Ubytování
Vytištěno z http://web.skodateam.cz/index2.php?&item=632
Autor:
62122+8130 (379360)eRman (Administrátor)
     286902236   
Vytvořeno: 15.02.2006 - Změněno: 08.03.2006

UbytováníRegistrace chatek

Registrace chatek letos proběhne netradičním způsobem. Hlavní důvod, který nás k tomu vede je, že chceme dát šanci i lidem, kteří nemají trvalý přístup na internet a tedy nemohou se v určitý čas připojit a chatu získat.

Snažili jsme se udělat kompromis mezi naší myšlenkou a Vašimi připomínkami ale hlavně aby nový systém byl spravedlivý ale technicky zvládnutelný, aby Vás zbytečně nezatěžoval a neotravoval. Výsledkem tedy nebude každodenní soutěžení ( jak jsme z prvopočátku chtěli ), ale účast v jedné soutěži kdykoli v průběhu týdne.

Jak to bude fungovat ?:
O chatku mohou bojovat pouze registrovaní na sraz. Tedy základní podmínka pro získání chaty je zaregistrovat se na sraz, ať jako závodící nebo nezávodící.

Dne 13.března dojde ke spuštění soutěže a tedy boj o chatky. Soutěž bude ukončena 21.března tedy necelý měsíc před srazem.

O jednu chatku bojují zároveň dvě posádky ( dvě startovní čísla ). Musíte se tedy předem domluvit, kdo s kým chce bydlet a kdo o tuto společnou chatku bude bojovat. Domluvíte se na "teamu".

Po spuštění soutěže budete vyzváni o vyplnění teamu, tedy ze seznamu vyberete sebe a posádku, která s Vámi tovří team. ( Výběr probíhá z posádek registrovaných na sraz ! ). Tímto výběrem definujete svůj team a znemožníte účastnit se soutěže vícekrát. Tedy posádka, kterou jste si vybral do teamu již nemůže bojovat o další chatku a pro další účastníky soutěže se vaše posádky již nebudou nabízet při vytváření teamu. Za team bojuje o chatku pouze jeden, ten který vytvářil team - musí být registrovaným uživatelem našich stránek.

Poté si spustíte vlastní soutěž, kde na Vás bude čekat několik vědomostních otázek, ale i tipovaček. Po vyplnění soutěže bude Váš výsledek odeslán pro budoucí zpracování. Předpoklad je, že Vám vše nezabere déle než 5-10 minut.

Co nebude mít vliv na výsledek v soutěži ?
- Datum nebo čas kdy se připojíte. Soutěž bude probíhat od 13.března do 21.března, tedy kdykoli v tomto termínu budete mít chvilku klidu a přístup na internet, můžete bojovat a máte stejnou šanci jako ti co to zkoušeli před Vámi, nebo po Vás.
- Rychlost internetového připojení.
- Nerozlišujeme "naše" aktivní/neaktivní uživatele ...

Po ukončení celé soutěže budou na internetu zobrazeni vítězové soutěže a automaticky jim budou zarezervovány chaty. Pozor, nejedná se o výhru chaty na srazu, jedná se o výhru rezervace, tedy bude nutno zaplatit předem zálohu 100 Kč a v kempu samozřejmě chatu zaplatit :)

Věříme že tuto novinku nebudete brát negativně a jak doufáme, probudíme ve Vás soutěživého ducha. Vždyť soutěž to byla i doposud - kdo dřív. Tímto systémem chceme rozdělení chatek odprostit od toho, kdo zrovna měl nebo neměl čas, kdo mohl nebo nemohl se připojit k internetu ... a vědomostní soutěž se sama nabízí.

Registrace chatek

Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz

Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu :
Tadeáška - Tereza Vosyková,
email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
email: pošli email