Rally sraz ŠKODA Podzim 2018
Vytištěno z http://web.skodateam.cz/index2.php?&item=1546
Autor:
48590+7841 (304727)eRman (Administrátor)
     286902236   
Vytvořeno: 03.07.2018 - Změněno: 17.09.2018

Rally sraz ŠKODA Podzim 2018



Úvodní stránka-uvodka

Výsledkové listiny všech soutěží a závodů

Videosestřih srazu


Na srazu jsme představili kalendář ŠKODAteam 2019
Chceš si kalendář ŠKODAteam prohlédnout?
 

RZ1 Úloh - Rajské
Rally sraz ŠKODA Podzim 2018-rz1

RZ2/3 Čínov
Rally sraz ŠKODA Podzim 2018-rz2

RZ4 Čínov obráceně

Rally sraz ŠKODA Podzim 2018-rz3

Rezervace chatek - nutno být přihlášen

Stanovy závodu

Registrace na sraz:
Podzim 2o18 aneb poslední sraz bez Fridexu
Registrace na sraz

 Nechci závodit - účast soutěže v kempu + sprint + spanilka
 Chci závodit - Účast v závodu "O pohár Škodateamu" + vše jako nezávodící

Informace pro závodící posádky

Prostudujte si stanovy hlavního závodu:
Hlavně myslete na homologované přilby - musí mít "E" a 2kg hasící přístroj !!!
Nově musí být též opěrky hlavy. Požadavky na bezpečnostní pásy najdete ve stanovách.

Způsoby úhrady startovného:
Startovné je nutno uhradit předem !

Při platbě do 10. srpna 2018 činí startovné 1600 Kč. Při platbě až po 10. srpna 2018 činí startovné 1800 Kč. Platba v kempu bude přijata pouze ve zcela vyjímečných případech za cenu 2000 Kč
V případě že se budete zúčastňovat LadyCupu, je druhý řidič zdarma.

Platba předem převodem:
Částku předem zaplaťte na účet č. 35-9976050297/0100.
Jako variabilní symbol uveďte přidělené startovní číslo.

Platba předem složenkou není možná !


Uzávěrka přihlášek a plateb:
Uzávěrka přihlášek do hlavního závodu je do naplnění startovního pole, nejpozději však do 5. září 2018.
Uzávěrka plateb je dne 5. září 2018 - zkontrolujte si, že Vaše peníze dorazily !! Na reklamace až v kempu nebude brán zřetel !!

Náhradník neplatí startovné dokud se nedostane na startovní listinu !!! Přijde mu mail s výzvou.
Informace pro nezávodící posádky

Vjezdné do kempu pro nezávodící posádku činí 250 Kč, pokud se zde zaregistrujete a zaplatíte předem.
Částku předem zaplaťte nejpozději 5. září 2018 na účet č. 35-9976050297/0100.

Jako variabilní symbol uveďte přidělené číslo.
Platba předem složenkou není možná !!!


Budete-li zaregistrováni a platit budete až v místě, činí vjezd 300,- Kč.
Pro nezaregistrované posádky činí vjezdné do kempu 350,- Kč

Uzávěrka přihlášek a plateb:
Uzávěrka přihlášek je dne 5. září 2018. Po tomto termínu již nebude možno se předem registrovat a případné platby nedorazí včas ! Zkontrolujte si zde, že Vaše peníze dorazily ! Na reklamace až v kempu nebude brán zřetel.

Jako posádka se můžete účastnit veškerého programu

pozn.: všechna pole jsou povinná

POZOR - DŮLEŽITÉ - ČTĚTE
Vyplňujte prosím pečlivě a pravdivě všechny údaje.
Zejména své jméno, příjmení, telefon, SPZ, případně mail a adresu.
Mail bude použit pro další komunikaci a upozornění na změny - zkontrolujte jeho správnost !!!
Pokud registrujete více vozů, registrujte vždy na jméno řidiče. Ne vše pod jedno jméno !!!
Pokud registrujete cizí posádku a znáte její nick, nezapomeňte jej přepsat !!!
Jestliže v době registrace nevíte SPZ, vyplňte ji později nebo na registraci v kempu.
Při nedodržení výše uvedených požadavků může být Vaše registrace bez náhrady smazána.
Zveřejněno bude pouze Vaše jméno, ostatní údaje (SPZ, telefon, adresa...) nebudou zveřejněny.
Děkujeme za pochopení


Údaje o řidiči
Přezdívka :
Příjmení:
Jméno:
Město :
PSČ :
mobil :
e-mail :
www :
Údaje o posádce
Spolujezdec Jméno, příjmení :
Předp.počet lidí kteří přijedou do kempu :
Předpokládaný pobyt : pátek sobota neděle
Údaje o vozu

Údaje o vozidle :
 
Typ vozu :
SPZ : (bez mezer a pomlček např. KTA6504)
Objem motoru :

Zde uveďte zajímavosti, které můžeme použít při medializaci posádky. Např. dosažené výsledky, atd ...
Z informací zde napsaných bude čerpat moderátor a uvádět při startu závodu,
ale mohou být také použity např. pro videosestřih srazu.

Zajímavosti pro komentátory:
Tým :
Řidiči :
Vůz :



A teď bacha ! IQ TEST pro SPAMboty : Kolik je tři mínus dva slovy :

Registrované posádky - předjezdci
čísloŘidičSpolujezdecTýmVůzCCMTřídaRegistroval
505Petr KotlanPája PechováneŠKODA1600T2P.E.T.RPLACENO+DOPLATEK2
Počet průjezdů : 97 (max 125)
Registrované posádky - závodící (mimo ŽIGUL)
čísloŘidičSpolujezdecTýmVůzCCMTřídaRegistroval
4Marek HonzíkOndra BenedaHonzík MotorsportneŠKODA1398P2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
6Petr ŠefrBarbora ŠefrováPotiskneme cokoliv105-1301298N2Petr***PLACENO+DOPLATEK2
7Václav BošekČermák JanŠkoda klub ŠtítovFelicia1389T21VencaPLACENO+DOPLATEK1
8Štefan KandaJaroslav HladkýOctavia1800T21VencaPLACENO+DOPLATEK2
9Václav Horn st.Radek KustFabia1984P2vhmlPLACENO+DOPLATEK1
10Radek ToušJan SládekBarum120S1172S1ToušíkPLACENO+DOPLATEK1
11Martin KuběnaKovandaVáclav130 L/R1289S2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
13Lukas MazanecMichal SlehaMotorsport Hosticky130 L/R1290S2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
15Antonin FranzŠárka ŠefrováNewrcFavorit1289P1UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
16Tomáš ZdrubeckýJan EidkumPeklov team105-1301200S1EidyPLACENO
17Petr ŠašekDavid Šašekro-team10001289S2literPLACENO+DOPLATEK1
18Antonín FranzJosef Charvát105-1301289N2UnregisteredPLACENO
19Václav HudečekVojtěch HudečekHudyRacing105-1301298N2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
20Tomáš MottlMiluše HudskáMordor Rally Team105-1301280N2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
21+41Pavel PlachetaVáclava PlachetováHistoric rallye teamOctavia1781T2PajaskodaPLACENO+DOPLATEK2
22VACLAV MAJERONDREJ SVECL-R TEAM100-1101174N1UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
23Jiří TeršSoběhartová KarolínaAutoTerš Racing Team KlatovyFavorit1289T1UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
24Jiří TeršJan VítekAutoTerš Racing Team KlatovyFabiaTBAT2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
26+61Jarda BošekMíša Konopíkováwww.skodaklubstitov.cz105-1301174N1Jarda25PLACENO+DOPLATEK2
27Jiří NechutnýMiloš RychtaříkFavorit1289P1UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
28Jakub KůrkaJan VitákneŠKODA1800UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
29Jan FreiPavlína TřešňákováFrei Racing Team130 L/R1289S2Honza5PLACENO+DOPLATEK1
30Pavel KolačanskýMichaela MachotováARC Bohumín110R Coupe1289S2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
31Lukáš DobřanskýVáclav DobřanskýDobřanští105-1301289N2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
35Zdeněk PolákZdeněk Polák St.Pro PrdelFavorit1299,6T1DriftyPLACENO+DOPLATEK1
36Jan AndrleMaximilian Josef Wensauerhánýs motorsportFelicia1289T1hanys54PLACENO+DOPLATEK2
37Vasek Andrlehánýs motorsportFavorit1289T1hanys54PLACENO+DOPLATEK2
38Roule RomanMarek KrákoraFS Rally teamFavorit1289P1UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
39Otakar ZenklFavorit1298T1eRmanPLACENO+DOPLATEK1
40Jiří ZahradníkFilip HlavsaProPrdelOctavia1781T2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
44Vít KožukarJiří KožukarKTS racing teamFavorit1289P1UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
45Roman KovářVáclav KubíkSKYtrade rallye team105-1301289S2rOMANPLACENO+DOPLATEK1
46Marek BendaIvana HouškováBenda Motorsport120S1289S2bigmanasPLACENO+DOPLATEK2
49Pavel BradaJarmilROteam105-1301289S2PavelzfelPLACENO+DOPLATEK2
50Radek ZdrubeckýMagdaléna ŠujanováAMK Poldi sport KladnoFelicia1598P2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
51Kryštof JohánekJakub HaasJoHAAnek MotorsportFelicia1289P1UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
56Robin ValešRadek NěmečekPro Prdel130 L/R1289S2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
57jiří ValešPavla ValešováProPrdel105-1301289S2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
58Radek BohuslavZajíc IvanHibrid teamFelicia1289P1HibridPLACENO+DOPLATEK1
65Karel KrumlovskýDrahomíra HájkováBenda MotorsportFelicia1289P1UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
66Lukáš KošanMartin MikličKukyn ChudeniceFabia1900T2Unregistered
68Martin HrubecHrubec JaroslavFelicia1300P1Unregistered
69Pavel BartošLuboš SechterPickUp1900P2Unregistered
76Tomáš LehmannMonika LehmannováKajmann-team RacingOctavia1984P2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
77+33Pavel MichálekHana ŠiškováPmSaT Rallye Team105-1301300S2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
78Martin BeranPetr UrbanKatam racingGarde - Rapid1400S2BeryPLACENO+DOPLATEK2
81Vladimír ŠvagrLukáš Pokojvsauto24105-1301174S1vsauto24PLACENO+DOPLATEK1
82Aleš HolakovskýMartin VinopalMarket Vision Rally TeamFelicia1289T1AlesGutePLACENO+DOPLATEK2
83Ladislav NováčekTomáš HlůžekPALBA! racing team100-1101289N2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
84Zdeněk HoličPeterkaHoličgangPickUp1300KyblíkPLACENO+DOPLATEK2
85Lukáš SýkoraMichaela Nikita ŽalmanováSiBra motorsport105-1301400S2SikiPLACENO+DOPLATEK2
86Petra TenkrátováLucie KašparSiBra motorsportFelicia1289P1SikiPLACENO+DOPLATEK2
87Josef NovýLuboš LénárdSiBra motorsportFabia1900T2SikiPLACENO+DOPLATEK2
88Pavel SoušekFelicia1400T2Unregistered
90Radek DleskOctavia2000T2Unregistered
91+109Jiří SlivoňTomáš VrábelSlivoňmotorsportneŠKODA2800P2Unregistered
93Jaromír ŠvelkaLenka KuchařováMARSHALL TeamOctavia1968T2nMirdaPLACENO+DOPLATEK2
96Jan DlouhýDlouhý MilanBenda motorsportFelicia1298T1UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
99Pavel KolářZajdaČachrov Motorsport110R Coupe1107N1pavel3PLACENO+DOPLATEK2
100Zdeněk BeštaTomáš HohlbergerWRCovna Rally TeamFelicia1289T1UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
101Liborek ŠůsLubošek DuchkojcMotorsport HostickyFelicia1590T2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
104Petr SklenářOctavia1963T2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
105Rastislav ProkopIveta Prokopova105-1301200N1UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
106Rastislav ProkopKatrřina ProkopovaGarde - Rapid1298N2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
107Ondřej Radalucie BultasovaFelicia1300P1UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
108Jan CervenyRote racingOctavia1900T2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
111Václav Hlavatý120S1400S2WenaPLACENO+DOPLATEK2
112Lukaš DaněkJan SojkaDarall Team130 L/R1389S2Unregistered
114Vojtech StuchlTomas TremlFoxOctavia1896T2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
115Jan Lincmajer----ADA Motorsport10001390S2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
117Radek PilkaNOSTALGIA Historic Racing Team PlzeňFabia1390P2UnregisteredPLACENO
119Roman BrabenecJiří OttSiBra motorsportOctavia1900Roman88
121Lukáš Hronek100-1101172S1Unregistered
122Daniel VlčekPetr ThurnvaldČachrov MotorsportOctavia1896T2daniel4PLACENO+DOPLATEK1

Registrované posádky - závodící ŽIGUL CUP
čísloŘidičSpolujezdecTýmVůzCCMTřídaRegistroval
25Martin KlikBarbora ZelenkováFrei Racing TeamŽigul1596X2Honza5PLACENO+DOPLATEK1
113Jindřich KlímaDušan ČervenýKT Lada racing teamŽigul1596X2VftsPLACENO+DOPLATEK2
123Petr KlasFilip NovákCymbal motorsportŽigul1,5X2UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1

Registrované posádky - závodící YOUNGTIMER CUP
čísloŘidičSpolujezdecTýmVůzCCMTřídaRegistroval
1Milan GregorJan Šustr.neŠKODA1998X3H.PLACENO+DOPLATEK1
3Michal HovorkaStanda Brousek.neŠKODA1999X3H.PLACENO+DOPLATEK2
5David ŠetelikMartin sekyraMalibu rallye teamneŠKODA1599X3UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
14Václav Horn ml.Jakub TulisneŠKODA1840X3vhmlPLACENO+DOPLATEK1
32Jan VoříšekPetr HavelForte MotorsportneŠKODA1905X3havlikPLACENO+DOPLATEK2
34Josef FrousPetr JanouškovecReatrac MotorsportneŠKODA1895X3UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
55Zbyněk MuškaŠárka MuškováneŠKODA2.5X3UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
74Karel LehmannVáclav MalotínKajmann-team RacingneŠKODA2793X3UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
103Jaroslav ŠobrPetr KůrkaPupík rally teamneŠKODA1796X3UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
110Jindřich HrubýKroupaHruby autosportneŠKODA1989X3UnregisteredPLACENO+DOPLATEK2
125Míra LahodaJan BenetkaŠkoda klub ŠtítovneŠKODA1800X3MejraPLACENO+DOPLATEK1

Registrované posádky - náhradníci
čísloŘidičSpolujezdecTýmVůzCCMTřídaRegistroval

Registrované posádky - nezávodící
čísloŘidičSpolujezdecTýmVůzCCMTřídaRegistroval
200Radek Kočka?Garde - Rapid1289MATTESS
201Růžička Jan105-1301289Tuner#2
202Jiří Kočvara105-1301400Kocvin1994
203Tomáš NovákJana ŠafaříkováFelicia1598nwkt
204František SvobodaAlice GabrhelováFavorit1289Unregistered
205Roman RázekPavlína TejmlováPickUp1.9DUnregistered
206Martin KurzveilHana Soukupová105-1301396Mates-136
207Roman Kurzveil105-1301174Mates-136
208Milan Pěkný105-1301174Mates-136
209Jan SmolenLenka BeštovaOctavia18Unregistered
210Jaroslav Vaníčekspacák skodaFelicia1300Jarda007
211Jaroslav Vaníčekspacák skodaPickUp1300Jarda007
212Pavel Kotala110R Coupe1460Unregistered
213Pavel Novák105-1301174Burák
214Zdeněk ŘeřichaGarde - Rapid1290N2Burák
215David ŠetelikMartin sekyraneŠKODA1599Unregistered
216Daniel Fáraspacák modročerný120S1289MíťaPLACENO+DOPLATEK1
217Jaromír RozehnalMartin Vrbecký105-1301490Jaryn
218Pavel MichálekHana Šišková110R Coupe1174UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
219Otakar PychaEva Batrnova105-1301300Unregistered
220Jiří SaskaMarkéta Šafaříková a AničkaOctavia1986SaskynPLACENO+DOPLATEK1
221Milan VečlFabia1397fernetakPLACENO+DOPLATEK1
222Radek PilkaFabia1390Unregistered
223Jan ČondlMonika PaukovičováOctavia1781T2x.xhansPLACENO+DOPLATEK1
224Petra BrodskáLuděk Brodský100-1101289N2Unregistered
225Zdeněk KoníčekGarde - Rapid1289UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
226Roman LičkaLucie SrpováOctavia1898roman-l
227Jiří FošumJana NovodvorskáOctavia1900Unregistered
228Pavel PotěšilFavorit1289UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
229Jakub VaníčekOctavia1.8 T 4x4UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
230Jakub KurekRobert Kurek105-1301289UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
231Vladimir Švagr st.Štěpán Švagr105-130Unregistered
232Dominik ŽiškaOctavia2.0UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
233Jiří ŠípekEliška MajeskáFabia1.9UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
234Ondřej PatejdlLucie FryčováOctavia2.0Unregistered
235Jan HájekJaroslava HájkováOctavia1595Honza_Octavia
236Josef VaněkJana VaňkováFelicia1598UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
237Stanislav EbrGarde - Rapid1298Unregistered
238Martin Charužín105-1301289Unregistered
239Jiří MandelíčekMandelíčková105-1301174UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
240Martin VladykaDaniel Sadílek105-1301046UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
241Kateřina JíchováJaroslav Boháč110R Coupe1107UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
242Petr Štochl105-1301174N1Unregistered
243Michal StránskýFavorit1289P1Chali
244Radek HorosFavorit1289P1UnregisteredPLACENO+DOPLATEK1
245Milan Vojik110R Coupe1150Unregistered
246Lukáš RídlAnna KurinováOctavia1900Unregistered
247Petr ValešKristýna, KlingerováSuperb1900Unregistered
248Luboš Karník???105-1301781TUNER
249Jaroslav VlachVáclav Vlach105-1301174Dakos
250Patrik SirotekFilip LinhartFelicia1298Unregistered
251Tomáš KrálovecVeronika KrálovcováFavorit1289Unregistered
252Pavel ml. KotalaKateřina Kotalová105-1301289Unregistered
253Daniel TrhlíkPetra Klímová100-1101.107Petruse2


!Rally sraz ŠKODA Podzim 2018

Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz

Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu
Tadeáška - Tereza Vosyková,
tel: 603284789, email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
tel: 775328374, email: pošli email