- Přidat do oblíbených - Switch to English škoda quickbar >>  skoda-tuning.cz |  skoda110r.cz |  skoda110r.com |  skoda.daves.cz |  skoda-virt.cz |  techweb 
 
ddd
Načítám obsah...Vyhledávání
Peníze v banku
561 Kč
Co je to bank a jak čerpat?
Menu

[ Mapa stránek ]
Foto Tip
!Celostátní sraz vozů Škoda Běšiny jaro 2015

Celostátní sraz vozů Škoda Běšiny jaro 2015

WebShop Tip
Těsnění víka páky Weber 40/45 DCOE
Těsnění víka páky Weber 40/45 DCOE
Daves

33 Kč


Skladem
kusů:
Naše projekty
www.skodateam.cz
dumsnu.skodateam.cz
vysivky.skodateam.cz
Reklama


Navigace

>> 

Domů

-

Akce Škoda

>

Srazy Škodateam

>

Jaro 2012

>

Jaro 2012 Běšiny tuning sraz

 <<Autor:
57687+8025 (354844)eRman (Administrátor)
     286902236   
Vytvořeno: 20.03.2012 - Změněno: 12.06.2012

Jaro 2012 Běšiny tuning srazJaro 2012 tuning sraz Běšiny aneb jarní tání zlepší sání
1. - 3. června 2012

Úvodní stránka-plakat720


VIDEOKLIP SRAZU


Výsledky slalom (26.1kb)
Jízda zručnosti (26.1kb)
Sprint (25.9kb)
Závod Jarní pohár Škodateamu (23.3kb)
Soutěže v kempu (51kb)
BOAS (32kb)


VIDEOPOZVÁNKA NA SRAZ
REGISTRACE NA SRAZ
REZERVACE CHATEK
Akční ceník pro Běšiny chipování X-tuning! (35kb)

Plakát srazu v PDF, pomozte nám šířit reklamu (6.6Mb)Registrace na Podzim 2014 bude spuštěna za:
 dní a ::

Bližší info o srazu


POZOR, POZOR! Čeká nás neskutečná jizda! Spousta Škodovek, soutěží, zábavy, slalom, sprint, jízda zručnosti, orienťák, ... a to všechno pro všechny! :) Přežijete do soboty do večera? Do noci ale určitě ne! Čeká nás velký Škoda Rock Fest Open Air! Nepřijdeš? Tak potom nebreč!

Ceny:
150 Kč (do roku výroby 1960 včetně)
300 Kč (novější vozy) - platba předem do 15. května, platba později nebo na místě 350 Kč
Vstup na celý sraz včetně Škoda Rock Fest: 100Kč


Pátek
12:00 - 23:00Otevření kempu
18:00 - 20:00Nohejbal tuneři versus pořadatelé
20:00 - ??:??Soutěže v kempu
21:00 - ??:??Škodovácký táborák
Sobota
8:00Otevření kempu
9:00 - 12:00Nejhlasitější výfuk a aparatura
9:00 - 12:00Nejhezčí vozy srazu ve 12 kategoriích
9:00 - 12:00Nejhezčí interier srazu
9:00 - 12:00Měření výkonu motorů na motorové brzdě
9:00 - 12:00Měření tlumičů rezonančním testrem
9:00 - 12:00Soutěž Nej výkon a nej tlumiče
9:00 - 12:00Manuální soutěže
11:45 - 12:00Rozprava před orientačním závodem
12:00 - 14:00Start orientačního závodu
Slalom na čas
Sprint
Jízda zručnosti
Adrenalinový cíl orientačního závodu
Návrat do kempu
19:00 - 20:00Vyhlášení výsledků soutěží
20:00 - ??:??Škoda Rock Fest - Open Air
Neděle
??:??Vstávání
??:?? + 5minIbuprofen :)
??:?? + X hod.Odjezd domůJak to bude v Janovicích vypadat?
Jaro 2012 Běšiny tuning sraz-janovice1


Jak to bude všechno vypadat a budou závody nebo ne?

Závody samozřejmě BUDOU, přece nepřijedeme pouze do kempu a nebudeme chlastat až do neděle :) Je třeba vyhnat pavouky z motorů :)
Nebude to ale klasický závod na jaký jste byli zvyklý, nebudou RZety, nebudou ani seznamovací jízdy. Celé je to proto aby nebyli technické přejímky a další birokratické věci jako přilby, hasičáky, ... Každý kdo na sraz přijede a má chuť si zazávodit, prostě nastartuje a hotovo." A TO JE PECKA NE?!

ZÁVOD
ZÁVOD se skládá ze SLALOMU a POZOR je na ploše 22.500 metrů čtverečních, takže žádné ořezávátko! Dále v JÍZDĚ ZRUČNOSTI a ve SPRINTU na 350 metrů! SLALOM bude startován v minutových intervalech a průjezd cílem je snímán letmo. JÍZDA ZRUČNOSTI má start a cíl na tlačítka (odklepnete čas, skočíte do auta, připoutáte se, nastartujete, jedete a v cíli to samé pokud možno obráceně tedy ideální je se nejdřív odpoutat a pak teprve vystoupit :) ) a SPRINT bude mít START a CÍL snímán letmo - tedy nebude záležet na případném zaváhání při startu, měřená tak bude pouze skutečná doba jízdy SPRINTU! DOBRÝ NE?

Výsledky závodu bude součet SLALOM + JÍZDA ZRUČNOSTI + SPRINT + TRESTNÉ ZA ČASOVÉ KONTROLY (ty nám zůstávají kvůli dodržování harmonogramu)

Vyhodnoceny budou jak jednotlivé části závodu tak i celý závod. Kategorie budou do 1200ccm, do 1400 ccm, nad 1400 ccm a LadyCup. Nebudeme řešit stupeň úprav vozu - není technická kontrola ...

Tak co na to říkáte? Na to že jsme nechtěli jet ZÁVOD to je hodně slušný ne?
A to ještě nevíte to nejdůležitejší, kde se bude jezdit!


10 let se chceme dostat do areálu buzeráku v Janovicích a jsme tam :) Zde se pojede jak SLALOM tak JÍZDA ZRUČNOSTI a bude to nádherné divácké místo, kde Vás všichni uvidí v akci!
Na a SPRINT? 10 let si povídáme o letišti na Rohozně no a jsme tam!

TRAMTADADÁÁÁÁÁ. No proto, už jsem se lek že nebudete jásat! :)No ale teď hezky po pořádku :)
Pátek jsme dali jako odpočinkový den :)
Po příjezdu nás čeká společný zápas v nohejbale a večerní soutěže jako AQUAZORBING a sjíždění v loďce divokou řeku (koupaliště :) ). Na noční hodiny je pak připraven veliký ŠKODOVÁCKÝ TÁBORÁK. Chcete si odpočinout po pracovním týdnu? Chcete si pokecat s kamarády, probrat svoje škodovky, nové úpravy, ...? Tak přijeďte již v pátek s dostatečným předstihem :) Není lepší čas na "kecání" než páteční večer! Ještě nesmím zapomenout, že venku také bude připraveno promítání záběrů ze starých srazů, to jen abychom k tomu ohni měli nějakou kulisu :) No a poslední věc, kytary s sebou! Až nám dojde řeč bude čas na "Prší, prší jen se leje :)"

V sobotu dopoledne nás čeká tradiční program. Měření výfuků, aparatury, výběr nejhezčích vozů a nově také interiérů ( výběr od 9:00 do 12:00 buďte proto v kempu v čas!) Připraveny jsou i soutěže. Zopakujeme si AQUAZORBING a připravena bude i soutěž "O Železného Škodováka" a na tu se hodně těšíme :) Samozřejmostí je doprovodný program - představení finalistek v boji o titul Dívka Škodateamu, chipování motorů, měření výkonu na motorové brzdě a chybět nesmí ani prodejní stánky OB Autodíly, stánek pořadatelů, ... No a protože sraz je na den dětí, myslet budeme i na ratolesti účastníků dříve narozených :)

Ve dvanáct hodin startujeme orientační závod a ten má dvě etapy. První etapa je vlastní závod, tedy SLALOM + JÍZDA ZRUČNOSTI + SPRINT a věříme že se všichni rádi zúčastní a budou se chtít zvláště divákům v Janovicích ukázat. Až po SPRINT bude klasický šipkový itinerář a budou ČK pro dodržování harmonogramu. Po sprintu šipkový itinerář končí a začíná klasický orienťák :) Cíl není tajný, je v Kocourově ( http://www.apkocourov.cz ). A tam na Vás čeká poslední úkol ... Sjezd kopce na divokých tříkolkách! :) Adrenalin jako PRASE :) Doporučujeme trénink ve vlastní režii, protože kvůli času zvládáme pouze jednu měřená jízdau. Až upocený s náběhem na infarkt dojedete dolů, čeká Vás návrat do kempu a připravy na ŠKODA Rock Fest Open Air. Tedy vysprchovat, navonět, učesat a vyrazit na lov :) Hrát bude všem známá kapela Snikers, pro ty již zadané a pro ty co se chtějí zadat následuje kapela Kečup, která v dobách našich 120tek útočila na žebříčky hitparád ESO a Tringel a proslavila se hlavně rockovými baladami jako http://www.kecup.cz/sounds/slepa.mp3 nebo http://www.kecup.cz/sounds/lilie.mp3 a nebo http://www.kecup.cz/sounds/je_to_davno.mp3. Takže po nářezu od Snikersu roztočíme své ženy a přítelkyně a nebo ženy a přítelkyně úplně někoho jiného :), abychom si pak do třetice mohli opět pořádně zahrozit. A co bude hrát jako třetí kapela? Výběrové řízní dokončeno! Jako třetí bude hrát kapela "Ukradený vjecy" ! Takže pořádnej nářez! ( http://www.ukradenyvjecy.cz ) Samozřejmě o přestávkách si promítneme videoklip srazu a vyhlásíme veškeré výsledky :)

Spát jde každý jak vydrží a s kým chce a to samé platí i o vstávání :)

Takové tedy bude v kostce Jaro 2012. Můžete sedět doma a koukat na zaručeně skvělou TeleNovelu a nebo se může přijet skvěle bavit do Běšin! Je to pouze na Vás ...

Každopádně. JESTLI NEPŘIJDETE, TAK POTOM NEBREČTE!Pravidla jízdy zručnosti
Prvek č.1 START VÝJEZD OD CHODNÍKU
Na pokyn pořadatele je vozidlo zaparkováno do vyznačeného prostoru tak, aby před i vozidlem zůstal prostor 1m. Při startu má vozidlo vypnutý motor, zataženou ruční brzdu, zhasnutá světla, zavřené dveře, okno může být otevřeno pouze u řidiče, klíček v zapalování. Natočení předních kol je libovolné.
Na pokyn pořadatele řidič odstartuje čas. Nastoupí do vozu, připoutá se, nastartuje, rozsvítí světla. Vyjede z prostoru aniž by srazil některou kuželku.

Prvek č.2 SLALOM VPŘED
Soutěžící projede vyznačený úsek jízdou vpřed.

Prvek č.3 GARÁŽ VPŘED
Soutěžící zajede do garáže tak, aby vozidlo zastavilo 0-20 cm od zadní garáže. Při zajíždění a vyjíždění nesmáý být poraženo nebo odsunta žádná z kuželek.

Prvek č.4 GARÁŽ VZAD
Stené jako prvek č.3, ale soutěžící zacouvá.

Prvek č.5 CÍL ČTVEREC 50x50cm
Soutěžící musí zastavit vozidlo pravým předním kolem v daném čtverci. Při sporných případech se spustí kolmice procházející osou kola po vnějším boku pneumatiky. Vozidlo se uvede do klidu, motor je vypnutý, ruční brzda zatažena, světla zhasnuta, dveře zavřené. Řidič vystoupí a zastaví stopky měření času.

Hodnocení jízdy zručnosti:
Měří se dosažený čas.
- chybný výjezd od chodníku + 15 sekund
- za každé poražení, vychýlení, odsunutí kužele + 10 sekund
- nesplnění úkolu na přesnost ( dojetí do garáže - 0-20cm, čtverec ) + 15 sekund
- vynechání branky ve slalomu + 15 sekund
- chybné odstavení vozidla + 10 sekund
- otevřené okno spolujezdce + 50 sekund
- otevřené dveře + 50 sekund
- venechání prvku + 50 sekund
- nerozsvícená světla + 10 sekund

Vyhodnocení jízdy zručnosti
Jízda zručnosti je vyhodnocena v absolutním pořadí a v pořadí LadyCup společně závodící i nezávodící. Není přihlíženo ke skupinám ! Oceněny budou první tři místa v absolutním pořadí a LadyCup.
| |

[ Odeslat známému | Verze pro tisk ]
Komentáře

Opiš tento kód (čtyři číslice): do tohoto pole
Celkem záznamů: 149 (Zobrazeno 46-60)
 03.06.2012 17:31:13 


Také by jsem chtěl poděkovat za super víkend.
Všem kdo měl s pořádáním srazu něco společného patří velký dík

Jinak ohledně srazové samolepky se připojuji k Lemmonsovo návrhu.


3283+171 (3454)fernetak (Registrovaný)
     309-428-255   
 03.06.2012 17:03:22 


Sraz byl parádní,pěkně jsem si pokecal a počasí vyšlo na jedničku. Zajímá mě, kdo hodnotí kategorie aut a jaká jsou kriteria, je mi jedno že jsem nezískal pohár. Hlavní je zúčastnit se než vyhrát, ale zajímá mě to. Nemělo být více kategorii??Dík za odpověď.


1219+7 (613)Mates-136 (Registrovaný)
  
 03.06.2012 16:14:58 


Díky pořadatelům za super srazík. Opět hodnotný víkend. Samolepky je mi líto. Velká škoda že nebyla. Možná by se dala dodělat, Klidně za ní pošlu poplatek na zhotovení a zaslání poštou. Myslím že by se našla i řada dalších, kteří by jí chtěli. Romane promysli to.


1024+392 (1416)Lemmons (Registrovaný)
      
 Srazová samolepka03.06.2012 12:00:01 


děkuju pořadatelům za povedený sraz, bylo to super, a měl bych malý dotaz, proč letos nebyly srazové samolepky??


852+7 (429)Mach (Registrovaný)
   420097048 
 Omluva03.06.2012 11:01:18 


Zdravim všechny jen bych se chtěl omluvit František Svoboda 115, že i když jsem se přihlásil tak jsem bohužel nedojel. V pátek asi 20 km od Plzně mě zradilo těsnění pod hlavou takže jsem musel 2,5 hodiny čekat na tátu aby pro mě přijel. Štve mě to a to dost a nikde jsem pak už v pátek nesehnal těsnění abych to přes noc udělal a dorazil ráno. Omlouvám se a doufám, že jste si to aspoń vy užili.


Unregistered
 Re:Janovice03.06.2012 10:24:38 


Ten, kdo jezdí pravidelně na srazy do Běšin a pozorně čte tyto stránky, tak nemůže letošnímu prvnímu srazu absolutně co vytknou.
Teda pokud tam jede za kamarády a jede tam s kamarády.
Moc děkuju všem pořadatelům za povedený sraz, kterého jsem si užil co to šlo.3707+124 (1915)Dakos (Registrovaný)
     
 Re:Janovice03.06.2012 10:06:35 


Řekl bych, že anomym brečí na špatném hrobě. Zde je program napsaný jasně a patrně to špatně uvedl Klatovský deník. Tam by patrně měla stížnost směřovat

Už dlouho jsem si sraz tak pěkně neužil. Hlavně odpolední závod se povedl a i my "leštěnkáři" jsme se mohli aktivně účastnit. Plnění úkolů, promýšlení cesty. Hodně srandy Takový koncept srazu plně schvaluji. Romanovi a partě lidí kolem něj patří velký dík


1105+173 (1278)MATTESS (Registrovaný)
   439934612  
 Janovice03.06.2012 09:19:17 


Vzhledem k tomu, že jsem četl pozvánku na ,, klání " na buzeráku v Janovických kasárnách v Klatovském deníku,( dle velmi negativních reakcí dalších lidí, jsem určitě nebyl sám !!!!!! ) a dostavil se na místo ve 13.20Hod. - odjelo pár aut a byl konec.?!!!!!Neskutečnej vztek,zbytečně projetej už takhle drahej benzin,.... dál to raději nebudu komentovat,abych nebyl vulgární, jako lidé v kasárnách.
Klatovský deník píše : 2. 6. 13.30 – 15.00 hod. v Janovicích nad Úhlavou na „buzeráku“ se koná slalom, jízda zručnosti, sprint.


Unregistered
 Re:01.06.2012 13:03:54 


řeší se to až na místě


57687+8025 (354844)eRman (Administrátor)
     286902236   
 01.06.2012 08:48:52 


Ahoj prosím včera jsem si ještě tak vymyslel a přemluvil slečnu, že by mohla jet Ladycup. Ale nevím jak to teď zařídit. Pokud je to nějak složitý tak už to řešit nebudem, ale abych ji taky trošku zasvětil do škodovek Musím ji i zaregistrovat? Nebo se to vyřeší až na místě? Omlouvám se že tak pozdě a děkuju!


9968+569 (20020)Toušík (Pořadatel)
    
 Re:Dobré zprávy31.05.2012 22:43:11 


to víš že jo


57687+8025 (354844)eRman (Administrátor)
     286902236   
 Re:Dobré zprávy31.05.2012 22:00:13 


Mám taky přivést eLRu


8926+2903 (16560)Honza5 (Tester)
      
 Dobré zprávy31.05.2012 21:32:30 


Mám několik dobrých zpráv!

Na sraz přijede několik profesionálních firem na úpravu a stavbu Škodovek!

Svoji účast přislíbily:
- Tym MotorSport http://www.tym-motorsport.cz/
- PM Autosport pan Molčan! http://www.pmautosport.cz a přivezou dvě originál 130RS!
- A Gunsch! Pokračovatelé německého tuningu škodovek http://www.gunschtuning.com/ a přivezou upraveného Rapida a 130LR


57687+8025 (354844)eRman (Administrátor)
     286902236   
 Re:31.05.2012 17:26:28 


Já bych se klidně svez,ale "závod" a orienťák chci jet sám za sebe.Tak jedině nějakou projížďku po okolí Sem zvědavej,jak takový auta jezdí.Klidně opětuju,tam budeš s tou modrou v profilu?Ale ta je jenom modrá,bílou nevidim.......já přijedu tou první v řadě co mam na fotce,kdyby něco,tak do mě strč až se budu potulovat kolem auta Když by si chtěl vyhovět mýmu přání


4879+969 (2924)Vena136 (Registrovaný)
  
 31.05.2012 10:29:25 


Ahoj lidi. Jelikož letos přijedu do kempu sám, Tak nabízim svezení v mé RSe na místě spolujezdce. Pojedu komplet závod i s orienťákem. Do kempu dorazim už v pátek odpoledne modrobílou RSou.


2135+21 (2156)ZdrubT (Registrovaný)
   
Celkem záznamů: 149 (Zobrazeno 46-60)
 Online pokec[ větší okno ]  
Načítám zprávy...
Načítám uživatele...
(255)
 
Copyright 2001-2019
Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz

Provozovatel srazů a www stránek :
eRman - Roman Schavel,
tel: 603569053, email: pošli email

Redakce a správa obsahu
Tadeáška - Tereza Vosyková,
tel: 603284789, email: pošli email

Programování a správa www stránek :
Daves - David Spilka,
tel: 775328374, email: pošli email

Partneři ŠKODATEAMU
GPS lokátor

GPS tracker pro vaše auto, kolo či vašeho mazlíčka.

Povinné ručení online

Nejlevnější nabídky povinného ručení na Top-pojištění.cz.


Google search

Nenašli jste na těchto stránkách co jste hledali ? Zkuste Google...

Google
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Vždy přihlásit: Zapomněl jsem heslo
Chci se zaregistrovat
Reklama


Kalendář akcí
<< Listopad 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Přidat akci
Statistika
Právě prohlíží:86
Právě přihlášeno:0
Dnes návštěv:1274
Celkem návštěv:79348132

Článků:981
Fotografií:33411
Komentářů:16690
Uživatelů:4013