravy

Diskuze začala tímto příspěvkem:
Pánové, jak poznám , že je to již továrně pevnější náprava (vyztužená). Je to ze Š130. Budu ji komplet repasovat a pak ji chci dát na mého kočkolapa Rapida 136. Na něm mám nápravy sice v pořádku , ale chci s ním jezdit a ne ho mít v garáži půl roku něž bych je očistil, poopravoval nějaké deatily a nalakoval A nedají se někde koupit už hotové výztuhy na tyto nápravy, třeba podle výkresu na LR (LA) ? Nebo neznáte někoho kdo se tím zaobírá ?


11.04.25 v 17:32 156+15 (85)Zvonda napsal:

Unregistered> omlouvám se,že jsem přehodil označení, ještě nejsem takový znalec



09.04.25 ve 12:01 0Unregistered napsal:

Zvonda> výztuhy byly na L/A. LR má úplně jiná ramena.
Továrně vyztužená ramena U-výztuhou poznáš tak, že se ohneš pod auto
L/A výztuhy se dají koupit, sem tam je někdo nabízí. Chcte to pohledat inzerci



07.04.25 ve 13:07 7975+1144 (9119)vokim napsal:

Zvonda> Dělali to jak z nouzecnost. dlouhé výstuhy byly doporučeny výrobcem při reklamacích. Proto bylo doporučeno i to předpětí.



07.04.25 v 05:56 156+15 (85)Zvonda napsal:

vokim> ta tovární výztuha pro běžný provoz by měla snad stačit? Nebo ne ?



06.04.25 ve 20:05 156+15 (85)Zvonda napsal:

vokim> Výkresy mám, ale nemám nikoho, kdo by to vyrobil



06.04.25 v 17:32 7975+1144 (9119)vokim napsal:

Zvonda> Suvná ramena mají z boku výstuhu jen v zadní části, to byla fabrická úprava. My jsme dělali boční výstuhu od silenbloku až k uložení držáku tlumiče a při sváření jsme je předepínali o 5-7°.Možná tady ještě nějaké mám a nebo výkres. Zrovna přebírám plechařinu.



06.04.25 v 17:26 156+15 (85)Zvonda napsal:

Pánové, jak poznám , že je to již továrně pevnější náprava (vyztužená). Je to ze Š130. Budu ji komplet repasovat a pak ji chci dát na mého kočkolapa Rapida 136. Na něm mám nápravy sice v pořádku , ale chci s ním jezdit a ne ho mít v garáži půl roku něž bych je očistil, poopravoval nějaké deatily a nalakoval
A nedají se někde koupit už hotové výztuhy na tyto nápravy, třeba podle výkresu na LR (LA) ?
Nebo neznáte někoho kdo se tím zaobírá ?

Přiložené fotografie:
!výztuhy vlečené nápravy
 
Copyright 2001-2026
Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz


Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu :
Tadeáška - Tereza Spilková,
email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
email: pošli email

Tato stránka není oficiálním webem Škoda Auto a.s.

Partneři ŠKODATEAMU

Google search

Nenašli jste na těchto stránkách co jste hledali ? Zkuste Google...

Google
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Vždy přihlásit: 



Zapomněl jsem heslo
Chci se zaregistrovat
Kalendář akcí
<< Červen 2026 >>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Statistika
Právě prohlíží:43
Právě přihlášeno:1
Dnes návštěv:10038
Celkem návštěv:256650604

Článků:1018
Fotografií:34914
Komentářů:17436
Uživatelů:4495


Kliknutím na tlačítko se otevře průzkumník,
ve kterém vyberte fotky,
které chcete nahrát na server
Kliknutím na tlačítko se otevře průzkumník,
ve kterém vyberte soubory,
které chcete nahrát na server